5 põhjust valida tehases valmistatud lammutusekskavaator

Unustage lammutuskuulid, tänapäeval on lammutusobjektil üks kõige efektiivsematest seadmetest ekskavaator. Vaatleme nüüd spetsiaalse lammutusekskavaatori kasulikkust võrreldes masinaga, millel järelpaigaldatud tööseadmed.

1. Suurem ohutus

Ohutus on igal tööl ülimalt tähtis, kuid eriti just lammutusobjektil ning tehases paigaldatud varustusega lammutusekskavaatoril on järelturu masinaga võrreldes mitmeid erinevusi, mis võivad ohutust oluliselt mõjutada.

Kui Volvo konstrueerib tehases paigaldatud varustusega lammutusekskavaatori, tunnevad insenerid kogu masinat, sealhulgas selle terviklikku konstruktsiooni, kaaluandmeid ning komponentide tugevust ja vastupidavust. Volvo teeb nende täielike andmetega konstruktsiooni FEM-analüüsi (lõplike elementide meetod), lähtudes lammutuskoormuse juhtudest, tagades sellega kvaliteedi ja masina pika kasutusea nõudlikel lammutustöödel.

Algusest peale lammutustöödeks mõeldud masina valmistamisel, on Volvol lihtne ja kulusäästlik rakendada kabiinis suurimat ohutustaset ning paigaldada masinale kõik vajalikud piirded. Volvo HR (kõrgtõstega) ekskavaatori standardvarustuses on raamile paigaldatud FOG raami kaitsepiire, kabiinile paigaldatavate piirete asemel. Kõik küljeuksed on valmistatud topeltpaksuse ja -tugevusega võrreldes tavaustega, mida kasutataks järelturu tööseadmete puhul. Ja lisaks kõigele on klientidel täielik tugi varuosade suhtes.

2. Tugev ja stabiilne platvorm

Spetsiaalsetel lammutusekskavaatoritel on ka palju suuremad masti silindrid, toekad raamid ja lisavastukaalud. Neil on ka hüdrauliliselt pikendatavad roomikud, mis annavad masinajuhtidele 360° tööulatuse. Arvestades nende tavaekskavaatorile paigaldamise kulu ja töömahukust, on alati parem, kui need on tehases paigaldatud.

3. Parem nähtavus ja tolmutõrje

Spetsiaalsetel lammutusekskavaatoritel on hea nähtavusega kallutatav kabiin ja tolmuvähendussüsteemid. Tehases valmistatud masinal on 30° üles kallutatav kabiin, mis võimaldab masinajuhtidele parimat vaadet tööseadmele ja tööobjektile. Kabiini kallutusfunktsioon on integreeritud ka juhthoova lülititega, et masinajuht saaks igal ajal pilku ülal hoida. Järelturul on kallutatavad kabiinid väga kallid ja neid on tülikas paigaldada. Ka järelturu tolmuvähendussüsteemid on kallid ega pruugi sisaldada mitmesuguseid pihustamisvõimalusi, mis on tehases valmistatud lammutusekskavaatoril.

4. Konfiguratsioonide paindlikkus

Kui lammutusmasin tuleb otse tehasest, on sellel mitu masti konfiguratsiooni. Volvo CE pakub oma täielikus tootevalikus HR (kõrgtõste) maste, pikenevaid - ja kaevemaste. Erinevaid masti konfiguratsioone saab osta otse koos masinaga või hiljem komplektidena ostes. Kõikidel mastidel on turu parimad tugihargid, et tagada masinajuhtidele ja mehaanikutele masti konfiguratsiooni muutmisel kõrgeimal tasemel ohutus.

5. Üks partner

Teisendatud masinaga probleemi tekkimisel, kalduvad kolmandad osapooled üksteist süüdistama. Pealegi, kui masinale on järelturul muudatusi teinud osapooled, kes ei ole tootja sertifitseeritud partnerid, võivad tehase garantiid olla kehtetud. Nende stsenaariumite vältimiseks on kõige parem osta ühe garantiiga hõlmatud lahendus ühest tehasest.

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com