Lisa vaikust: Volvo CE müravabad elektrimasinad nüüd saadaval eeltellimiseks veebis

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) toob turule Volvo kontserni esimese masinate e-jaekaubanduse tööriista. Veebiportaal võimaldab klientidel esmakordselt veebi kaudu Volvo uute väikeelektrimasinate eeltellimusi teha.

Volvo ECR25 Electric ja L25 Electric

Ehitustegevuse tulevikust märku andvad uued masinad väikeekskavaator ECR25 Electric ja rataslaadur L25 Electric on väljalaskegaasideta ja väikese müratasemega ning vibratsioonita, seega ideaalseks kaaslaseks kesklinna tööobjektidel – tegelikult igasuguses tundlikus töökeskkonnas. Klientidele on kasulik ka väiksem hooldusvajadus, rahulikum töö ja vastavus rangematele keskkonnanõuetele. Esmakordselt pärast selle avamist eelmisel aastal saavad kliendid nüüd oma elektrimasinaid ette tellida, registreerudes ettevõtte eeltellimiste tööriistas.

Volvo CE president Melker Jernberg ütleb: „Otsime alati võimalusi kliendikogemusi parandada, meie protsesse efektiivsemaks muuta ja uusi tehnoloogiaid kasutada. Seega, ongi õige aeg kuulutada koos meie elektrimasinate turuletoomisega välja uuenduslik müügiplatvorm. Loodame kuulda, mida arvavad sellest meie kliendid.“

Kliendibaasi suurendamine

Registreerumisega eeltellimise keskkonnas, mis avatakse täna meie põhiturgudel Prantsusmaal, Saksamaal, Suurbritannias, Madalamaadel ja Norras ja mida laiendatakse lähitulevikus ka teistele turgudele, saavad kliendid end elektrimasinate tootmises järjekorda panna. Seejärel saavad kliendid teate, kui neid on valitud eeldatavalt suvel turule tulevate masinate tegelikuks tellimiseks.

Veebiportaal on koostatud klientidele suuremate võimaluste pakkumiseks nende masinate ostmiseks ja klientide poolt kasutamiseks koostöös kohalike müügiesindustega. Nende elektrimasinate ostu toetab Volvo kontsernis kogu maailmas finantsteenuseid pakkuv Volvo CE sõsarettevõte Volvo Financial Services, pakkudes paindlikke finantslahendusi.

Elektriautode tutvustamiskampaania

Volvo CE teeb oma esimese elektriautode müügipakkumise koos elektriautode tutvustamiskampaania käivitamisega sel nädalal, tuues esile selle tehnoloogia paljusid eeliseid ühiskonnale. Kampaania Add Silence (Lisa vaikust) keskendub kampaania ühele elektriliste ehitusmasinate olulisemale – ja vahel tähelepanuta jäänud – eelisele: kahjustava mürareostuse vähendamine.

Melker Jernbergi sõnul: „Kahjulikest heitmetest rääkides on lihtne keskenduda ainult CO2-le. Kuid uuringute kohaselt on müra sama tähtis. Kui soovime kestlikumat homset üles ehitada, peame tegema ühiseid jõupingutusi nende mõlema heitmeliigi vähendamiseks.“

Lisateavet elektrimasinate kohta võib leida siit www.volvoce.com/electromobility

LISATEAVE

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com