75-tonnine Volvo EC750E optimeerib tootlikkust ja kasumlikkust

Volvo Construction Equipmenti roomikekskavaatoril EC750E on uuenduslik kütuseökonoomika, mis suurendab tootlikkust ja jõudlust ning aitab investeeringut maksimaalselt tagasi teenida.

75-tonnine Volvo EC750E optimeerib tootlikkust ja kasumlikkust

Volvo Construction Equipmenti mudel EC750E on 75 t klassi roomikekskavaator, mis pakub võimsuse ja stabiilsuse täiuslikku kombinatsiooni, tulles toime suurema koormusega igal kasutusalal. Tier 4 Final / Stage IV nõuetele vastava Volvo D16 mootoriga võimsal ekskavaatoril on tänu täiustatud kütuseefektiivsuse tehnoloogiale rohkem hobujõude (374 kW / 502 hj), mistõttu on tagatud äärmiselt hea reaktsiooniga töö ning maksimaalne tootlikkus ja kasumlikkus.

EC750E on uuendusliku elektrohüdraulilise tehnoloogiaga, mis töötab optimaalses harmoonias tugeva mootoriga, parandab juhitavust ja ka tootlikkust.

Hüdraulikasüsteem ja Volvo täiustatud ECO-režiim töötavad kooskõlas, vähendades hüdraulikaahela sisemisi kadusid ja andes tulemuseks parema kütuseefektiivsuse, ilma et enamikus tööolukordades väheneks selle tõttu võimsus.

Operaatori huve silmas pidades pakub valdkonna juhtiv Volvo kabiin esmaklassilist töökogemust, vähest mürataset ja juhi optimaalset tootlikkust. Ergonoomilise paigutusega liidesed – juhthoovad, klaviatuur ja LCD-monitor – ning igakülgne nähtavus tagab maksimaalse efektiivsuse ja kasutuslihtsuse. Ruumikas kabiinis on rohkelt panipaiku ja jalaruumi, kliimaseadme 12 ava ja reguleeritav iste hoiavad juhti värske, ärksa ja keskendumisvõimelisena.

Võiduks sooritus
Isegi kõige raskemates tingimustes on EC750E kaevamisomadused esmaklassilised, sealhulgas maksimaalne läbistusjõud 323/342 (võimenusega) kN, samuti hea kütuseefektiivsus ja kiired tsükliajad, tänu millele tasub investeering end kiiresti ära. Hästi tasakaalustatud ekskavaatoril on lai ja pikk roomik, sissetõmmatav veermik ja optimaalne vastukaal, mis tagab stabiilsuse ja võimaldab juhil töötada julgelt ka keerulistel pinnastel.

Integreeritud töörežiimisüsteem parandab kütuseefektiivsust ja masina omadusi, võimaldades juhil valida igaks tööks parima režiimi ja õige seadistuse.

Juhitavuse parandamiseks on masinatel suur süsteemisurve ja vastupidavad roomikud, mis kindlustavad suurema võimsuse ning hõlbustavad käsitsemist kallakutel ja ebastabiilsel pinnasel. Tänu rasketesse kohtadesse pääsemisele ja uuele täiselektrohüdraulilisele süsteemile saavad kliendid minimeerida tsükliaega ja suurendada kasumlikkust.

Ületamatu töövõimeaeg
Alati saadaval, igat liiki tööks valmis ja vastupidav EC750E saavutab maksimaalse töövõimeaja. Masina vastupidav ehitus ning töökindlad ja vähekuluvad komponendid, samuti lihtne juurdepääs hoolduseks tagavad selle, et tööd saavad tehtud kiiresti ja viivituseta.

EC750E on tugevdatud võimsa noole ja varrega, mis on valmistatud tugevast terasest ja toimib masinaga harmooniliselt koos, maksimeerides töövõimeaega ja jõudlust. Kaitse ja töökindluse lisamiseks ka rasketes tingimustes on poomi alla keevitatud terasribad ning masina põhjal on koormusplaat. Tänu kaitstud komponentidele ning tugevale raamile, mis kindlustab pika eluea ja jätkusuutliku töövõime nõudlikel kasutusaladel, on kliendil võimalik saavutada peaaegu katkematu tootmine.

Töövõimeaja maksimeerimiseks pakub masin kliendile kiiret ja ohutut hooldust tänu kergesti ligipääsetavatele hoolduspunktidele, millel on suured juurdepääsuavad ja mugavad kambriluugid ja mille juurde pääseb kesksete ja ümbritsevate astmelaudade kaudu.

Ohutuse ja vastupidavuse suurendamiseks pakuvad lisavarustusse kuuluvate kukkuvate objektide vastase kaitse (FOG) ja kukkuvate objektide kaitsetarindi (FOPS) sertifikaadiga kabiinid meelerahu rasketes töötingimustes. Mudelile EC750E saab lisakaitsena paigaldada ka täispikkuses roomikukaitse.

Rohkem mitmekesisust
Mitmekesisuse suurendamiseks ühilduvad need ekskavaatorid mitmete vastupidavate tööseadmetega, sh üldotstarbelised, vastupidavad ja eriti tugeva konstruktsiooniga kopad. Volvo masinatele välja töötatud Volvo tööseadmed moodustavad ühtse ja töökindla seadme.

Volvo vastupidavad ja eriti tugeva konstruktsiooniga kopad on valmistatud kulumiskindlatest plaatidest, mis tulevad hiilgavalt toime kompaktsete materjalide kaevamisega. Kliendid võivad usaldada kvaliteetsetest materjalidest valmistatud vastupidavat masinat, mis sobib ideaalselt karjääridesse ja kaevandustesse, on pika kasutuseaga ja esmaklassilise jõudlusega. Vastupidavuse suurendamiseks on Volvo kopad toodetud tugevast terasest ja on saadaval laias valikus hambatüüpide, külglõikurite, segmentide ja kulumiskatetega, mis lisavad veel rohkem kaitset.

Mudelile EC750E saab paigaldada Volvo hüdraulilise purusti, mis saab hakkama ka kõige raskemate materjalidega. Tänu püsivale võimsusele ja suurele läbistusjõule on klientide käsutuses maksimaalne löögijõud ja vastupidavus.

Volvo pakub ka tööseadmete haldussüsteemi, mille abil saab salvestada kuni 20 tööseadme seadistused. Süsteem võimaldab juhil eelseadistada hüdraulikavoolu ja survet kabiinis olles, kasutades puuteekraaniga monitori, ning tagada sel viisil mitmekesisus tänu mitmesuguste tööseadmete kasutamisele.

Põhiandmed:

Põhiandmed
Lõpp.

Aprill 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press

Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Thorsten Poszwa
Pressiteenistuse direktor
Volvo Construction Equipment
Tel: rahvusv. + 32 490 65 96 68
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com