Volvo EWR150E pakub lühima pöörderaadiusega IV astme lahenduse

Volvo Construction Equipmenti ratasekskavaatoris EWR150E on ühendatud oma tegevusalal juhtiv lühike pöörderaadius silmapaistva stabiilsusega.

Volvo EWR150E pakub lühima pöörderaadiusega IV astme lahenduse

Volvo Construction Equipmenti uuel ratasekskavaatoril EWR150E on kõikidest turul saadaval olevatest IV astme masinatest lühim pöörderaadius. See 1720 mm raadiusega masin võimaldab juhil töötada ka kõige kitsamatel tööobjektidel tegevusalal juhtiva ohutuse ja efektiivsusega. Volvo on kaasanud kliente masina konstrueerimise ja tootmise kõikidesse etappidesse, tagades nendega partnerluses töötades optimaalse tootlikkuse ja kasumlikkuse.

Masina oma klassi juhtiv lühike pöörderaadius võimaldab juhil töötada ohutult mitmesugustes tingimustes, sealhulgas kitsastel ühe sõidurajaga teedel. Ja arvestades selle täiustatud tõstevõimet, mis on võrreldav oma klassi tavaliste ekskavaatoritega, on see lühike sabapikkus juhile kasulik, vähendamata tööulatust, tõste- ja kaevejõudlust.

V-ACT tehnoloogiaga efektiivsel Volvo IV astme mootoril on suur pöördemoment mootori väikese pöörete arvuga, et vähendada kütusekulu. Sellel efektiivsel mootoril on Volvo nutikas ECO-režiim heitmetasemete vähendamiseks, et vähendada keskkonnamõju ja vastata uusimatele heitmenormidele. Selleks et regenereerimine ei mõjutaks tööd, on EWR150E varustatud Volvo uue nutika passiivse regeneratsioonisüsteemiga.

Efektiivne keskkond 
Oma tegevusalal juhtiv Volvo kabiin on suurepärase nähtavusega, et töö oleks ohutum. Selle masina võib varustada ka lisavarustusse kuuluva Volvo Smart View funktsiooniga – raamile kinnitatud kolm kaamerat annavad koos linnulennult vaate masinale. Kaamerad näitavad ka masina eraldi vaateid, et juht võiks näha kõiki nurki ja ohutult pöörata.

Noole vedrustussüsteem koos hüdraulikasüsteemi ja gaasamortisaatoritega võimaldab juhil sõita konarlikul maastikul kiiremini ning kogu hüdraulikasüsteemi on täiustatud, et see paremini reageeriks. Automaatse või juhi poolt reguleeritava esisilla võnkumisega tugevad ekskavaatorisillad on väga vastupidavad, samuti alusvanker, mida kaitseb suur kõrgus maapinnast ja mis on piisavalt tugev karmides tingimustes töötamiseks.

Kliendid võivad valida 12 erineva rehvide konfiguratsiooni seast (sealhulgas ühe- ja kahekordsed), olenevalt maapinna tingimustest. See masin on maanteel liiklemiseks heaks kiidetud ja sellele võib lisada haagisekonksu, mis võib vedada tiislipiduritega kuni 8 t ja ilma piduriteta 3 t. Masinajuhid võivad ka kõik oma tööriistad kaasa võtta spetsiaalse sahtli tüüpi tööriistakastiga, mille võib alusvankri alt välja tõmmata. See uus funktsioon võib vedada kuni 120 kg. Kabiinis on ka veel panipaiku ja palju ruumi jalgadele. Kõik masina kasutajaliidesed, sealhulgas juhthoovad, klahvistik ja suur LCD-ekraan, on ergonoomilise paigutuse ja disainiga optimaalse juhitavuse ja efektiivsuse huvides. Mugavuse parandamiseks ja kasutamise hõlbustamiseks on lülitite arvu tunduvalt vähendatud.

Mitmekülgne valik
EWR150E võib tellida ühega kahest alusvankri tüübist, kohandades masina raskust ja tõmbejõudu iga kasutusviisiga. Kergeima võimaliku konfiguratsiooni kaal on 15,2 tonni ja sellel on keevitatud alusvanker radiaalteraga ja EW140-klassi jõuülekandega. Raskeima konfiguratsiooni kaal on 17,8 tonni, sellel on poltidega kinnitatud alusvanker paralleelteraga, poltkinnitusega tugijalgadega ja EW160-klassi jõuülekandega, et saavutada 30% suurem tõmbejõud.

EWR150E ühildub ka suures valikus tööseadmetega. Kaldrotaatoriga Steelwrist® ja kiirliitmikega, vastupidavate koppade ja purustitega võib EWR150E mitte ainult töötada kitsastel aladel, vaid ka kaevata, laadida, purustada ja teisaldada materjali väga efektiivselt ja produktiivselt. Lisavarustusse kuuluvad hüdraulilised funktsioonid X1 purusti/lõikur ja X3 kaldrotaator varustavad energiaga tööseadmeid, mis vajavad vastavalt kallutatavatele või pööratavatele tööseadmetele ühe- või kahesuunalist voolu või kahesuunalist voolu. Kasutajasõbralikus tööseadmete haldussüsteemis võib salvestada kuni 20 erinevat tööseadet. Süsteem võimaldab juhil hüdraulilist voolu ja rõhku kabiinist ekraanilt eelseadistada ja kasutada mitmekülgsemaks tööks erinevaid tööseadmeid.

Selle masina konstrueerimisel on silmas peetud hoolduse lihtsust. Masina käivitamisel kontrollib see automaatselt kõiki oma vedelikutasemeid, sealhulgas mootoriõli ja hüdroõli taset, ja teatab juhile elektroonilisel näidikul, kui tema sekkumine on vajalik. Tankimise hõlbustamiseks edastab elektriline kütuse täitepump 50 l kütust minutis. See asub mugavas kohas kütusepaagi kõrval ja sellele pääseb ligi maapinna tasandilt.

Volvo CE oma klassis juhtiva 1720 mm pöörderaadiusega EWR150E on mitmekülgne ja efektiivne masin – ideaalne ohutumaks tööks kitsastel objektidel.

Põhiandmed:

Põhiandmed

Lõpp.

January 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press 

Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Thorsten Poszwa                                                       
Pressiteenistuse direktor                     
Volvo Construction Equipment                                  
Tel. (rahvusv) + 32 4918 60331                                              
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com                                     
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

 

Brian O’Sullivan
SE10
London
Tel. (rahvusv) +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com