Volvo G-seeria kallurid: pidev tootmine

Volvo Construction Equipmenti G-seeria liigendkallurid võimaldavad pidevat tootmist ja on ülimalt töökindlad tänu oma tugevale konstruktsioonile, lihtsale ligipääsule hoolduseks ja Volvo suurepärasele müügiesinduste võrgule. Mis kõik tagab tööaja parema ärakasutamise kui kunagi varem.

Volvo G-seeria kallurid: pidev tootmine

Volvo Construction Equipmenti uued G-seeria liigendkallurid kasuliku kandevõimega 25 kuni 45 tonni on alati tööks valmis. Nende tootevalik – A25G, A30G, A35G, A40G, A45G FS ja uus 45-tonniste klass A45G – on konstrueeritud rasketeks vedudeks karmides maastikutingimustes, sealhulgas karjäärides, lahtistes kaevandustes ja suuremahulistel mullatöödel. G-seerias on pikk kasutusiga ühendatud kvaliteedi, töökindluse ja vastupidavusega ning see vastab kõikidele teie ootustele Volvo suhtes, muutes veod lihtsamaks ja efektiivsemaks.

G-seeria liigendkallureid iseloomustab nende jõud ja vastupidavus. G-seeria masinad on konstrueeritud tööaja paremaks kasutamiseks tänu nende tugevale esi- ja tagaraamile, haakekonksule ja märg-ketaspiduritele ning neil on Volvo ennast tõestanud vastupidavus ja tugi hooldusvõimaluste laialdase valiku näol, mis tähendab, et te ei pea kunagi muretsema, kas töö saab tehtud.

Volvo Construction Equipment on arenenud palju edasi alates selle esimese 10-tonnise liigendkalluri turuletulekust 1966. aastal – 50 aastat Volvo usaldusväärset tehnoloogiat ja innovatsiooni kulmineerub nüüd uusima G-seeriaga. Volvo on endiselt maailma juhtiv liigendkallurite tootja, kes on oma kontseptsiooni toodeteks muutnud ning on kogu selle aja jooksul neid masinaid arendanud ja valmistanud.

Teisaldage vähemaga rohkem
G-seeria on konstrueeritud selleks, et tõsta efektiivsust ja vähemaga rohkem ära teha. Suurepärane kütusekasutuse efektiivsus, uuenduslik tehnoloogia ja kasulikud tööriistad aitavad teil vähendada hoolduskulusid ja investeeringult maksimaalselt tulu teenida.

Kuulsate Volvo Tier 4 lõpliku / IV astme mootoritega võimsusega vahemikus 234 kW (318 hj) masinal A25G kuni 347 kW (445 hj) masinal A45G saavutavad G-seeria masinad suurepärase kütusekasutuse efektiivsuse, ohverdamata seejuures võimsust ega jõudlust ja parandades oluliselt kütuse kokkuhoidu võrreldes mudelitega, mida need asendavad. Volvo mootorite tühikäigu väiksem pöörete arv annab täiendava kütusesäästu, et masin oleks kõige efektiivsem. Iga masina kütusekasutuse efektiivsus on optimeeritud oma kasuliku kandevõime suhtes, et saaks teisaldada vähemaga rohkem. Dünaamiline ja etteaimatav käikude valimine kohandub töötingimustega, suurendades mugavust ja kütusekasutuse efektiivsust.

Töö käigus on kättesaadavad väärtuslikud andmed, mis parandavad töö efektiivsust tööobjektil ja vähendavad kulusid. Volvo arukate süsteemidega, nagu MATRIS™, CareTrack™ ja koormakaalumissüsteem, võib tootmist optimeerida ja vähendada tegevuskulusid. Koormakaalumissüsteem tagab igas tsüklis optimaalsed koormad. Peale selle pakub klienditoelepingute valik ennetavat hooldust, kõiki remonditöid ja mitmeid tööaja paremat kasutamist võimaldavaid teenuseid, et hoolduskulud oleksid täielikult kontrolli all.

Pääseb kõikjale 
Volvo liigendkalluri kontseptsioon võimaldab täielikku mitmekülgsust, et pääseda tööobjektil kõikjale ligi ja ronida üles järsematest kallakutest. Saadaval on mitu kere ja šassii varianti, et olla võimeline töötama igal aastaajal, igasuguse pinnasega ja igal kasutusalal. G-seeria ületamatu jõudlus maastikul tuleneb sellele vastavast Volvo jõuülekandest, automaatsest veojõu kontrollist, sealhulgas 100% diferentsiaalilukkudest, igasugusele pinnasele sobivast veermikust ja hüdromehaanilisest roolisüsteemist.

Kallurite jalg on sama kindel ka allamäge sõites, selle aeglustid ja Volvo dünaamiline mootoripidur tagavad püsiva ohutuse ja tootlikkuse. G-seeria kallutamise tugisüsteem ja laadimis- ja kallutamispidur aitavad samuti masinajuhil igal ajal masinat kontrolli all hoida, mis lisab tootlikkust ja ohutust.

Masinajuhi valik
Volvo kallurid on masinajuhi esmane valik tänu oma tegevusala juhtivale kabiinile, milles on ruumikas ja mugav töökeskkond.

Kõrge mugavuse, juhitavuse, kasutamislihtsuse ja ohutuse tase meeldib kõikidele masinajuhtidele ja võimaldab säilitada iga päev tootlikkuse kogu päeva jooksul. Juhi keskne asend, hästi käsitsetav rool, suurepärane vedrustus, väike müratase, kliimaseade, ruumikus ja hea nähtavus vähendavad juhil väsimust, et töö oleks efektiivsem. Ergonoomilised ja mugavad juhtseadised on samuti hästi arusaadavad ning kasutamist lihtsustavad ka automatiseeritud funktsioonid.

Lihtne hooldatavus ja tugi
Tänu oma tegevusalal juhtivale ligipääsule hoolduseks on G-seeria kiiresti ja lihtsalt hooldatav. Esivõre on allakeeratav hooldusplatvormiks, millel on libisemiskindlad astmed. Elektriajamiga mootoriruumi kaas avaneb 90 kraadi, võimaldades täielikku ja ohutut ligipääsu mootoriruumile.

Meelerahu tagav Volvo ainumüügiõigusega müügiesinduste võrk pakub alati vajaduse korral tuge. Volvo pakub mitmeid teenuseid, kohalikke eriteadmisi ja ülemaailmseid kogemusi, sealhulgas masina jälgimise telemaatikaseadmeid – CareTrack™ ja MATRIS™ – samuti suurepärast varuosade kättesaadavust. See kõik optimeerib tootmist ja vähendab tegevuskulusid miinimumini.

Tähtsamad tehnilised andmed:
Tähtsamad tehnilised andmedLõpp.

Aprill 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press

Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Thorsten Poszwa
Pressiteenistuse direktor
Volvo Construction Equipment
Tel: rahvusv. + 32 490 65 96 68
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com