F-põlvkonna ECR58, oma tegevusala mugavaim väikeekskavaator

Volvo Construction Equipmenti (Volvo CE) uued F-põlvkonna väikeekskavaatorid ECR58 võimaldavad masinajuhile suurepärast mugavusetaset ning on enneolematu mitmekülgsuse ja jõudlusega.

ECR58 konstrueerimisel võeti eesmärgiks koondada ühte tootesse kõik tegevusala parimad tavad. Ja see saavutatigi: 6 t väikeekskavaator ECR58 võib kasutada täielikult ära oma lühikese pöörderaadiuse potentsiaali ja pakkuda tipptasemel jõudlust mitmesugustel kasutusaladel.

Oma tegevusala parim kabiin

Klientide juures tehtud katsetuste tulemusena on see toode paremini juhitav ja kombineerib tööoperatsioone sujuvamalt kui paljud suuremad ekskavaatorid. Ja pole ka ime. ECR58 pakub masinajuhile mugavust uuel tasemel ja selle tegevusala kõige ruumikamat kabiini. Samas on masina üldsuurus väiksem kui kunagi varem. Peale selle toetavad masinajuhi heaolu, kindlustunnet ja ohutust lihtsamaks muudetud tööjaam ja kasutajasõbralik kogemus. Juhtseadise asendit istme suhtes on korrigeeritud ja parandatud, kuigi need asuvad samal vedrustusel – tehnoloogiaga, mille tõi oma tegevusalale Volvo. Volvo kabiin on konstrueeritud pakkuma masinajuhile kõrgeimal tasemel mugavust, sellel on tõhus helikindlus, palju panipaiku ning 12 V ja USB pordid. Täielikult avanev esiklaas ja lükand-küljeaken aitavad saavutada oma klassi parimat nähtavust igasse suunda. Masinajuhid saavad F-põlvkonna ECR58 kiiresti ja kergesti selgeks tänu sõiduauto stiilis kerimiskettale, 5-tollisele värviekraanile ja kergesti navigeeritavatele menüüdele.

Saate ohutult ja lihtsalt mitut asja korraga teha

Enamik äpardusi tööobjektil on seotud tööseadme sobivuse ja tööriistade vahetamisega. Selle probleemi lahendamiseks on ECR58-l suur valik tööseadmeid, mis on täpselt masinale kohandatud ja mida on kerge vahetada. Nendeks on kopad, purustid, haaratsid, lisaks uus kallutatav kiirliitmik – kaldenurgaga kuni 2 x 90°. Hüdraulilisi tööseadmeid saab sõrmeotstega täpselt juhtida proportsionaalsete juhtseadiste abil ja voolu seadistused on tänu uutele töörežiimidele kergesti kohandatavad. Töörežiimi nupule lühidalt vajutades avaneb masinajuhile menüü, milles saab masina seadeid paigaldatud tööseadmega kergesti kohandada. Masinajuhid saavad luua andmebaasis kuni 20 tööriista. Igale tööriistale saab kohandada suurt hulka parameetreid, et masinat täiuslikult vajaliku tööga kohandada.

Oma klassi parim

Parem stabiilsus, purustusjõud, rebimisjõud ja tõstevõime lühendavad tsükliaegu ka kõige karmimatel töödel. Mitu nutikat funktsiooni koos annavad suurepärase kütusekasutuse efektiivsuse, sealhulgas kõrgetasemelise hüdrosüsteemi koos koormusandurite ja voolu jagamisega. ECO-režiim ja mootori automaatne tühikäik on F-põlvkonna ECR58 standardvarustuse funktsioonid. ECO-režiim vähendab kütusekulu veelgi – kuni 10% – ning mootori automaatne tühikäik kaotab asjatu kütusekulu. Mootori automaatsel seiskumisel ei registreerita töötunde, mis vähendab hoolduskulusid ja aitab suurendada edasimüügiväärtust. Masina teenindamisel on mõned hooldustööd välja jäetud ja mõned teenindusintervallid kaks korda pikemad. Ja selleks, et aidata omanikke oma ECR58 korras hoida ja teeninduskulusid hajutada, pakub Volvo hooldus- ja remondilepinguid.

F-põlvkonna ECR58 tähistab Volvo väikeekskavaatorite valikus uue filosoofia kasutuselevõtmist – see viib kõrgetasemelise jõudluse ja nutikad funktsioonid kokku kasutamise lihtsuse ning kaasaegse ja uuendusliku disainiga. Nagu kõik Volvo ekskavaatorid, on ECR58 rohkem kui 93% ringlussevõetav, mis näitab Volvo CE ringmajanduse põhimõtteid. See ühildub ka hüdrobioõlide kasutamisega.

Tähtsamad tehnilised andmed:

Mootor   D2.6H
Koguvõimsus kW 35.5 
hj (tollimõõdustik) 48
Netovõimsus kW 35
hj (tollimõõdustik) 47
... mootori pöörete arvuga
p/min 2 200
Töökaal kg
5 840 
naela
12 875
Kopa maht
m3
0.114 
kuupjardi
0.149
Sõidukiirus
km/h
2.6 / 4.5 
miili/h
1.6 / 2.8
Pööramiskiirus
p/min 8,7
Purunemisjõud
kN
41.9 
lbf (naeljõud)
9 422
Rebimisjõud (noole rebimisjõud)
kN
28.4 
lbf (naeljõud)
6 387
Üldlaius
mm
2 000
jalga, tolli
6'7"
Üldpikkus
mm
5 193
jalga, tolli
17'0"
Peamise hüdropumba max vool
l/min
143 
gal/min
37.8
Masti pöördenurk, vasak/parem
nurk
75 / 55