MÜÜGIESINDAJA TALLINNASSE JA TARTUSSE

Töökuulutus : müügiesindaja Tallinnasse ja Tartusse

Dolph Lundgren Volvo ekskavaatorite ees – Ekskavaatorid igasugusteks väljakutseteks

Swecon on Volvo ehitusmasinate volitatud edasimüüja ja hoolduskeskus nii Rootsis, Saksamaal kui ka Baltikumis. Ettevõttel on täna 5 müügi- ja hoolduskeskust üle Eesti. Lisaks ehitusmasinate müügile pakutakse professionaalset järelteenindust ning teostatakse varuosade müüki. Seoses ettevõtte laienemise ja arenemisega oodatakse meeskonnaga liituma proaktiivset

müügiesindajat Tallinnasse ja Tartusse

Müügiesindaja peamiseks väljakutseks on uue ja kasutatud rasketehnika müük ning olemasolevate ning uute klientide leidmine ja haldamine, suhete arendamine ja nõustamine. Müügipakkumiste koostamine ning tellimuste vormistamine.

Tugevalt kandidaadilt ootame eelnevat edukogemust (raske)tehnika müümises ja soovi töötada kvaliteetsete masinatega. Müügiesindaja on teotahteline ja julge, valmis iseseisvaks tööks olles tugeva meeskonna liige. Suurepärane läbirääkimis- ja suhtlemisoskus tagavad edu. Vajalik on eesti ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Swecon pakub müügiesindajale konkurentsivõimelist töötasu, väga põhjalikku sisseelamisprogrammi ning kompetentset ja kokkuhoidvat meeskonda.

 

Värbamist viib läbi Tripod. Kandideerimisavaldus koos elulookirjeldusega

palume saata läbi CV-Online süsteemi kuni 03.12.2018

https://www.cv.ee/toopakkumine/tripod-grupp-ou/muugiesindaja-f3777790.html 

Lisainfo e-maili aadressilt anni.paumees@tripod.ee