Lihtne Volvo hübriid parandab kütusekasutuse efektiivsust kuni 20%

Turule toodav hübriidekskavaator EC300E laadib noole langetamisel energiat salvestavaid akusid, mida kasutatakse mootorisüsteemi toiteks.

Volvo Crawler Excavator EC300E Hybrid

Sageli on parimad ideed kõige lihtsamad. Volvo CE on rakendanud seda mõtet oma uues leidlikus EC300E Hybridis. Erinevalt teistest süsteemidest, mis kasutavad mootori abistamiseks elektritoitega ekskavaatori pealisehituse pöörlemisenergiat, kasutab Volvo uudne hüdrauliline hübriidmasin ekskavaatori noole allaliikumisega genereeritavat 'vaba' energiat mootorisüsteemi varustamiseks lisatoitega.

Volvo roomikekskavaator EC300E HybridNoole langetamise võimsate, regulaarsete liikumistega laaditakse 20 l hüdraulilisi akusid, mis varustavad siis energiaga hüdraulilisi abimootoreid, andes toidet mootorisüsteemile. Juhitavus ja jõudlus on samal tasemel kui tavapärasel EC300E-l, sealhulgas võime töötada üheaegselt ECO- ja hübriidrežiimis.

Kiire tasuvus kaeve- ja kallutustöödel

Kogu see lihtne tarkus, milles pole midagi keerulist, vähendab mootori koormust ja selle käigus suureneb kütusesäästlikkus kuni 20% ning CO2 heitmete tase väheneb kuni 17% – seda kõike jõudlust vähendamata.

Tootmise kaeve- ja kallutustöödel (eriti 90° pööramise piires) võib see lihtne meetod end veidi vähem kui kahe aastaga ära tasuda.

Lihtne ei ole mitte ainult idee – vaid ka komponendid – selleks on vaja lisada vaid mõned komponendid, mida on lihtne hooldada.

Volvo roomikekskavaator EC300E HybridSellised tehnoloogiad näitavad taas Volvo CE pühendumust innovaatilisusele ja klientidele kestlikumate ning kuluefektiivsemate lahenduste pakkumisele.

Uuest ekskavaatorite seeriast esimese, EC300E Hybridi turuletulek 2020. aastal avab uue peatüki selle maailma ehitamisel, milles tahaksime elada.

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com