Volvo uues asfaldilaoturis P8820D ABG on suurus ühendatud paindlikkusega

Volvo Construction Equipment uuel D-seeria mudelil on uus konstruktsioon ja uued nutikad funktsioonid, mis suurendavad selle töökindlust ja tootlikkust.

Volvo Tracked Asphalt Paver P8820D

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) uue asfaldilaoturi P8820D ABG eesmärk on saavutada asfaldilaotamisel ülim tootlikkus. 2,5 m põhine asfaldilaotur suuremahulise kolu ja suure jõudlusega Volvo mootoriga on võimas asfaldilaotur, mis on valmis ette võtma suurimaid asfaldilaotamise projekte.

Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820DTugevad ja toekad 325 mm laiused ja 3120 mm pikkused roomikud koos vastupidava raami ja komponentidega tagavad kogu asfaldilaotamise protsessis stabiilsuse ja sileduse. Sellel uuel mudelil on maksimaalne laotamislaius 13 m ja laotamispaksus kuni 300 mm. 14,7 t mahuga kolu ja suure konveieritunneliga P8820D ABG-ga võib saavutada tootlikkuseks 1100 t tunnis.

Volvo esmaklassiline mootor on häälestatud spetsiaalselt hüdraulikasüsteemile ning selles on suur pöördemoment kombineeritud väikese pöörete arvuga, et saavutada suur jõudlus ja efektiivsus. Kütusekulu võib veelgi vähendada nutikate funktsioonide lisamisega, nagu adaptiivne ECO Mode, mis viib mootori väljundi vastavusse tööobjekti vajadustega. See annab masinajuhtidele võimsust suure jõudlusega töötamiseks ja vähendab müratasemeid – mis on kasulik nii asfaldilaotamise meeskonnale kui ka kohalikele elanikele. Kogu masina isoleeritud komponendid vähendavad müra veelgi.

Suur ei tähenda paindumatut. Saadaval oleva konfiguratsioonide valikuga saate oma asfaldilaoturit ette valmistada edukaks kasutamiseks mitmesugustel muudel eritöödel lisaks asfaldilaotamisele. Saavutage tasanduslaua taga eeltihendamise kõrge tase sellistel kasutusaladel nagu ballasti laotamine ja töötamine tsemendipõhise aluse ja teerulliga tihendatud betoonmaterjalidega.

Püsiv kvaliteet

Kliendid saavad loota selle masinaga ühtlastele laotamistulemustele. Volvo konstruktsioon keskendub kvaliteedile ja tööaja paremale kasutamisele ning P8820D ABG on päevast päeva töökindel tänu järgmistele omadustele:

Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820D

  • Teo kõrguse suurem reguleerimine vahemikus 120 mm kuni 200 mm, mis võimaldab optimaalset materjalivoolu teo kanalis mitmesuguste kihipaksustega kuni 300 mm.
  • Volvo ainulaadne automaatne hüdrauliline roomikupinguti parandab tööaja kasutamist ja vähendab kasutuskulusid. See võimaldab täpsemat ja stabiilsemat roolimist ning vastupidavad roomiku kaabitsad aitavad samuti saavutada siledamat pinnaviimistlust.
  • Lisavarustusse kuuluv Volvo patenteeritud koormusseade tagab kogu projekti jooksul ühtlase kvaliteediga tulemused, vältides alustamisel tekkivaid kühme. Tasanduslaua pingutusseade lukustab väändejäikuse kogu laua pikkuses, mis tagab kogu tasanduslaua laiuses ühesuguse lööginurga. Tulemuseks on ühtlane kihipaksus. Suurepärane sõiduvõimsus ja masina veojõud annavad optimaalse jõu kõigis laotamisolukordades.
  • Valmis kohe ühenduma ja töötama mitmesuguste tasandamisseadmetega – kaasa arvatud 3D tasandamine.
  • Lisavarustusse kuuluv Soft Dock (Pehme dokkimine) aitab amortiseerida dokkimisel lööke tänu amortiseeritud tõukerullidele, mis hoiavad pinna kõrget kvaliteeti, kuna vähendavad tasanduslaua taga jälgede jätmise ohtu.
  • Kiire ja ohutu teenindamine. P8820D ABG-l on parem juurdepääs olulistele kontrollimispunktidele teenindamiseks tänu laialt avanevale juurdepääsuluugile masinajuhi platvormil. See hõlbustab hooldust ning vähendab tööseisakuid ja kasutuskulusid.

