Uued B-seeria pinnaserullid rullivad särtsakalt

Volvo Construction Equipmenti uued SD75B, SD115B ja SD135B on täis uusimat tehnoloogiat, mis kohandub ükskõik kui vaevanõudva kasutusala ja tööobjektiga, pakkudes maksimaalset mitmekülgsust ja jõudlust.

Uued B-seeria pinnaserullid rullivad särtsakalt

Tutvustame Volvo Construction Equipmenti uusi IV astmele vastavaid pinnaserulle. Need mitmekülgsed ja nutikad masinad aitavad juhil saavutada võimalikult kõrgetasemelist jõudlust ja efektiivsust ükskõik kui nõudlikel töödel. Näiteks Volvo täiustatud trumlijuhtimissüsteem võimaldab juhil – lihtsalt kasutatava konsooli kaudu – reguleerida sagedust ja amplituudi, kompenseerides muutusi pinnasetüübis ja -tingimustes. Kaks sageduse seadistust on standardvarustuses, kuid viis võib lisada lisavarustusena. Võib valida suure või väikese amplituudi trumli dünaamilise jõu kohandamiseks tööga ja materjali sügavusega. Jõudlust, kasutamislihtsust ja tootlikkust suurendavad ka optimeeritud tsentrifugaaljõud ja automaatse vibratsiooni funktsioon.

Veojõu süsteem võimaldab suurepärast ronimis- ja vedamisvõimet rasketel kasutusaladel, näiteks töötamisel järsul nõlval või libedal pinnal, vältides rataste või trumli libisemist, et saavutada suurepärane tasandamisvõime, jõudlus ja tootlikkus.

B-seeria pinnaserullid võib seadistada kolmes erinevas konfiguratsioonis ning on saadaval sileda või reljeefse trumliga. Pinnaserullil võib ka sileda trumli kiiresti ja lihtsalt teisendada, kui kinnitada klambritega peale reljeefne trumlikate – mis suurendab veelgi mitmekesisust.

Erakordselt efektiivne
Esmaklassilisel IV astme nõuetele vastaval Volvo mootoril on väikese pöörete arvu juures suur pöördemoment, et vähendada heitmetaset ja kütusekulu, kahandamata võimsust. Nüüd on ECO-režiim mudelite SD75B, SD115B ja SD135B standardvarustuses ja võib saavutada kütusekulu kuni 40% vähenemise, viies mootori pöörete arvu vastavuse töörežiimiga. Peale selle võimaldab uus ekstsentriline konstruktsioon pöörete arvu kiiremat suurenemist väiksema rõhuga, mis samuti kütusekasutuse efektiivsust parandab.

Passiivne regenereerimine puhastab normaalse töö käigus automaatselt filtreid juhi sekkumiseta ja jõudlust kahjustamata. Samas kasutab hüdraulilise ajamiga ventilaator võimsust ainult vajaduse korral. Väiksema kiirusega ventilaator teeb vähem müra, seega on juhil mugavam töötada ja omaniku kulud väiksemad.

Mugavus ja juhitavus
B-seeria pinnaserullid aitavad ka suurendada juhi töö efektiivsust ja produktiivsust tänu tegevusalal juhtivale kabiinile, mida iseloomustavad hea nähtavus, rühmitatud ergonoomilised juhtseadised ja mugav keskkond. ROPS/FOPS-sertifikaadiga kabiinil on klaaspind põrandast laeni, et saada hea ülevaade tööobjektist ja selged vaated kuni eesmise trumlini, ning täielikult reguleeritava istme pööramise ja libistamisega saab nähtavust ja mugavust veelgi parandada. Uus kõrgtehnoloogiline juhi värviekraan näitab tööandmeid ja põhilisi diagnostilisi andmeid ning on alati selgesti nähtav, ka eredas päikesevalguses.

Tugev ja töökindel
Volvo uued SD75B, SD115B ja SD135B on ka ühed tugevaimad ja vastupidavaimad pinnaserullid turul, millel on suurepärane tööaja kasutamine ja pikk kasutusiga. B-seeria mudelitel on vaid kõige kõrgema kvaliteediga komponendid, targalt suunatud hüdrovoolikud ja selge konstruktsioon. Tugev trummel, keskne liigend ja esiraami komponendid on konstrueeritud ja valmistatud pikaks kasutuseaks ja jõudluseks. Raamid on keevitatud ja valmistatud kvaliteetsest terasest täpsete ja ühtlaste keevisõmblustega, mis tagavad tugeva struktuuri. Kõik komponendid ja elektroonika on viidud üle kabiini ja paigaldatud tagaseinale, et neid ilmastiku eest kaitsta.

Kallutatav kabiin kuulub B-seeria mudelite standardvarustusse, et luua kõikidele hüdrosüsteemi komponentidele lihtne ligipääs hoolduseks. Mootoriruumi kaant saab elektriliselt tõsta, et saada maapinna tasandilt lai ligipääs mootoriruumile. Hooldusi ja kontrollimisi saab teha efektiivsemalt minimaalsete tööseisakutega – mis suurendab üldist tootlikkust ja töökindlust.

Tähtsamad tehnilised andmed:

Tähtsamad tehnilised andmed
Pinnaserullid SD75B, SD115B, SD135B on saadaval Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika reguleeritud turgudel.

Lõpp.

January 2016

Thorsten Poszwa 
Pressiteenistuse direktor 
Volvo Construction Equipment
Tel. (rahvusv) + 32 4918 60331
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O’Sullivan
SE10
London
Tel. (rahvusv) +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com