Uued kasutusalale kohandatud kopad tõstavad Volvo rataslaaduri tootlikkust ja kasumlikkust

Viimastes täiendustes Volvo Construction Equipmenti rataslaadurite koppade tootevalikule on tark konstruktsioon ühendatud konkurentsitu vastupidavusega, et saavutada kauapüsiv jõudlus vastavalt kasutusalale ja tööobjekti tingimustele.

Uued kasutusalale kohandatud kopad tõstavad Volvo rataslaaduri tootlikkust ja kasumlikkust

Volvo Construction Equipment on toonud müügile kolm uut koppa, mis on konstrueeritud spetsiaalselt Volvo rataslaaduritele L110–L350 – Volvo liivakopp, Volvo lamedapõhjaline ümberlaadimiskopp ja Volvo ümberlaadimiskopp, mis asendab praegust mudelit.

Kasutusalaks optimeeritud Volvo ümberlaadimiskopp ja Volvo liivakopp võimaldavad rataslaaduritel töötada maksimaalse võimsusega, aidates klientidel aega, raha ja vaeva säästa. Volvo kliendid võivad valida tööseadmete suure valiku seast kõige sobivama, mis vastab tööobjekti vajadustele – ja ületab neid – et töötada võimalikult kasumlikult.

Jõudluseks vormitud
Arukalt konstrueeritud Volvo ümberlaadimiskopp, Volvo lamedapõhjaline ümberlaadimiskopp ja Volvo liivakopp on lihtsalt täidetavad tänu kopa kujule, põhja ja tagaseina tasakaalustatud suhtele ja süvistatud avadele. Need tootlikkust tõstvad omadused võimaldavad masinajuhtidel teha kiiremini rohkem tööd, mis suurendab kütusekasutuse efektiivsust kuni 20%.

Optimeeritud servapiirded suunavad materjali eemale ühenduste paremaks kaitsmiseks ning kumerad küljeplaadid hoiavad materjali suurepäraselt kinni töö efektiivsuse suurendamiseks. Eri jämedusega materjalide segunemise vältimiseks on koppadel minimaalselt taskuid.

Kasum igas kopas
Nii karjäärides kui ka kruusaaukudes on Volvo ümberlaadimiskopp ideaalne partner, mis tagab suure tootlikkusega ja kütusesäästlikud teisaldamistööd. Omanikud võivad eeldada kõrget jõudlusetaset ja kütusekulude vähenemist tänu kergesti täidetavale kopale, mis lühendab tsükliaegu. Volvo ümberlaadimiskopaga võivad masinajuhid teha sama töö vähema kütusega, mistõttu laadivad väiksemate kuludega rohkem materjali.

Volvo ümberlaadimiskoppVolvo lameda põhjaga ümberlaadimiskopp sobib suurepäraselt töödeldud materjalide, näiteks kruusa ja täitematerjalide teisaldamiseks, kuhjamiseks ja laadimiseks. Kasutamisel liivasel või muul pehmel pinnasel suurendab kopp veojõudu ja läbistamisjõudu, säilitades puhta töökeskkonna konkurentsitu tootlikkuse ja efektiivsuse saavutamiseks.

Volvo lameda põhjaga ümberlaadimiskoppPehme pinnase tingimustes töötades, kus rehvide veojõud on väiksem, on Volvo liivakopp ideaalne valik. Liiva või väikesefraktsioonilise täitematerjali teisaldamiseks mõeldud kopa pikk põhi suurendab läbitungivust, et veojõudu parandada, ning selle lamedus aitab hoida tööala puhta ja tasasena.

Volvo liivakoppTähtsamad tehnilised andmed:

Tähtsamad tehnilised andmedTähtsamad tehnilised andmed

June 2016
 
Lõpp.

Lisateabe saamiseks külastage: www.volvoce.com/press

Või võtke ühendust:

Thorsten Poszwa
Pressitalituse direktor
Volvo Construction Equipment
Tel: rahvusv. +32 490 65 96 68
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com