AS Swecon Eesti

Volvo CE uus ajakiri Spirit tutvustab inimeste elu muutvaid megaprojekte

Ajakirja Spirit uues artiklite seerias „Megaprojektide loend“ vaadeldavaid ehitusprojekte lihtsalt ei ehitata ega rekonstrueerita. Need muudavad inimeste elu. Need parandavad kogukondade vahelisi ühendusi, täiustavad transporti ja ettevõtlust ning ehitavad nutikaid ja kestlikke linnu, mis ajaproovile vastu panevad.

Volvo CE uues artiklite seerias „Megaprojektide loend“ vaadeldakse mõningaid maailma suurimaid, julgemaid ja kartmatumaid ehitusprojekte alates Florida Interstate 4 kapitaalremondist kuni Rootsis terve Kiruna linna ümberpaigutamiseni.

„Käivitame oma uut kampaaniat suure põnevusega. Need megaprojektid toovad esile Volvo CE visiooni olemuse – ehitada maailma, milles soovime elada. Täiesti uue ajakirjaga Spirit soovime innustada oma lugejaid ja tutvustada neile lähemalt mõningaid praeguse aja kõige muljetavaldavamaid ehitusprojekte,“ ütleb Volvo CE direktor ülemaailmse väliskommunikatsiooni alal Tiffany Cheng.

Volvo CE lähtub ideest, et tänu kujutlusvõimele, tugevale tööle ja tehnoloogilisele uuendustegevusele on ettevõte teerajaja puhtama, nutikama ja paremini ühendatud maailma väljaarendamisel. Volvo CE uue artiklite seeria megaprojektid kehastavad seda visiooni.

„Megaprojektide loendi“ ja uue veebiajakirja Spirit käivitamisega 17. oktoobril jätkab Volvo CE oma kohaloleku ja tegevusulatuse tugevdamist veebis. Kuid ka trükiajakirja lugejad ei pea muretsema: nad saavad taaskäivitatud trükise ikka kaks korda aastas.

„Ajakiri Spirit on olnud meie tegevusalal tähtis teabeallikas ja jääb selleks tänu uuesti käivitamisele ka eelolevatel aastatel. Loodame, et meie püsilugejad jätkavad koos meiega, kui uurime maailma megaprojekte, ning et nendega ühineb ka uusi ehitusala entusiaste nii meie kui ka muudelt tegevusaladelt,“ ütleb Tiffany Cheng.

„Megaprojektide loendi“ esimeses artiklis tutvustame lugejatele Florida Interstate 4 täielikku rekonstrueerimist, millega muudetakse üks USA ohtlikumaid maanteid uusima tehnoloogiaga liikluskoridoriks. 

„Megaprojektide loend“ on nüüd avaldatud aadressil www.volvoce.com/spirit