Volvo tutvustab F-põlvkonna ECR50: suurepärane mitmekülgsus ja kasutuslihtsus

Uue põlvkonna ECR50 F on igati universaalne masin, mis on valmis tegema igasuguseid töid – ükskõik kus.

Volvo Compact Excavator ECR50

Selles väljarentimiseks valmis 5 t väikeekskavaatoris on ühendatud kvaliteet, töökindlus ja innovatsioon suurepärase erksuse ja kasutuslihtsuse pakkumiseks. Täiuslik lisand igale masinapargile.

Vastupidavus ja väikesed kasutamiskulud

Rendileandjana vajate masinat, mis töötab teie klientidel kuust kuusse nagu uus – ja ECR50 selline ongi. Selle olematu tagumine pöörderaadius võimaldab pääseda kitsastele aladele ja seal töötada, vähendades masina kahjustamise ohtu. Masti pööre roomikute piires tagab pöördeposti ja silindri jäämise roomikute vahele, kui kaevatakse pööratud mastiga takistuse kõrvalt. Tugevdatud kaeveseadmed, veermik ja mootoriruumi kaaned suurendavad head vastupidavust veelgi. 50-tunnise määrimisintervalli, laialt avaneva mootoriruumi kaane ja kergesti ligipääsetavate hoolduspunktidega on neid masinaid väga lihtne hooldada. Tänu mootori automaatsele seiskumisele jäävad seisuajad registreeritud tööajast välja, mis vähendab masina kulusid ja suurendab selle edasimüügiväärtust. Patenteeritud multifunktsionaalne hüdraulikaõli filter kaitseb väga hästi hüdrosüsteemi.

Loomulik ja lihtne

Renditav masin peab olema lihtsalt kasutatav. Juhtseadmete lihtsa paigutusega ECR50-l on pöördnupp nagu autodel ja 5-tolline värviekraan, mis aitab masinajuhil kergesti menüüdes liikuda. Igal masinajuhil hõlbustavad masina selgekssaamist ka proportsionaalsed sõrmeotstega juhitavad juhtseadised, suured sõidupedaalid ja automaatne kahe kiirusega sõit. Tööseadmete vahetamine on samuti lihtne tänu hüdraulilisele kiirliitmikule ja ekraanil samm-sammult antavatele juhistele. Uues ECR50-s saate lisaseadmete hüdraulikaseaded olenevalt töö vajadustest eelprogrammeerida vaid mõne sammuga. Seejärel saate valida, kas masinajuhid valivad ainult eelnevalt määratud seadeid või on masinajuhtidel võimalik kabiinist hüdrosüsteemi lõplikult reguleerida.

Suurte poiste mäng

Kuigi uus ECR50 on mõõtmetelt väike, on see tõeline 5 t masin, mis võib kindlalt raskeid töid ette võtta. Selle suurepärane stabiilsus ja hüdrauliline võimsus aitavad saavutada võrratut kaevejõudlust, tõstevõimet ja veojõudu.

Volvo väikeekskavaator ECR50F ECR58F

Konkreetsetele eelistustele ja kasutusaladele kohandamiseks saab masina varustada mitmesuguste tööseadmete ja lisavarustusega, kaasa arvatud pööratav kiirliitmik, roheline vilkur – mis vilgub, kui turvavöö on kindlalt kinni – täiendav vastukaal, täiendav töötundide arvu lugeja ja palju muud. Nagu kõik Volvo ekskavaatorid, on ECR50 rohkem kui 93% ringlusse antav ja sellel sobib kasutada hüdraulika bioõlisid – mis näitab Volvo CE ringmajanduse põhimõtete järgimist.

Volvo väikeekskavaator ECR50 ECR58

Tähtsamad tehnilised andmed

Mootor   D2.4H   Pööramiskiirus
p/min
8,5
Koguvõimsus
kW 31,2 Purunemisjõud
kN 36,2
hj (tollimõõdustik) 41.8 lbf 8,134
Netovõimsus
kW 30,7 Rebimisjõud (noole rebimisjõud)
kN 25,9
hj (tollimõõdustik) 41.2 lbf (naeljõud)
5,834
... mootori pöörete arvuga
p/min 2 200 Laius kokku
mm
2 000
Töökaal
kg
5 050 jalga, tolli 6'7"
naela
11 133 Üldpikkus
mm 5 198
Töökaal – varikatusega mudel
kg - jalga, tolli 17'1"
naela - Peamise hüdropumba max vool
l/min 120
Kopa maht m3 0,114 gal/min 31.7
y3 0.149 Masti pöördenurk, vasak/parem
nurk 75 / 55
Sõidukiirus km/h 2,7 / 4,4  
miili/h 1,68 / 2,73

Oktoober 2020.

LISATEAVE

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com