Volvo Construction Equipment käivitab Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnale täielikult ümberkujundatud veebisaidi

Volvo Construction Equipmenti Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna klientidele mõeldud veebisaidil loob efektiivsem navigeerimine, mobiilne reageerivus ja kaasaegne disain igal seadmel kasutajasõbraliku ja informatiivse kogemuse.

Volvo Construction Equipment käivitab Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnale täielikult ümberkujundatud veebisaidi

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) kutsub külastajaid tutvuma oma uue kujundusega veebisaidiga volvoce.com. Uuel veebisaidil on kogu väärtuslik teave, mida regulaarsed külastajad loodavad alati sealt leida, kuid see on ümber korraldatud kasutajasõbralikumaks ja vaistlikumalt kasutatavaks.

„Meie klientidele ja äripartneritele on tähtis omada ligipääsu kogu õigele teabele – millal ja kus iganes nad seda vajavad,” ütles Volvo CE Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna juht turundussüsteemide ja analüüside alal Tom O´Brien. „Millist tüüpi seadet veebisaidi külastajad ka ei kasutaks – süle- või tahvelarvutit või nutitelefoni, on neil nüüd kasutada toekam ja meediarikkam platvorm, mis aitab neil otsitavat kiiresti ja lihtsalt leida.”

Kiire võrdlemine
Lisaks täielikult reageerivale ja efektiivsele kujundusele võimaldab uuendatud veebisait seadmeid kõrvuti seada ja võrrelda. Tänu toote valiku funktsioonile võivad külastajad vaadata korraga mitut mudelit ja nende tehnilisi andmeid ja klõpsates leida üksikasjalikumat teavet, sealhulgas videoid ja brošüüre. Tööseadmete ülevaade võimaldab külastajatel näha ka iga Volvo mudeli kõiki saadaval olevaid tööseadmeid – alates universaalsetest liidestest kuni koppade, haaratsite, purustite valikuni ja eriti spetsialiseeritud lahendusteni.

Võtke Volvoga ühendust
Uus veebisait on vaid üks paljudest mugavatest viisidest Volvoga veebis ühendust võtta. Muud võimalused on Facebook, Twitter, YouTube ja Instagram.

Lõpp.

September 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press
Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Anne Bast
Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 016-541 59 06
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener
SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
hannah.kitchener@se10.com

Volvo kontserni tutvustav levistandardile vastav video on avaldatud aadressil http://www.thenewsmarket.com/volvogroup. Esitatud videomaterjali on võimalik tellida MPEG2-failidena või Beta SP lindil. Registreerimine ja videomaterjal on meediaettevõtetele tasuta.