Volvo Co-Pilot tagab täpse ja kasumliku töö

Volvo Construction Equipmenti targalt väljatöötatud interaktiivne ekraan pakub valitud Volvo masinatel tehtava töö kohta reaalajas teavet, millega tagatakse igal kasutusalal maksimaalne efektiivsus ja täpsus.

Volvo Co-Pilot tagab täpse ja kasumliku töö
Volvo Construction Equipment on töötanud välja Volvo Co-Piloti, mis on teedrajav masinaekraan valitud Volvo masinatele. Suure eraldusvõimega puuteekraan on kabiinis masinajuhi partneriks, mis pakub piiramatut ligipääsu kõikidele integreeritud funktsioonidele, mis on vajalikud Volvo masina potentsiaalse jõudluse täielikuks ärakasutamiseks. See oma tegevusalal juhtiv 10-tolline ekraan võimaldab mitmesuguseid tootlikkust, kasulikku tööaega ja ohutust suurendavaid lahendusi ja varustab masinajuhti ja omanikku kogu vajaliku teabega suure tootlikkusega – ja kasumlikkusega – tööks.

Hoidke tootmine täies hoos
Nii asfaldi rullimisel, kraavide kaevamisel kui ka raskete materjalide laadimisel pakub Volvo Co-Pilot võrratut juhitavust, millega tagatakse mitmesuguste kasutusalade ja masinatega maksimaalne täpsus ja tööaja kasutamine. Kuid Volvo Co-Pilot ei saa seda teha üksi. Interaktiivne ekraan töötab samaaegselt abisüsteemiga Volvo Assist, mis koosneb praegu laadimise abisüsteemist Load Assist rataslaaduritele, kaevamise abisüsteemist Dig Assist ekskavaatoritele, abisüsteemist Compact Assist teerullidele ja abisüsteemist Pave Assist asfaldilaoturitele. Volvo Co-Pilot on välja töötatud tõrgeteta toimimiseks igal kasutusalal, et anda reaalajas tööandmeid kiire reageerimisega, harmooniliseks ja efektiivseks tööks.

 

Volvo Co-Pilotit kasutades on masinajuhil lihtne ja kerge ligi pääseda valitud Volvo rataslaaduritele, ekskavaatoritele, teerullidele ja asfaldilaoturitele tehases paigaldatud Volvo Assisti kõikidele ühtlustatud funktsioonidele. Omades masina, töö ja materjalide andmeid sõrmevajutuse kaugusel, saavad masinajuhid teha kütuseliitri kohta rohkem tööd, saavutades maksimaalse kütusekasutuse efektiivsuse ja tootlikkuse.

Lisaks täpse töö tagamisele on tugeva ekraani eesmärk pideva tootmise tagamine – täisvõimsusel. Volvo Co-Pilot tagab igasuguse töö õigeaegse lõpuleviimise. Tänu Volvo Co-Pilotile ja selle täielikule sünkroonsusele Volvo Assistiga kasutavad nii masinajuht kui ka masin oma tööaega paremini, hoides tööd ajagraafikus ja tegevust kasumis.

Ohutu ja lihtne töö
Volvo Co-Pilot muudab mitte ainult rasked tööd kergeks, vaid vähendab ka töövoo katkestusi, mis suurendab tööobjektil ohutust. Ergonoomiliselt paigaldatud ekraan vähendab masinajuhi suhtlemist ekraanimenüüdega, mida on vähem, et paremini keskenduda tehtavale tööle. Eelseatud tööpiiranguteni jõudmisel hoiatab Volvo Co-Pilot masinajuhti nähtavate ja helisignaalidega. Seda arukat tehnoloogiat kasutades kaob vajadus masina ümber ringi liikuda ning pole vaja objektil lisatööjõudu kasutada, mis parandab ohutust ja masinajuhi iseseisvust.

Volvo Co-Piloti abil on masinajuhil lihtne kõiki töid kiiresti ja iseseisvalt korraldada. Masina ekraan on piisavalt vaistlikult kasutatav ja vajab minimaalselt väljaõpet ning ekraanil antakse nõuandeid, et kasutamine oleks optimaalselt lihtne ja kulutataks vähem tööaega. Masinajuhid võivad ka vaid sekunditega funktsioone ja sihtmärke kohandada ning jälgida lihtsalt oma töö edenemist suurema iseseisvuse ja kindlustundega.

On kasvuruumi
14 GB sisemise kõvakettaga Volvo Co-Pilot mahutab ligikaudu seitsme kuu jooksul hulgaliselt andmeid masina jõudluse ja tootlikkuse kohta. See teave võimaldab klientidel analüüsida masina kasutamist ja selgitada välja täiustamist vajavad aspektid.

Mõne lisavarustusse kuuluva Volvo Assist lahenduse tellimisel saavad kliendid automaatselt ka Volvo Co-Piloti, mida Volvo insenerid pidevalt veelgi täiustavad. Soovides pakkuda jätkuvat ja edasist tuge, arendab Volvo oma Volvo Co-Pilotit edasi, et pakkuda vaid klientide vajadustele suunatud laiendatud funktsioone. Volvo ulatuslik müügiesinduste võrk on parim partner ettevõtte vajaduste rahuldamiseks, sealhulgas masinate, tööseadmete, varuosade, garantii ja teenuste osas.

Lõpp.

April 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press

Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Thorsten Poszwa
Pressiteenistuse direktor
Volvo Construction Equipment
Tel: rahvusv. + 32 490 65 96 68
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com