Laadimisabi aitab kasutada Volvo rataslaadurite potentsiaali täiel määral

Volvo Construction Equipmenti laadimisabi on mõeldud Volvo L110H-L250H rataslaaduritele ja koosneb integreeritud süsteemist, mis võimaldab parandada tootlikkust ja kasumlikkust tänu täpsetele andmetele.

Laadimisabi aitab kasutada Volvo rataslaadurite potentsiaali täiel määral

Volvo Construction Equipmenti L110H- L250H rataslaadurid on mõeldud maksimaalse soorituse jaoks. Seadmete maksimaalselt efektiivseks kasutamiseks ja tulude suurendamiseks saab neile võimsatele masinatele paigaldada tehases laadimisabi süsteemi. Koos Volvo terava pildiga kabiinisisese ekraaniga Co-Pilot suurendab laadimisabi töövõimaega ja tootlikkust, vähendades samas talitluskulusid, ning kaitseb kallist vara.

Laadimisabi sobib ideaalselt lühikesteks laadimistsükliteks või veoki laadimiseks, sh karjääris ja kaevanduses kaevandamine ning rasked infrastruktuuri projektid. Dünaamiline süsteem parandab koorma mõõtmise täpsust, vähendab materjali raiskuminekut ja masina kulumist ning tagab kiiremad laadimistsüklid ja optimeerib tootlikkust.

Täpsusega 1-2% saab operaator laadida maksimaalsel võimsusel, ilma et tekiks materjali üle või alalaadimise ohtu või korduvkaalumise vajadust. Materjali arvutatakse dünaamiliselt ja täpselt ka kallakutel ja ebatasasel pinnal ning kalibreerimine on lihtne. Kui on olemas tagurduskaamera, töötab see tagurdamisel automaatselt, kombineerides koorma andmed ja tagurduskaamera ühele kuvale. Laadimistsüklite optimeerimisel vähendab koormaabi sõiduki remontimisvajadust, säästes nii kliendi aega ja raha.

Volvo Construction Equipmenti laadimisabi

Piiramatu juurdepääs
Tänu sellele, et masina, töö ja materjali andmed on operaatorile pidevalt kättesaadavad, saab operaator teha kindlaks koorma täpsuse ning parandada seeläbi tootlikkust. Reguleeritav 
10-tolline ekraan kabiinis aitab operaatoril keskenduda tööle ning vajadus sekkumise järele väheneb. Kohandatavate heli- ja visuaalsete alarmide abil hoitakse operaatorit kursis koormuspiirangute ületamisega. Paindlikul süsteemil on suur andmemälu ja see võimaldab operaatoril muuta tööde järjekorda ja eesmärke ning jälgida protsessi ilma töövoogu katkestamata. Tänu täpsematele andmetele ja juhitavusele saab klient oma käituskulusid paremini hallata.

Tänu üksikasjalikele andmetele masina jõudluse ja tootlikkuse kohta saab klient analüüsida masina kasutamist ja tuvastada kohti, mida saab parandada. Laadimisabi kaudu koostatud info sisaldab laadimisaegu, materjalihoidlasse viimiseks kulunud aega, laaditud veokite arvu ja veokitele laaditud mahtu.

Valmistatud kestma
Selleks et tagada Volvo masinate tippvormis püsimine, on tugeva konstruktsiooniga komponendid mõeldud raske töö tegemiseks. Kolm inertsmõõteüksust, kaks koormaandurit ja üks ekraan taluvad vibratsiooni, niiskust ja äärmuslikku ilma.

Volvo L110H-L250H rataslaadurite jaoks ideaalselt sobivad laadimisabi komponente on hoolikalt testitud ning need vastavad Volvo Construction Equipmenti kõrgetele standarditele. Nagu kõik Volvo seadmed, toetab laadimisabi suur üleilmne teenindusvõrgustik, kuhu kuuluvad tehnikud, töökojad ja edasimüüjad, kes pakuvad tuge ja tagavad meelerahu.

Lõpp.

Jaanuar 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press

Või võtke ühendust:

Thorsten Poszwa 
Välissuhete koordinaator 
Volvo Construction Equipment 
Tel: rahvusv. + 32 490 65 96 68 
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com