AS Swecon Eesti

Volvo CE avaldab tootemargi filmi 'Building Tomorrow'

Volvo Construction Equipmenti tootemargi uusima kampaania 'Building Tomorrow' kulminatsioon kajastab kestlikuma homse püüdlusi.

Koondades kokku klientide edulugusid kogu maailmast, avaldas Volvo Construction Equipment (Volvo CE) oma tootemargi filmi 'Building Tomorrow'. See 14. oktoobril avaldatud film toob esile Volvo masinate töö mitmesugustes klientide projektides, et tulevastele põlvkondadele paremat tulevikku ehitada, 'ehitada maailma, milles tahame elada'.

„Meid ajendab Volvo Construction Equipmentis idee, et me näitame oma kujutlusvõime, tugeva töö ja tehnoloogilise uuendustegevusega teed puhtama, nutikama ja paremini ühendatud maailma väljaarendamiseks,“ ütleb Volvo CE president ja Volvo kontserni juhatuse liige Martin Weissburg. „Usume kestlikku tulevikku ning jätkame oma tegevusväljal, milleks on ülemaailmne ehitustööstus, koostööd oma klientidega selle usu reaalsuseks muutmiseks kogu maailma inimestele,“ lisab Weissburg.

Ülemaailmne vastutus

2016. aasta detsembris käivitatud kampaaniat toetatakse lühifilmide seeriaga. Esimeses episoodis talusid Volvo masinad vapralt külmunud maastikku Põhja-Rootsis, kus töötab aastaringselt kuulus ICEHOTEL 365, mida jahutatakse päikeseenergiaga negatiivse süsinikubilansi saavutamiseks. Kampaania teiseks sihtkohaks oli veeta kõrb Kataris Dohast põhja pool, kus üle 240 Volvo masina töötas väsimatult temperatuuridel kuni 50 °C uue kestliku Lusaili linna ehitamiseks. Kolmandas videos keskenduti Kouga tuulepargile Lõuna-Aafrikas ja heideti valgust selle taastuva energia sektorile, mille eesmärk on katta 2030. aastaks 42% riigi energiavajadustest, võimestades kohalikke kogukondi.

'Building Tomorrow' näitab Volvo masinate panust nii kestlikkusse kui ka klientide edukusse, kinnitades Volvo kontserni missiooni 'majandusliku heaolu edendamine transpordilahenduste kaudu'.

„Oleme ühinenud Maailma Looduse Fondi kliimapäästjate programmiga ja kohustunud oma tegevusalal muudatusi juhtima, ning kuna selle meie kampaaniaga tutvustatakse laiemat huvi pakkuvaid erakordseid näiteid meie klientide majandustegevusest, motiveerib see loodetavasti ka teisi kestliku tuleviku heaks töötama,“ ütleb Volvo CE asepresident keskkonnakaitse ja kestlikkuse alal Niklas Nillroth.

Muutes homset

See 14. oktoobril avaldatud film on vaatamiseks saadaval Volvo CE digitaalkanalites ja seda esitatakse ka Hispaanias Alicantes toimuval kontserdil – mida veebis ka otse edastatakse – nädal enne purjeregati Volvo Ocean Race algust. Selle pikkade traditsioonidega ookeaniregati kaudu on üha enam tõstetud kestlikkusealast teadlikkust ja see on Volvo CE tootemargi filmiga 'Building Tomorrow' hästi kooskõlas.

„Maailm on muutumas, klientide vajadused muutuvad ning me soovime selle inimkeskse lähenemisega näidata Volvo jätkuvat mõju inimestele kõikjal nii praegu kui ka tulevikus,“ ütleb Volvo CE vanemasepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal Bill Law.

Lisateavet lugege aadressilt www.volvoce.com/buildingtomorrow.

'The River' on Volvo CE tootemargi kampaania 'Building Tomorrow' ametlik taustalugu, mida esitab Rootsi uus tõusev bänd Moment. Selle singel on saadaval Spotify's alates 13. oktoobrist.

#VolvoCE #BuildingTomorrow #sustainability #construction #VolvoOceanRace #WarnerMusic #MomentTheRiver