Volvo H-seeria rataslaadurid L60H kuni L350H saavad uuenduse

H-seeria rataslaadureid on alates nende loomisest pidevalt täiustatud ja nüüd saavad need veel täiendusi, mis aitavad vähendada omamise kogukulu.

2014. aastal tutvustas Volvo Construction Equipment (Volvo CE) rataslaadureid L60H–L220H, millele järgnesid – 2017. aastal – nende suuremad õed L260H ja L350H. „Oleme aastate jooksul oma kogemustele tuginenud ja teinud klientidega tihedat koostööd nende masinate täiustamiseks,“ selgitas tootejuht Lars Eriksson. „Nüüd, 2020. aastal, võtsime kasutusele uusi funktsioone, mis tõstavad nende masinate efektiivsuse uuele tasemele.“

Täiustatud jõudlus

Nüüd on rehvide veojõu juhtsüsteem kõigi H-seeria mudelite standardvarustuses. See funktsioon võimaldab masinajuhtidel vähendada rehvide kohapeal keerlemist ja optimeerib rehvide veojõu ning hüdrauliliste funktsioonide vahelist tasakaalu. See omakorda aitab vähendada rehvide kulumist ja kütusekulu, et koppa efektiivsemalt täita. See spetsiaalselt põllumajanduses kasutamiseks konstrueeritud uus lisavarustusse kuuluv lukustusfunktsioon võimaldab mudelitel L60H–L120H silotöö tsükleid kiirendada.

Lihtne kasutada

Volvo CE ainulaadne monitor Volvo Co-Pilot on nüüd saadaval enamus masinatel – L60H-st kuni L350H-ni. 10-tolliselt puuteekraanilt on ligipääs mitmele Load Assist rakendusele (olenevalt masina mudelist), et optimeerida masinajuhi töötulemusi ja efektiivsust tööobjektil.

WLO_H_seeria_uuendused_vähendavad_omamise kogukulu

Esiteks on olemas rehvirõhu jälgimise süsteem, mis annab masinajuhtidele reaalajas teavet masina rehvide seisukorra kohta. Jälgides iga rehvi rõhku ja temperatuuri, aitab see rakendus säästa kütust, pikendada rehvi kasutusiga ja vältida kulukaid kahjustusi, remonte või tööseisakuid. Lisatud on ka kaardirakendus, et masinajuhid saaksid parema nähtavuse ja arusaamise tööobjekti asendiplaanist ning liikluse olukorrast tööobjektil reaalajas, mis võimaldab neil vastavalt oma sõidukäitumist kohandada. Uued on ka rakendused Weather (Ilm), Calculator (Kalkulaator) ja Notes (Märkused) – need funktsioonid toimivad samamoodi kui nutitelefonis ning on Volvo Co-Pilotisse eelinstallitud.

WLO Load Assisti 2 tahvelarvutit

Rakendus On-Board Weighing (Pardakaal) aitab laadida materjali optimaalsetes kogustes ja seda on uuendatud kahe uue töörežiimi lisamisega – kuhjamine ja töötlemine – kohandades ekraani kujundust ja kuvatavat teavet iga tööga. Mugavuse ja ohutuse suurendamiseks kuvatakse nüüd Volvo Co-Pilot ekraanil nii tahavaatekaamerat kui ka radaridetektori süsteemi. Masinajuhtide täiendavaks toetamiseks on Volvo CE võtnud kasutusele ka rakenduse Operator Coaching (Masinajuhtide juhendamine). Erinevalt kõigest muust sellel tegevusalal, on see tööriist suunatud masinajuhtide töötulemuste parandamisele, et aidata juhendamisega Volvo rataslaadureid võimalikult hästi ära kasutada ja seega vähendada tegevuskulusid.

WLO_H_seeria_uuendused_vähendavad_omamise kogukulu

Täiustatud teenindamine

Volvo CE teab, kui tähtis on rutiinsete hooldustööde kiirendamine tööseisakute ja hoolduskulude vähendamiseks. Seetõttu on H-seeria rataslaaduritele lisatud mitu uuendust.

 

Esiteks on pikendatud mootori õlivahetuste intervalli – mis on alates 2020. aasta aprillist V etapi mootoritega H-seeria mudelite standardvarustuses 1000 tundi. Vastukaalule on ka mõlemale küljele uued käepidemed paigaldatud, et teeninduspunkte paremini ligipääsetavaks muuta. See funktsioon on L150H kuni L260H standardvarustuses. Kõigile H-seeria mudelitele paigaldatakse nüüd standardvarustuses hüdraulikapaagi kiirliitmik. See funktsioon võimaldab hüdraulikaõli kiiremini ja lihtsamini lisada. Klientidel, kes soovivad kasutada lisavarustusena biolagunevat hüdraulikaõli, on nüüd pikem vahetusintervall – kahekordistatud 8000 tunnini. Ning lõpuks on mudelitel L150H kuni L260H lisavarustuses uus kiirliitmik, mis võimaldab mootoriõli puhtamalt ja kiiremini vahetada – vaid 15 minutiga – mis aitab vältida õlilekkeid ja saastamist.

WLO_H_seeria_uuendused_vähendavad_omamise kogukulu

 

„Oleme kindlad, et need uuendused aitavad Volvo H-seeria rataslaadureid võimalikult hästi ära kasutada,“ ütleb Lars. „Nagu alati, soovime klientide arvamusi kuulda ja jätkata oma teadmiste põhjal teile parimate masinate toomist, mida praegune tehnoloogia saab pakkuda.“