AS Swecon Eesti

Volvo G-seeria liigendkallur: masinajuhi jõudluse säilitamiseks

Volvo Construction Equipment uuendas oma G-seeria liigendkallurite tootevalikut. Uuteks funktsioonideks on kiirusehoidik, mäest laskumise kiirusehoidik ja OptiShift, mis kõik tugevdavad G-seeria positsiooni masinajuhtide esimese eelistusena.

Articulated Hauler A30G Stage V

End mugavalt tundev masinajuht on produktiivsem ning kui objektil on ka muid masinaid, eelistab enamik masinajuhte Volvot. Uus G-seeria aitab teil säilitada hea tootlikkuse iga päev kogu päeva jooksul – ka kõige karmimates tingimustes – tänu selle paremale mugavusele, kasutamislihtsusele ja ohutusele.

Liigendkallur A45G Stage VTäielik juhitavus

G-seerial on palju funktsioone, mis aitavad masinajuhtidel masinat võimalikult hästi ära kasutada, näiteks Hill Assist, peale- ja mahalaadimispidur ja dünaamiline Volvo mootoripidur.

Uusimate uuenduste seerias on neile funktsioonidele nüüd lisatud uus kiirusehoidik ja mäest laskumise kiirusehoidik. Liigendkallur A45G Stage VMasinajuhid saavad seada ja reguleerida kiirusehoidiku püsivale sõidukiirusele, et muuta veod sujuvamaks ja efektiivsemaks, ning allamäge sõites võimaldab uus mäest laskumise kiirusehoidik masinajuhtidel juhitavust ja kiirust säilitada. Mõlema uuendusliku funktsiooni tulemusena paranevad igasugustes tingimustes ohutus, mugavus ja tootlikkus.

Ergonoomiline kabiin ja vaistlikud kasutatavad juhtseadised on mõeldud sobima kõigile masinajuhtidele. Automaatsed funktsioonid, nagu uus OptiShift, mis suurendab veelgi kütusesäästlikkust ja tootlikkust tänu lührematele tsükliaegadele ja masinajuhi paremale mugavusele, aitavad kasutamist lihtsustada ja pakuvad masinajuhile võrratu kogemuse.

Mugavus ja ohutus

Uus Volvo G-seeria liigendkallur on mõeldud masinajuhtide töö mugavamaks muutmiseks pikkade töövahetuste ajal. Ainulaadne Volvo roolisüsteem, suurepärane vedrustus, madal müratase, ruumikus ja hea nähtavus aitavad kõik vähendada masinajuhil väsimust, et tootlikkust tõsta.

Olenemata sellest, kas olete masinajuht, koolitaja, tehnik või objektil töötaja, on tööobjekti ohutus ülimalt tähtis ja G-seeria parem nähtavus ja efektiivne valgustus koos mitme nutika ohutusfunktsiooniga suurendavad kõigi ohutust. Sellised funktsioonid nagu Dump Support (Kallutamisabi), aitavad tagada juhi ja masina ümber töötajate ohutust ka kõige nõudlikumates töökeskkondades.

Liigendkallur A40G Stage V