Volvo CE aitab jõuda teedrajava teetähiseni võrguühenduse alal

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) tähistab Volvo kontsernis klientide 1 miljoni masina võrku ühendamise täitumist – mis aitab omakorda klientidel suurendada tööaja kasutamist, ohutust ja tootlikkust tööobjekti nutilahendustega.

Selle teetähiseni jõudmise tähistamiseks andis Volvo CE täna (neljapäeval, 3. oktoobril) Taani rendiettevõttele GSV Materieludlejning Taanis, Kirke Hyllinges üle neli ekskavaatorit – kõik varustatud Volvo sisseehitatud telemaatikasüsteemiga CareTrack.

Kuid see saavutus, mis on ilmselt meie tegevusalal üks suurim kogus võrku ühendatud kommertssõidukeid ja -masinaid, on alles algus. Volvo CE-l on 150 000 kontsernis võrku ühendatud masinat.

Volvo CE Taani tegevdirektor Jens Ejsing märkis pidulikul üleandmisel: „Digitaalsesse ökosüsteemi kuulumisel on meie klientide edukuse seisukohalt kriitiline tähtsus“. Esmaklassilise kaubamärgina töötame iga päev parima teenuse osutamiseks, mis aitab klientidel nagu GSV Materieludlejning kasutada oma Volvo seadmeid võimalikult efektiivselt. Oleme uhkusega hoidmas juhtpositsiooni tegevusalal, kus kasutatakse kõige kvaliteetsemaid võrguühendusega lahendusi.

„Meie jaoks tähendab ühenduvus ohutuse, tööaja kasutamise ja kütusesäästlikkuse olulist paranemist, samal ajal kulusid vähendades. See on ka eluliselt tähtis töövahend, mis aitab meil saavutada oma eesmärki ehitada üles paremat maailma“. 

Volvo CE-l täitub teedrajav teetähis võrguühenduse alal_02Täna üleantavad masinad – üks ekskavaator EC220EL, kaks ekskavaatorit EC250EL ja üks ekskavaator ECR235EL – on varustatud Volvo nutika võrguühenduse süsteemiga CareTrack. See hõlmab tuhandeid masina andmepunkte, mida jälgivad eemalt Volvo Uptime Centeri selle ala eksperdid. Need eksperdid töötlevad uusima diagnostilise tarkvaraga reaalajas suuri andmehulki ning filtreerivad kliendile ja müügiesindusele tagasi ainult kõige olulisemat teavet. 

Kogutud andmed võimaldavad prognoosida kriitilise tähtsusega osade kulumist, kavandada hooldusi ja tellida varakult varuosi – mis kõik vähendab omanikul tööseisakuid, suurendades sellega tootlikkust. Kui sellele liita Volvo kontserni võrguühenduse võimalused kogu sektoris – veokitel, bussidel ja ehitusmasinatel – võib kergesti näha efektiivsuse tõusu kogu väärtusahelas.

GSV Materieludlejningi tegevdirektor Dan Vorsholt ütles: „Meil on põnev sellest võrguühenduse revolutsioonist osa saada ja tõestada, mida on esmaklassilise masinapargi haldussüsteemiga võimalik saavutada. Oluline on, et saame jälgida oma tegevuse kõiki aspekte, seega annab võimalus jälgida oma masina tootlikkust iga sekundi kaupa suure panuse meie edukusse.“

Pilt 1: Volvo müügiesindaja Rene Schelhase (sinise särgiga); GSV tootmisdirektor Jesper Lykke Jensen.
Pilt 2: Ekskavaatorite üleandmine Taani rendiettevõttele GSV Materieludlejning Taanis, Kirke Hyllinges.

LISATEAVE

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com