Sertifitseeritud taastamisprogramm annab Volvo masinatele uue elu

Volvo Construction Equipmenti äsja käivitatud sertifitseeritud taastamisprogramm kaitseb kauaaegsete klientide investeeringuid, taastades nende olemasolevate Volvo masinate algse jõu, vastupidavuse ja võimsuse.

Sertifitseeritud taastamisprogramm annab Volvo masinatele uue elu

Volvo Construction Equipment käivitab oma uue sertifitseeritud taastamisprogrammi, mis tagab Volvo masinatele pika kasutusea.Kolmest paketist – hüdrosüsteemi sertifitseeritud taastamine, jõuülekande sertifitseeritud taastamine ja masina sertifitseeritud taastamine – koosnev Volvo sertifitseeritud taastamisprogramm pikendab Volvo masinate kasutusiga, ohustamata keskkonda ja klientide investeeringuid.

Sertifitseeritud taastamisprogramm leiab üles puudused nii Volvo suurte kui ka väikeste masinate jõudluses ning taastab seadmete parima seisukorra ja optimeerib pikaajaliste investeeringute väärtust vaid murdosaga uue mudeli maksumusest. Vähendades kogumaksumust tunnis 8%, võimaldab programm klientidel optimeerida oma rahavooge ja parandada eelarve seisu.

Volvo taastamisteenus
See programm mitte ainult ei vähenda kulusid, vaid võimaldab ka saavutada olemasolevatel masinatel maksimaalse tootlikkuse ja tööaja ärakasutamise, taastades need, peaaegu nagu oleksid nad just tootmisliinilt tulnud. Sertifitseeritud taastamisprogrammiga võivad kliendid saavutada igati uuelt masinalt eeldatava jõudluse ja kasuliku tööaja.

Volvo sertifitseeritud taastamisprogramm võimaldab klientidel oma sertifitseeritud Volvo müügiesindusest õigeaegselt saadud taastatud masinaga taas efektiivsemalt tööd teha. Volvo müügiesindused on masinate taastamise igal sammul saadaval, saavad seda planeerida kliendi ajakava järgi ja regulaarselt töö käigust aru anda, et tagada taastamise õigeaegne lõpuleviimine. Lisaboonusena on klientidel võimalik oma masinaid taastamise käigus muuta, et kohandada neid konkreetsele kasutusalale ja ületada tööobjektide nõudeid.

Kohandatud
Volvo pakub mitut paindlikku sertifitseeritud taastamise paketti, mis on kohandatavad klientide vajadustele. Nagu kõikide sertifitseeritud taastamise pakettide puhul, hindab Volvo meisterlike tehnikute meeskond masinat üksikasjalikult ja võtab arvesse potentsiaalsete muudatuste konkreetseid töökeskkondi. Klientide investeeringute väärtuse optimeerimiseks võtavad Volvo sertifitseeritud müügiesindused arvesse kõike – alates eelarvest ja masina seisundist kuni ettevõtte eesmärkide ja kasutusaladeni – ning koostavad selle vajadustele täielikult vastava pakkumise.

 

Hüdrosüsteemi sertifitseeritud taastamine
Kui probleemiks on ekskavaatori töökiirus, võib kaaluda hüdrosüsteemi sertifitseeritud taastamise pakkumist. Masina hüdrosüsteemi komponentide jõudluse kiire ja lihtsa hindamise tulemusena võib Volvo tehnik hinnata optimaalse jõudluse saavutamiseks vajalikku töö hulka. Hüdrosüsteemi sertifitseeritud taastamisega võivad kliendid eeldada efektiivset lahendust, mis vajab minimaalselt tehnilist tööd ja taastab 100% hüdrosüsteemi jõudluse.

 

Jõuülekande sertifitseeritud taastamine
Kui kliendi masina tootlikkuse tase on langenud, võib sertifitseeritud Volvo müügiesindus aidata hinnata põhikomponente ja töötada välja lahenduse täieliku sisseehitatud Volvo kvaliteedi taaselustamiseks. Selle valikuga võivad kliendid taas kogeda jõudlust ja kasulikku tööaega, mida nad eeldaksid uuelt masinalt. Viimaseid tehnilisi uuendusi kasutades taastatakse jõuülekande sertifitseeritud taastamisega varasem kütusekulu, pakutakse suuremat paindlikkust Volvo taastatud komponente kasutades ja tagatakse tööaja hea ärakasutamine.

 

Masina sertifitseeritud taastamine
Volvole on vanus vaid number. Seetõttu on masina sertifitseeritud taastamine mõeldud spetsiaalselt klientidele, kes soovivad, et nende vanemad varad näeksid välja ja töötaksid nagu uued. Selle pakkumise valimisel saate masina täieliku sisemise ja välise taastamise, sealhulgas jõuülekande ja hüdrosüsteemi osas, ning viimased tehnilised uuendused ja värske värvikorra. Tähtis on rahuldada nii klientide kui ka masinajuhtide vajadusi ja seetõttu jälgime hoolikalt, et tagaksime masinajuhtidele kõige mugavama ja produktiivsema keskkonna. Masina sertifitseeritud taastamisega võivad kliendid säilitada oma Volvo Volvona, pikendades oma tööka masina kasutusiga.

Kliendid võivad saada lisateavet nende uute teenuste ja nende kättesaadavuse kohta oma kohalikust sertifitseeritud Volvo müügiesindusest.

Lõpp.

June 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press 

Või võtke ühendust:

Thorsten Poszwa
Välissuhete koordinaator
Volvo Construction Equipment
Tel: rahvusv. + 32 490 65 96 68
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com