Volvo originaalvaruosad.

Kõik varuosad sobivad, kuid kas need teevad oma tööd ka hästi? Ole originaalne, kasutades Volvo originaalvaruosi!

Selleks, et teie masinad saaksid pidevalt töötada optimaalsel võimekusega, tarnib Volvo kvaliteetseid varuosi, mis on valmistatud eritööna. See võimaldab teie masinapargil töötada igas operatsioonisüsteemis kõrgel tasemel – ilma et see kahjustaks töö kvaliteeti või jõudlust.


VOLVO KIHVADE SÜSTEEM

Teras. Ainult väliselt hinnates on raske vahet teha, kuid tegelikult on olemas tuhandeid erinevaid terase sorte. Volvo kihvade süsteemil on optimaalne materjali spetsifikatsioon ja tipptasemel disain, mis tagab parima jõudluse kõige raskemates tingimustes - spetsiaalselt teie Volvo jaoks loodud. Oleme aastaid uurinud ja testinud, et toota osi, mis tõstavad teie Volvo ehitusmasina sooritusvõimet ja kasumlikkust.

Küsi pakkumist siin.

Rohkem infot siin
MÄÄRDEAINED

Iga õli on oma otstarbega. Veenduge, et kasutate õiget. Volvo esmaklassilised õlid on välja töötatud spetsiaalselt teie Volvo masina jaoks, aidates sellel saavutada optimaalset jõudlust karmimates tingimustes, olenemata temperatuurist. Oleme aastaid uurinud ja testinud, et toota aineid, mis tõstavad teie Volvo ehitusmasina sooritusvõimet ja kasumlikkust.

Küsi pakkumist siin.

Rohkem infot siin
FILTRID

Filtrid. Iga mootori elutähtis osa. Tööprotsessi vältel surutakse läbi filtrisõelte ülisuures koguses õli, mis filtreerivad mustuse ja mittesoovitud lisandid ning kaitsevad mootorit kahjustuste eest. Volvo filtrid on loodud töötama nõudlikes tingimustes. Volvo on aastaid uurinud ja testinud, et toota filtreid, mis tõstavad teie ehitusmasina sooritusvõimet ja kasumlikkust.

Küsi pakkumist siin.

Rohkem infot siin
HÜDROSILINDRID

Hüdrosilindrid. Ilma nendeta ei saaks teie masin täita oma keeruliste ülesannete ja liikumiste jada. Volvo hüdrosilindrid on ehitatud teie masina jõudluse maksimeerimiseks ja nende vastupidavust on testitud karmides tingimustes. Oleme aastaid uurinud ja testinud, et toota komponente, mis tõstavad teie Volvo ehitusmasina sooritusvõimet ja kasumlikkust.

Küsi pakkumist siin.

Rohkem infot siin
VOOLIKUD

Voolikud. Palju enam kui lihtsalt veidi plastikut. Kui teie masina täielik jõudlus sõltub hüdraulikast, ei tasu riskida ja kvaliteedi pealt kokku hoida. Pikaajalise töökindluse ja jõudluse saavutamiseks valige Volvo kummist ja terasest valmistatud voolikud ja torud, mis ületavad ametlikke tootekvaliteedi nõudeid. Oleme aastaid uurinud ja testinud, et toota voolikuid, mis tõstavad teie Volvo ehitusmasina sooritusvõimet ja kasumlikkust.

Küsi pakkumist siin.

Rohkem infot siin
SÕRMED JA PUKSID

Sõrmed ja puksid. Need ei ole esimesed asjad, mis teie tähelepanu köidavad, kuid neil on teie masina funktsioneerimisel otsustav roll, mis võimaldavad neil täies mahus täita liikumiste ulatusparameetreid täpselt. Volvo sõrmed ja puksid on loodud selleks, et kõik ideaalselt omavahel ühendada ja tagada teie masina töö optimaalsel koormusel. Oleme aastaid uurinud ja testinud, et toota ühendusi, mis tõstavad teie Volvo ehitusmasina sooritusvõimet ja kasumlikkust.

Küsi pakkumist siin.

Rohkem infot siin