Volvo 90 t ekskavaator on nüüd saadaval kogu maailmas

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) toob turule uue 90 t ekskavaatori, mis on varustatud V etapi mootoriga nendest riikidest klientide soovil, kus mootoritele kehtib see regulatsioon.

Volvo Crawler Excavator EC950F

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) 90 t roomikekskavaator EC950F pakub võimsuse ja stabiilsuse täiuslikku kombinatsiooni suurte võimsusvajadustega toimetulekuks kõige karmimatel kasutusaladel. Masin on varustatud 450 kW Volvo mootoriga D16, millel on suure pöördemomendiga väike pöörete arv ning mis vastab uusimatele rahvusvahelistele heitmenormidele, ning on konstrueeritud kiireks ja efektiivseks tootmiseks tööobjektil.

Tippjõudlus

EC950F võtab väljakutsed vastu ka kõige raskematel kasutusaladel. Tänu pidevale hüdraulilisele rõhule näete selle suurt kaevejõudu eriti kõvade ja raskete materjalidega töötamisel. Optimeeritud hüdrosüsteem suurendab pumba võimsust kiireks ja sujuvaks tööks ning elektrohüdrauliline süsteem juhib voolu vastavalt vajadusele ja vähendab hüdraulika ringis sisemisi kadusid. EC950F-il on peale selle ka noole pööramise prioriteedi klapp.

Volvo ainulaadne ECO-režiim aitab EC950F-il saavutada silmapaistvat kütusesäästlikkust. ECO Mode optimeerib hüdrosüsteemi, vähendades voolu ja rõhu kadusid ning integreeritud töörežiim võimaldab masinajuhtidel valida igaks tööks parima töörežiimi: valida I (Tühikäik), F (Peen), G (Üldine), H (Raske) ja P (Max võimsus).

90 t ekskavaatoril on suur kopamaht, seega teisaldab see rohkem tonne tunnis ning sellele võib paigaldada mitmesuguseid Volvo tööseadmeid, sealhulgas üldotstarbelisi, vastupidavaid ja eriti vastupidavaid koppasid. Kui vajate oma kasutusalal midagi ainulaadsemat, võib Volvo pakkuda õige lahenduse väljatöötamiseks ja suurepäraste kaevamistulemuste saavutamiseks eritellimusel valmistatud tööseadmeid. Ja masina mitmekülgsuse suurendamiseks võib tööseadmete haldussüsteem salvestada kuni 20 seadet, mis võimaldab masinajuhil hüdraulilist voolu ja rõhku kabiini ekraanilt eelseadistada.

Masinajuhi valik


Tänu EC950F suurepärasele stabiilsusele saavad masinajuhid töötada kindlustundega ka kõige suuremaid väljakutseid pakkuvates keskkondades. Kindlal ja toekal masinal on laia vahega ja pikad roomikud, sissetõmmatav alusvanker ning optimeeritud vastukaal.

Kõik masina liidesed – sealhulgas juhthoovad, klaviatuur ja LCD monitor – on optimaalseks juhtimiseks ergonoomiliselt paigutatud. Nutikad funktsioonid, nagu lisavarustusse kuuluv Dig Assist – mis toimib Volvo Co-Pilot kaudu – aitavad masinajuhil efektiivsemalt kaevata. Mugavust suurendavad veelgi väike müratase ja ruumikas kabiin.

Kasutusmugavust ja ohutust suurendavad suur sissepääs, sealhulgas hästi nähtavad käepidemed ja mugavalt paigutatud astmed ning libisemiskindlad plaadid. Lisavarustusse kuuluvad kukkuvate esemete piire (FOG) ja kukkuvate esemete kaitsetarind (FOPS) annavad karmidel kasutusaladel töötades lisaks meelerahu. Nähtavuse parandamiseks võib EC950F varustada tahavaate- ja küljekaameratega või Volvo Smart View'ga, millega saavutate 360° nähtavuse.

Maksimaalne tööaeg


Volvo ranged nõuded testimisele arendustöö käigus tagavad läbimõeldud konstruktsiooniga komponentide tootmise, mis on osutunud töökindlateks ka kõige karmimatel kasutusaladel. Saavutage EC950F-iga, mis on valmistatud maksimaalselt pikaealiseks, katkematu tootmine. Masinat kaitsvad funktsioonid on vastupidav nool ja vars, tugeva konstruktsiooniga raam, vastupidav alusplaat ja kopa ühenduse ujuvad tihvtid, samuti lisavarustusse kuuluv täispikkuses roomikukaitse.
Volvo roomikekskavaator EC950F
Kopa kasutusea pikendamiseks pakub Volvo kulumaterjalide valikut, millesse kuuluvad segmendid, külglõikurid, kaitsekatted ja kihvad. Väga tihedate materjalidega töötamisel võimaldab Pick Point kihv maksimaalset läbitungimist. Tööseisakute vähendamiseks võimaldab Volvo uus kihvade süsteem vahetada kihvasid loetud minutitega: tuleb lihtsalt kohale asetada, lükata ja klõps – nii lihtne paigaldus ongi. Olulistele hoolduspunktidele on lihtne ligipääs laialt avanevate ja mugavalt paigutatud luukide kaudu, kasutades keskseid ja ümbritsevaid käiguteid.

Vähem kulusid


Suurepäraseid tulemusi andvate masinate konstrueerimine on alles algus. Volvo on kohal, et toetada kogu teie tööd. Volvo ulatusliku tehnikute, töökodade ja müügiesinduste süsteemiga on teil igakülgne tugimeeskond, kellel on kohalikud teadmised ja ülemaailmsed volitused. Volvol on ka laialdane teenuste valik, millega täiendatakse masina tööomadusi ja tõstetakse tootlikkust.

Uus teenus on Volvo ACTIVE CARE – telemaatikasüsteemi CareTrack põhjal. See jälgib masinat reaalajas ja saadab kliendile kohandatud aruandeid. See teenus aitab tööaega maksimaalselt kasutada ja vähendada remondikulusid, aidates võtta teadlikult meetmeid ennetavaks hoolduseks.

EC950F on küll Volvo CE tootevaliku suurim ekskavaator, kuid muljetavaldav ei ole ainult selle suurus. Oma konkurentsitu jõudluse, tootlikkuse ja kasuliku tööajaga sobib EC950F ideaalselt kalluri A60H laadimiseks.

Volvo roomikekskavaator EC950F

Töökaal kg 91 275 - 94 810
naela 201 227 - 209 020
Koguvõimsus kW 449
hj (tollimõõdustik) 603
... mootori pöörete arvuga p/min 1 650
Kopa maht m3 3,9 - 7,0
kuupjardi 5,10 - 9,16
Tõstevõime piki alusvankrit kg 34 900
naela 76 940
... tööulatusel/kõrgusel m 6,0 / 1,5
jalga 20 / 5
Max kaevamisulatus mm 12 270
jalga, tolli 40'3"
Max kaevamissügavus mm 7 120
jalga, tolli 23'4"
Läbistusjõud, SAE J1179 (tavaline) kN 424
lbf (naeljõud) 95 318
Rebimisjõud, SAE J1179 (tavaline) kN 408
lbf (naeljõud) 91 722
Üldine laius mm 4 467
jalga, tolli 14'8"
Tagaosa pöörderaadius mm 4 700
jalga, tolli 15'5"