SWECON RALLY ESTONIAL

rally

Meil on suur rõõm teatada, et Swecon AS aitab õnnestuda Baltikumi suurimal autospordisündmuse Shell Helix Rally Estonial, kus näitame Volvo rasketehnikat AutoExpo alal Tartu linnas ja paneme proovile rallisõitjad Sweconi nimelisel Saverna kiiruskatsel.

Shell Helix Rally Estonia, mis sõidetakse 12.-14. juulil on Baltikumi suurim autospordisündmus ja kindlasti Eesti üks suurimaid spordisündmusi, mis toob Lõuna-Eestisse kümneid tuhandeid rallifänne. Ametliku WRC promotsiooniralli Rally Estonia avamine ja lõpetamine toimuvad Tartus, Raekoja platsil ja Vabaduse puiesteel, kus on üles ehitatud vormel-1 stiilis kahekorruseline poodium.

Selle kõrval on AUTOEXPO messiala, mis pakub vaatamist ja tegevust kõigile, ka neile, kes pole veel rallifännid kuid huvituvad nii auto- kui ka rasketehnikast.

Swecon esitleb AUTOEXPO alal esimest korda Eestis VOLVO EC200EL ekskavaatorit. Lisaks on demoplatsil võimalik tutvuda Volvo L120H laaduri mudeliga.

AUTOEXPO ala avatakse reedel, 12. juulil kell 15.00.

Volvo EC200EL esmakordne tutvustus leiab aset reedel, 12.juulil kell 16:00

Volvo rasktehnikaga on võimalik AUTOEXPO alal tutvuda kuni pühapäevani!

 

Volvo ekskavaatorid Truuta pealtvaatamisalas:
Kiiruskatse nr.5 Rüa1 algus kell 14.25
Kiiruskatse nr.7 Rüa2 algus kell 17.11
See on suurepärane pealtvaatamise võimalus Truutal, kus ligi 700m ulatuses on tagatud parim nähtavus.

Lisaks palume kõiki pealtvaatajaid nautima Sweconi nimelist Saverna kiiruskatset, mis toimub pühapäeval, 14.juuni kell 13:06.


 

Kohtume rallil!