Volvo L45H ja L50H on täislaaditud igakülgseks jõudluseks

Volvo Construction Equipmenti uued rataslaadurid L45H ja L50H on hästi tasakaalustatud masinad toeka konstruktsiooniga, mis tagab tugevaima jõudluse ka kõige kitsamate tingimustega tööobjektidel

Volvo L45H ja L50H on täislaaditud igakülgseks jõudluseks

Volvo Construction Equipmenti (Volvo CE) H-seeria rataslaadurid on võimsad ja kasulikud masinad igal tööobjektil ja igal kasutusalal. Need Volvo ainulaadse Torque Parallel (TP) liitmikuga varustatud masinad on konstrueeritud suure läbistusjõu ja suurepärase paralleelliikumisega kogu tõsteulatuse piires. 

Pikk teljevahe, madal raskuskese ja raskuse hea jagunemine annavad masinale ebaühtlasel maastikul suurepärase stabiilsuse. Tugev kompaktne konstruktsioon – tugevate keskliigendite ja kalduasetseva vastukaaluga – tagab stabiilse, võimsa jõudluse kõikidel tööobjektidel. Võimas Volvo mootor on paigaldatud põiki, et suurendada sõidu stabiilsust. 

L45H-l ja L50H-l on Volvo nutikas koormustundlik hüdrosüsteem, mis suunab võimsuse hüdraulilistele funktsioonidele vastavalt nõudlusele, et kiirendada reageerimist, lühendada töötsükleid ja vähendada kütusekulu. Lisavarustusse kuuluv noole vedrustussüsteem (BSS) suurendab tootlikkust kuni 20%, amortiseerides lööke ja vähendades kõikumist ja kopast ülevoolu.

Tulete toime igal pinnasel
L45H ja L50H pakuvad silmapaistvat jõudlust igasugustes tingimustes alates karmides maastikutingimustest sileda betoonini. Optimeeritud jõuülekandes on ühendatud võimas mootor suurepärase ülekandemehhanismi ja telgedega, et töötada täiuslikus kooskõlas hüdrosüsteemi ja roolisüsteemiga ülima vastupidavuse ja töökindlusega.

Need Volvo tugevate Tier 4 lõpliku nõuetele vastavate mootoritega varustatud masinad on mootori väikese pöörete arvu juures suure pöördemomendiga. Sellel mootoril on väljalaskegaaside retsirkulatsiooni (EGR) funktsioon koos integreeritud diislikütuse tahmafiltri (DPF) ja selektiivse katalüüsreduktsiooni (SCR) süsteemiga. 

Tugevad planetaarteljed tagavad pika kasutusea ka kõige raskemates tingimustes ning eesmisel ja tagumisel 100% diferentsiaalilukul on nukksiduri konstruktsioon parema haarde ja maksimaalse veojõu saavutamiseks igasugusel pinnasel.

Neil rataslaaduritel on efektiivse kütusekasutusega hüdrostaatiline ülekanne, mis kohandab võimsuse kõikide juhil tekkivate vajadustega. See annab suurepärase juhitavuse ettevaatust nõudvatel töödel ja täisvõimsuse nõudlikumateks töödeks. Hüdraulilise ajamiga elektrooniliselt juhitav jahutusventilaator reguleerib kõikide oluliste komponentide temperatuuri. Selle tagasipööratavuse funktsioon võimaldab puhuda õhku vastupidises suunas jahutusseadmete isepuhastamiseks.


L45H-L50H Mugav juhtimiskeskus
L45H-l ja L50H-l on Volvo oma tegevusalal juhtiv kabiin, et töövahetus oleks mugav ja produktiivne. Sellel ROPS/FOPS-sertifikaadiga kabiinil on ergonoomilise paigutusega juhtseadised, kõrgetasemeline kliimaseadmesüsteem, nähtavus igas suunas ja väike sisemine müratase. Vormitud kabiinikatus ja seinad vähendavad müra- ja vibratsioonitaseme miinimumini, vähendades juhil väsimust. 

Mugav sõidu juhtimise (CDC) funktsioon võimaldab juhil soovi korral masinat hoobadega juhtida. See teeb juhi töö mugavamaks, vähendab väsimust ja tagab parema tootlikkuse pika tööpäeva jooksul. Volvo kliimaseadmesüsteem tagab mugava töö, seades automaatse soojenduse regulaatori (AHC) või kliimaseadmega (AC) kabiinis õige temperatuuri.

Kabiini õhu sissevooluava asub masinal kõrgel, kus õhk on kõige puhtam. Lihtsalt vahetatav eelfilter eraldab jämedama tolmu ja osakesed enne õhu liikumist peenfiltrisse ja edasi kabiini, et juht saaks võimalikult värske õhu. Ohutuse suurendamiseks tagavad suured libisemisvastase pinnaga astmed ja käsipuud lihtsa sisenemise kabiini ja sellest väljumise.

Ökonoomsed hooldused
Volvo L45H ja L50H on konstrueeritud lihtsaks, sekeldusteta hooldamiseks. Maapinna tasandil asuvad hoolduspunktid ja rühmitatud määrimispunktid võimaldavad kiiret ja lihtsat hooldust. Võnkuv tagasild toetub hooldusvabadele tugedele. Selle laagrid ja puksid on määritud kogu kasutuseaks ja kaitstud end hästi tõestatud tihenditega, mis säästab hooldustunde ja suurendab kasulikku tööaega. Masina omanik võib masina tööaega maksimaalselt ära kasutada Volvo diagnostilise analüüsi tarkvara abil. MATRIS analüüsib masina tööandmeid ja VCADS Pro võib vastavalt kohandada masina funktsioone. 

Tööseadmed lisaks
Need rataslaadurid on konstrueeritud töötama kooskõlas Volvo tööseadmete valikuga, mis vastavad täiuslikult selle ühenduse-varre geomeetriale, mis optimeerib läbistus-, haarde- ja tõstejõu. Neile masinatele võib tehases paigaldada täiendavad hüdraulikaliinid, et töötada mitmesuguste lisavarustusse kuuluvate tööseadmetega. 

Volvo standardne hüdrauliliste tööseadmete kinnituskonsool VAB-STD ehk TPV vastab rahvusvahelisele ISO standardile ja võimaldab tööseadmeid kiiresti ja ohutult vahetada, et tööobjektil paindlikumalt töötada. Kinnituskonsooli tugev, lahtine konstruktsioon võimaldab juhil kabiinist kinnituspunkte hästi näha. Volvo VAB-TPZ tööseadmete kinnituskonsool võimaldab TPZ-liitmikuga tööseadmeid lihtsalt vahetada. Kinnituskonsooli sileda konstruktsiooniga saab tööseadme masinale lähemale tuua, et koormust paremini ära kasutada.

Põhiandmed
Põhiandmed
Lõpp.

Jan 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press

Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Thorsten Poszwa                                                       
Pressiteenistuse direktor                                                         
Volvo Construction Equipment                                              
Tel. (rahvusv) + 32 4918 60331                                              
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com                                     
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

 

Brian O’Sullivan
SE10
London
Tel. (rahvusv) +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com