Volvo lisab 3 t ja 4 t väikeekskavaatoritele tarmukust ja täpsust

Volvo Construction Equipmenti uutel väikeekskavaatoritel ECR35D, EC35D ja ECR40D on mugav kabiin ja täiustatud, kergesti kasutatavad juhtseadised täpseks juhtimiseks

Volvo lisab 3 t ja 4 t väikeekskavaatoritele tarmukust ja täpsust

Ennast tõestanud konstruktsioonil põhinevad lühikese pöörderaadiusega väikeekskavaatorid ECR35D ja ECR40D on ette nähtud võimsaks ja täpseks tööks kitsastel aladel. Ka tavapärasem EC35D on sarnase ehitusega ja pakub kõrgel tasemel mugavust, tööomadusi ja mitmekülgsust. Lihtne hooldatavus, mitmekülgsus ja suurem efektiivsus aitavad kõik uutel mudelitel saavutada mitmesugustel kasutusaladel suuremat tootlikkust.

Uutel 3 t ja 4 t klassis Volvo ekskavaatoritel on toekas, ruumikas ja mugav kabiin, mis on FOPS-, TOPS- ja ROPS-võimalusega. Suur uks ja kolme toetuspunktiga sisenemine võimaldavad ohutult siseneda ja väljuda, mis on eriti kasulik väikestel masinatel, mille juhid peavad tihti kabiinist sisse-välja käima. Sees on mitmel viisil reguleeritav iste ja konsool paigaldatud samale vedrustusele ja liiguvad koos – mis võimaldab lööke ja vibratsiooni amortiseerida, vähendades väsimust ja aidates masinat juhtida olenemata maapinna tingimustest. Nii tavapärasel mudelil kui ka selle lühikese pöörderaadiusega variantidel on suurepärane nähtavus igas suunas.

Väikesed masinad, suur tootlikkus
EC35D-s on Volvo uus 3A astme mootor D1.8A ühendatud hüdrosüsteemiga, mis annab sujuva töö korral suure jõudluse – võimaldades klientidel igal kasutusalal vähemaga rohkem korda saata. Vaistlikult kasutatavad sõrmeotstega juhitavad juhtseadised lihtsustavad tööd, võimaldades juhil kergesti kasutada suurt kaeve- ja tõstejõudu või juhtida võimsaid hüdraulilisi tööseadmeid.

Tänu tagaosa lühikesele pöörderaadiusele ja noole silindri asumisele vasakul, kabiini all, sobivad Volvo uued ekskavaatorid ECR35D ja ECR40D ideaalselt tööks kitsastes töötingimustes ja neid võib kasutada piiratud tööobjektidel, vähendades masina ja selle ümbruse vigastamise riski. Pöördepost ja silinder püsivad väljapöörde asendis olles roomikute piires ning pöördumist ja väljapööret juhitakse üheaegselt, mis võimaldab masinat lihtsalt ja kiiresti paigutada.

Juhi liides kohandab tööomadusi
Iga masin on saadaval elektroonilise süsteemiga, mis võimaldab juhil funktsioone ja seadistusi klaviatuuri ja monitori kaudu täpselt määrata. Süsteemis võib salvestada kuni kolm profiili, kohandades masina käitumist kasutusalaga ja juhi eelistustega. Süsteemis on ka:

• neli tööseadmete nuppu, mis võimaldavad hüdraulilist voolu kabiinist täpselt juhtida;
• ECO-režiim, mis vähendab kütusekulu kuni 10%;
• kaks (kasutaja poolt reguleeritavat) eelvalitud mootorikiirust sellisteks töödeks nagu tasandamine või tõstmine;
• automaatse tühikäigu süsteem vähendab häirivat müra ja kütusekulu;
• mootori automaatne seiskumine vähendab mootori töötundide arvu, hoolduskulusid ja masina amortisatsiooni;
• hoolduste meeldetuletused.

Lihtsust eelistavatele omanikele on ECR35D, EC35D ja ECR40D saadaval ka tavapärasemal kujul ilma selle elektroonikapaketita.

Klient võib kasutada iga variandi puhul pikka loetelu standardseid funktsioone, mis võimaldavad teha igapäevatööd efektiivselt. Need hea veojõuga ja efektiivse konstruktsiooniga buldooseriteraga varustatud uued ekskavaatorid on buldooserina töötades suure jõudlusega. Tera ujuvfunktsioon võimaldab ka tasandamisel täpset viimistlemist ning automaatne kahe kiirusega sõit vähendab ümberpaigutamisaega.
 
Ärandamisriski vähendamiseks on lisavarustusena saadaval käivitustõkesti süsteem. Masina käivitamiseks võib klaviatuurilt sisestada kuni kolm kasutajakoodi (kasutaja võib 4-kohalised koodid ise valida).

Volvo compact excavator ECR35D

Lihtsalt hooldatav
Tööaja maksimaalseks kasutamiseks vähendab nende Volvo CE uute väikeekskavaatorite konstruktsioon tänu mitme efektiivse funktsiooni kombinatsioonile omaniku kogukulusid. Laialt avanev mootoriruumi kaas võimaldab head ligipääsu täitepunktidele ja igapäevasteks kontrollimisteks, ning tagaosas on kütuse ja hüdroõli täitetorud hästi kaitstud. Hüdroõli kontrollitakse ja lisatakse läbipaistva anuma kaudu, mis võimaldab saastumist varakult avastada ja toimib paagi täitmisel filtrina.

Kõik filtrid on sisefiltrid, et hooldust hõlbustada, ning hoolduse kontrollimispunktid on maapinnalt ligipääsetavad. Määrimisintervalle on pikendatud 50 tunnini, mis vähendab igapäevast hooldusvajadust.

Vajalikud tööriistad
Volvo pakub nende uute masinate toetamiseks laialdast tööseadmete valikut ja kliendilahendusi. Nendeks on mehaanilised või hüdraulilised kiirliitmikud, hüdrauliline painutaja, purusti või kraavikaevamiskopp – mis kõik suurendavad paindlikkust ja efektiivsust.

Tähtsamad tehnilised andmed:

Tähtsamad tehnilised andmed

Volvo ECR35D, EC35D ja ECR40D on IIIA astmega ühilduva mootoriga saadaval Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas.
 

Lõpp.

April 2016

Lisainfot saate aadressilt www.volvoce.com/press 

Või võtke ühendust:

Thorsten Poszwa 
Pressiteenistuse direktor 
Volvo Construction Equipment 
Tel. (rahvusv) +32 490 65 96 68 
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal
  
Brian O’Sullivan
SE10
London
Tel. (rahvusv) +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com