Load Assist seab laadurijuhtidele väljakutseid töö parandamiseks

Volvo Co-Piloti liidesele pakutav uus rakendus Operator Coaching (Masinajuhi juhendamine) annab rataslaaduri juhile tema juhioskuste parandamiseks nõuandeid ja seab väljakutseid.

Operator Coaching Load Assist

Volvo CE Load Assisti tootepere uusim täiendus on uus rakendus Operator Coaching (Masinajuhi juhendamine). See funktsioon aitab Volvo rataslaadurite L110H kuni L260H juhtidel kasutada masinaid efektiivsemalt, andes neile reaalajas teavet, mille abil nad saavad paremini aru, kuidas nende tegevus tulemust mõjutab. Operator Coaching sarnaneb veidi arvutimängus tipptulemuse poole püüdlemisega, võimaldades masinajuhtidel seada sihte ja eesmärke oma töö tulemuslikkuse pidevaks parandamiseks.

 

Masin ja juht täielikult kooskõlas

Volvo CE uusimatel masinatel on standardvarustuses palju nutikaid funktsioone. Kuid juhid võivad need kergesti tähelepanuta jätta või mitte teada, millal oleks optimaalne neid kasutada. Rakendus Operator Coaching annab masinajuhi käitumisele kohe tagasisidet – näiteks tühikäigu osakaal aktiivsest ajast, pidurdamine läbisõidu suhtes, gaasipedaali asend ja lukustumisfunktsiooni kasutamine läbisõidu suhtes, ning juhendab Volvo Co-Piloti 10-tollise suure eraldusvõimega ekraani kaudu, kuidas seda täiustada. Soovitused nagu 'Aktiveeri noole vedrustussüsteem', 'Vähenda gaasi' või 'Aktiveeri lukustus' aitavad masinajuhtidel saavutada optimaalset kütusesäästlikkust ja vähendada masina kulumist. Load Assisti Operator Coaching

 

Võimalik on luua kuni 40 individuaalset profiili, millega masinajuhid saavad eelmiste vahetuste tulemuslikkust jätkata ja seada eesmärke uuele vahetusele. Neist moodustub aja jooksul graafiline diagramm, mis näitab iga masinajuhi täiustumissuundumust.

 

Varasemast parem kaalumine

Uus rakendus Operator Coaching lisandub olemasolevale rakendusele On-Board Weighing (Pardakaal), millega kaob ära optimaalse materjali aimatav kaal laadimisel. Seda tänu tööseadme koormuse reaalajas andmetele (kuni ±1% täpsusega), et juht saaks vältida üle- ja alakoormusi, uuesti kaalumist ja ooteaegu. Laadimisandmed saadakse rõhu- ja asendiandurite kaudu ja kuvatakse seejärel Volvo Co-Pilotis. Pärast laadimist salvestatakse kõik tootmisandmed kuvaris ja need on valmis eksportimiseks pilvepõhisesse portaali või USB-mälupulga abil. Süsteem on mõeldud mitmesugust tüüpi koppadele ning võib töötada ka hark- ja haaratstõstukitega.

Load Assisti Operator Coaching