Volvo CE partneriks jätkusuutlikkuse kampaanias on National Geographic

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) on ühendanud jõud National Geographic'uga, et tuua esile hämmastav projekt ohustatud kogukonna kaitsmiseks mereveetaseme tõusu ohu eest.

Volvo mega project Sundarbans

Selle uue, kahe ettevõtte ühiseid väärtusi kajastava koostöö kaudu, mis on suunatud planeedil tasakaalu loomisele, näidatakse, kuidas Volvo ekskavaatorid aitavad ehitada India ja Bangladeshi vahel asuvas ajaloolises piirkonnas Sundarbansis kaldatammi maa kaitsmiseks üleujutuste ohu eest. Sundarbansi väärtuslik delta on koduks Bengali tiigritele ja on kuulutatud UNESCO maailmapärandi objektiks, kuid on pidevas hävimisohus, kui selle päästmiseks kiiresti pikaajalist lahendust ei leita.

Bengali lahe ääres paiknevas Sundarbansis elab mitu ohustatud liiki ja 4,5 miljonit inimest. Pärast 2009. aasta laastavat tsüklonit hävis viljakas pinnas, kariloomad surid ja saari kaitsnud mudavallid uhuti ära. Selle tagajärjel on see piirkond nüüd täielikult üleujutuste vallas ja looted on nii äärmuslikud, et iga päev kaob ja ilmub uuesti ligikaudu kolmandik maapinnast. Probleemi süvendab veelgi puhta vee puudus Indias, kus 80% veest on saastunud.

Kampaanias näidatakse 20 Volvo ekskavaatorit sel maailmapärandi objektil töötamas, et neid kaldavalle ehitada ja tagada maapinna ja kariloomade kaitse soolveega üleujutamisest põhjustatud kahjude eest.

Volvo megaprojekt Sundarbans

Digitaalses partnerluses videosisu ühendamiseks, kindla eesmärgiga looga, luuakse ühekuulise ühise kampaania käigus seeria lühifilme, mida näidatakse kogu maailmas. Seda näidatakse mitte ainult alates tänasest Volvo CE auhinnatud kampaania 'The Megaproject Listing' (Megaprojektide loend) raames – see on ülemaailmne digitaalne kampaania mõningate maailma kõige uskumatute ehitusprojektide esiletõstmiseks, aga ka National Geographic'u digitaalsetes kanalites.

Volvo CE vanemasepresident kommunikatsiooni alal Bill Law ütleb: „See uskumatu projekt on veel üks samm meie ülemaailmses võitluses kliimamuutusega ning oleme uhked oma rolli üle täiesti otseselt maailma paremaks ehitamisel. Meil on hea meel, et saame juhtida tähelepanu selle programmi tähtsusele koos National Geographic'uga – meil on mitte ainult ühine eesmärk homset ehitada, vaid see partnerlus võimaldab edastada selle sõnumi veel suuremale ülemaailmsele vaatajaskonnale.“

Lisateabe saamiseks Sundarbansi kohta külastage https://www.volvoce.com/global/en/spirit-magazine/saving-invaluable-land/ ja Volvo CE sotsiaalmeedia kanaleid.

Pilt 1. Rohkem kui 4,5 miljoni inimese kodupaigas Sundarbansis valitseb üleujutuse oht.
Pilt 2. India ja Bangladeshi vahel asuv piirkond on UNESCO maailmapärandi objekt.

Veebruar 2019