Uus tasanduskopp annab väikestele rataslaaduritele jõudu mullatöödeks

Täiesti uus tasandamiskopp Volvo väikestele rataslaaduritele hõlbustab pinnase pealiskihi eemaldamist, väiksemaid buldooseritöid, haljastust ja tasandamist.

Nagu poleks Volvo Construction Equipmenti (Volvo CE) väikesed rataslaadurid veel piisavalt mitmekülgsed, võimaldab uus tasandamiskopp mullatöödel palju suuremat jõudlust ja lihtsamat kasutamist. Sellel uuel tasanduskopal, mis on konstrueeritud sobima kuuele masinale Volvo väikeste rataslaadurite vahemikus L20H kuni L50H, on täiesti uus konstruktsioon.

See uus, tugevam kopp, millel on pikk, lame, vastupidavuse suurendamiseks Hardox-plaatidega tugevdatud põhi, võimaldab 50 mm suuremat kaevesügavust võrreldes kopaga, mida see asendab. Peale selle võimaldab kopa madalam raam palju paremat nähtavust läbi toendi tööseadme esiservani. Ümberpaigutatud ühenduskoht parandab ka kaldenurka – mis hõlbustab kopa tühjendamist. 

Peaauhinna 'ärakühveldamine'

Kopp on mõeldud ideaalseks tööseadmeks pinnase pealiskihi eemaldamiseks, haljastuseks, kergemateks buldooseritöödeks ja tasandamiseks Selle uus pealt lame küljeplaadi konstruktsioon näitab selgesti kopa asendit, aidates masinajuhil tasandusnurka kindlaks määrata – täpsemaks ja kiiremaks tasandamiseks. Eelmisest põlvkonnast üle toodud kopal on sirge tagumine serv, mis sobib hästi tagurdades tasandamiseks. Ja külmade ilmadega saab kopale paigaldada lume jaoks pikendusraami, mis suurendab tunduvalt kopa kandemahtu. 

Volvo kopp suurele rataslaadurile

Samast tooteperest

Uus tasanduskopp kuulub Volvo väikerataslaadurite tööseadmete täielikku valikusse. Selles on veel kahvlid, haaratsid ja materjalide teisaldamisvarred, samuti suur valik koppasid, sealhulgas üldotstarbelised, küljele kallutavad, kõrgelt kallutavad, kivi- ja utiilikopad.

Volvo kopp suurele rataslaadurile

Ei leia teile sobivat tööseadet? Pole probleemi, Volvo valmistab teile hea meelega tööseadme, mis vastab täpselt teie kasutusala vajadustele. Oma tööseadme spetsialistidega, kes annavad nõu ja Volvo tööseadmete suure valiku põhjal saame konstrueerida Volvo tellitavaid tööseadmeid, mis vastavad täpselt teie töö vajadustele. Kohandamiseks võidakse kasutada servapiirdeid, küljeplaate, kopapõhja ja kulumiskaitset, samuti võib muuta mahtu, laiust ja kõrgust või isegi ühenduskohta.