EC350E turuletoomine loob 35 t ekskavaatorite segmendile kindla aluse

Täiesti uus ekskavaator laiendab Volvo CE keskmise suurusega tootevalikut ja on erakordselt mitmekülgne, efektiivne ja tootlik, igati oodatud üldotstarbeline masin.

EC350E

Volvo Construction Equipmenti (Volvo CE) täiesti uus EC350E on konstrueeritud just ettevõtte olemasolevate ekskavaatorite EC300E ja EC380E vahepealse jõudluseprofiiliga. 35-tonnine ekskavaator sobib hästi üldehitustöödeks. Haagisele laadimisel on selle kõrgus kokku alla nelja meetri, seega saab seda vedada lahti monteerimata – mis hõlbustab objektide vahel liikumist.

EC350E

Lisaks optimaalsele suurusele saab seda mitmekülgset masinat kiiresti kohandada mitmesugusteks töödeks. Masinajuhid saavad valida erinevaid funktsioone olenevalt konkreetsest tööst ja oma eelistustest. Nendeks on muu hulgas masti/pööramise ja masti/sõidu prioriteetsus, mis võimaldab üht funktsiooni teisele allutada. Reguleerida saab ka masti allaliikumise kiirust, mis võimaldab paremini juhtida eriti suurt täpsust nõudvaid töid. Sobivate Volvo tööseadmete valik võimaldab teha tööd optimaalse tootlikkuse, efektiivsuse ja jõudlusega.

Efektiivne ja mugav

Pikad päevad kabiinis tekitavad nüüd vähem stressi tänu masti ja noole põrgete vähendamise tehnoloogiale – mis vähendab masinal lööke. Lisavarustuse funktsioon Comfort Drive Control aitab vähendada väsimust, võimaldades masinajuhtidel roolida masinat pedaalide asemel juhthoova rull-lülititega. Sellel on ka kohandatavad seadistused, nagu juhthoova 'pika vajutuse' funktsioon, mis võimaldab masinajuhil lisada otsetee funktsiooni.

EC350EMasinajuhte abistavad nende töödes lisaks lisavarustusse kuuluvad rakendused Dig Assist – mida kasutatakse 10-tollisel ekraanil tahvelarvutiga Volvo Co-Pilot. Need on 2D, In-Field Design, 3D tarkvarapaketid ja On-Board Weighing (Pardakaal). Ei maksa unustada ka Volvo Active Controli, mis muudab masti ja kopa liikumised automaatseks, et kaevata kaks korda kiiremini. Volvo Active Control abil saavad masinajuhid ka seada pööramise, kõrguse ja sügavuse piirangud. See aitab vältida kokkupuudet küljel ja pea kohal olevate takistustega, nagu elektriliinid ja maa-aluste ohtudega, nagu torud ja kaablid.

EC350E

Ohutus ennekõike

Ohutust suurendavad poltidega kinnitatud libisemiskindlad astmed, hästi nähtavad käsipuud ja ergonoomiline, vähese müra- ja vibratsioonitasemega Volvo Care Cab. Kui on vaja pääseda ligi pealisehitusele, võivad masinajuhid end kindlalt tunda tänu 3-punktilisele juurdepääsule paremal küljel. Nähtavus on ohutuseks väga oluline: masina madal mootoriruumi kaane konstruktsioon aitab saavutada masinajuhi istmelt oma klassi parimat vaatevälja masina küljele ja taha. Nähtavust suurendavad veelgi tahavaate- ja küljekaamerad koos lisavarustusse kuuluva ümberringi vaadet võimaldava Volvo Smart View'ga.

EC350E

Väikesed kasutus- ja hoolduskulud

EC350E kütusesäästlikkus on oma klassis juhtival tasemel tänu funktsioonidele, nagu klassikaline ECO-režiim, valitav töörežiim ja nutikas elektro-hüdrauliline süsteem. Volvo mootori D8M võimsus on 1600 p/min ja sellel on muljetavaldav pöördemoment väikese pöörete arvu juures ning automaatne tühikäik ja seiskumine, et aidata vähendada asjatut kütusekulu.

EC350ESeda automaatse regenereerimistehnoloogiaga masinat ei ole vaja diislikütuse tahmafiltri puhastamiseks seisma jätta. Peale selle on töökad (ja kuumad) turboülelaadurid hoolikalt jahutatud tänu lisavarustusse kuuluvale mootori viivitusega seiskumise funktsioonile, mis aitab vältida ülekuumenemist ja suurendab masina töökindlust. Masina töökindlust parandab ka elektro-hüdrauliline süsteem, mis vajab tavalisest vähem voolikuid – see vähendab liitmike vajadust ja hooldusvajadusi.

Aja- ja hoolduskulusid vähendavad veelgi mootoriõli ja filtrite 1000-tunnised vahetusintervallid ja maapinnalt juurdepääs rühmitatud filtritele. Ja kui on vaja AdBlued lisada, teeb uus pritsmekaitse lisamise kiiremaks ja lihtsamaks – vähendades ka lekete ja sellest tuleneva korrosiooni ohtu.

EC350E

Rohkem tööd kauemaks

Volvo CE Uptime Services teenustevalik aitab tagada masina pikaajalise jõudluse. Õlianalüüs, hoolduskontroll ja veermiku kontrollid aitavad hoida masinaid tipptasemel korras ning kergesti loetavad aruanded – mida kasutatakse telemaatikasüsteemi CareTrack kaudu – aitavad omanikel jälgida tootlikkust, kütusesäästlikkust ja masinate seisukorda. Veelgi mugavam on, kui Volvo Uptime Center jälgib masinat ja vajaduse korral teavitab kliente. Selle teenuse nimetus on Volvo Active Care.

Tänu mitmekülgsuse ja efektiivsuse ühendamisele kasutamise lihtsusega ja lihtsama hooldusega on EC350E konstrueeritud klientide abistamiseks maksimaalse kasumlikkuse saavutamisel nende üldehitusprojektidele.

Tähtsamad tehnilised andmed:

Töömass kg 34 690 - 40 600
naela 76,478 - 89,508
Koguvõimsus kW 220 
hj (tollimõõdustik) 295 
... mootori pöörete arvuga
p/min 1600
Kopa maht m3 0,87–2,33
kuupjardi
1,14–3,05
Tõstevõime piki alusvankrit kg 13 470
naela 29 700
... tööulatusel/kõrgusel m 6,0 / 1,5
jalga 20' / 5'
Max kaevamisulatus mm 11 123
jalga, tolli 36'6''
Max kaevamissügavus mm 7 490
jalga, tolli 24'7''
Läbistusjõud, SAE J1179 (tavaline) kN 177
lbf (naeljõud) 39,791
Läbistusjõud, SAE J1179 (võimendatud) kN 192
lbf (naeljõud) 43,163
Rebimisjõud, SAE J1179 (tavaline) kN 201
lbf (naeljõud) 45,187
Rebimisjõud, SAE J1179 (võimendatud) kN 219
lbf (naeljõud) 49,233
Üldine laius mm 3190 
jalga, tolli 10'6''
Tagaosa pöörderaadius mm 3 600
jalga, tolli 11'10''

Masina konfiguratsiooni põhjal: EC350E pikkus: mast 6,45 m; nool 3,2 m

Lõpp.
Detsember 2020

LISATEAVE

Anne Bast

Kaubamärgi, turunduse ja kommunikatsiooni osakonna juhataja
Volvo Construction Equipment
Euroopa/rahvusvaheline müügipiirkond
E-post: anne.bast@volvo.com