Ülikvaliteetsed laotamistulemused


Volvo P8820D ABG ühildub mitmesuguste suure jõudlusega tasanduslaudadega olenevalt töö vajadustest ja eelistustest. Volvo kiirliitmike süsteem, eriprofiilide lahendused ja lisavarustusse kuuluvad hüdrauliliselt juhitavad otsaplaadid võimaldavad Volvoga saavutada suurepäraseid laotamistulemusi.
Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820D
Aastakümnete pikkusele tipptasemel inseneritööle tuginedes konstrueeritud Volvo tasanduslauad tagavad parima laotamiskvaliteedi, ühtluse ja sileduse. Kuni 13 m laiuselt laotava P8820D ABG võib varustada mitmesuguste Volvo tasanduslaudadega, mis tulevad toime erinevate materjalidega. Volvo pakub P8820D ABG-le tasanduslaudu Variomatic ja manuaalseid tasanduslaudu. Volvo tasanduslaudadel Variomatic on kaheksa juhttoru, kummalgi hüdraulilisel pikendusel neli, mis aitavad saavutada ühtlast ja ühtlaselt tihendatud, siledat pinda. Kasutamisel sobivad tasanduslauad VB79 ja VB78 samadele tööobjektidele, kuid tasanduslaudadel VB79 on rohkem potentsiaali, kui vajatakse erilist teepinna profiili või on erilisi äravooluvajadusi. Pikendatavatel tasanduslattidel on kaks liigendiga lisasektsiooni ning need on 10% (5,7 kraadi) üles-alla reguleeritavad, mis võimaldab laotada ebaregulaarseid profiile lihtsamini, vähem materjali kasutades ja väiksemate kuludega.

Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820DMaterjali soovitud tihenduse saavutamiseks võite loota Volvo erikonstruktsiooniga tambitsalattidele. Olenevalt kasutusalast ja tingimustest võite valida sileda, ühtlase pinna tagamiseks ühe- või kahekordsete tambits-tasanduslaudade seast. Volvo topelt-tambitsasüsteem tagab oma tegevusalal suurima eeltihenduse.

Volvo ainulaadne liitmike süsteem võimaldab vahetada tasanduslaudu efektiivselt ja ohutult – vaid 55 minutiga – ja eritööriistu kasutamata. Peale selle kaob tänu lisavarustusse kuuluvale hüdraulilisele otsaplaatide juhtimisele – mis on integreeritud tasanduslaua paneeli – tülika manuaalse reguleerimise vajadus. See tagab puhta küljeviimistluse ja masinajuhid ei pea end liikluses ohtu seadma. Masinajuhi mugavuse ja tasanduslaua mitmekülgsuse parandamiseks on hüdraulilised otsaplaadid varustatud ka elektrilise ujuvfunktsiooniga.

Masinajuhi valik

Volvo asfaldilaoturid on oma tegevusalal tuntud masinajuhi parima mugavustaseme poolest ja P8820D ABG-s on tänu vaistlikult kasutatavatele juhtseadistele, suurepärasele nähtavusele, nutikatele funktsioonidele ja ruumikale platvormile masinajuhtide töövahetused mugavad, ohutud ja produktiivsed.
Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820D Elektrooniline asfaldilaoturi juhtimissüsteem (EPM3) annab masinajuhile täieliku kontrolli. Kõigil nuppudel on pimeda aja vahetusteks taustvalgus ning nupud on koondatud juhtsüsteemi ja paigutatud mugavama kasutamise huvides. EPM3-l on integreeritud funktsioonid, nagu seadistuste haldur, mis säilitab projektide kohandatud seadistusi, et tagada töödel ühtlast laotamiskvaliteeti ja teenindusintervallide haldur, mis teavitab masinajuhti vajalikust või plaanilisest hooldusest. Aga see pole veel kõik. Nutikate funktsioonide poolest on P8820D ABG lausa geenius.

Pave Assist pakub Volvo Co-Pilot kaudu võimsat digitaalsete tööriistade kogumit, kaasa arvatud Material Manager (Materjalihaldur), Thermal Profiling (Termiline profileerimine) ja Weather View (Ilmavaade), mis on mõeldud masinajuhi töö hõlbustamiseks, asfaldilaotamise dokumenteerimiseks ja laotatava katte kvaliteedi parandamiseks.

Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820DLaotamise efektiivsust suurendab ka lisavarustusse kuuluv Smart Dock – kaugjuhitavad valgusribad annavad kallurijuhile visuaalseid signaale võimalikult ohutuks ja efektiivseks asfaldilaoturile lähenemiseks ja asfaldilaoturi kolu täitmiseks. Selle tulemusena on materjaliga varustamises vähem katkestusi, vähenevad materjali lekked ja saadakse pinna ühtlasem kvaliteet.

Volvo roomikutega asfaldilaotur P8820DJa lõpuks on masinajuhil nüüd juhi platvormilt takistusteta nähtavus tänu lamedale mootoriruumi kaane konstruktsioonile ja väiksematele elektrikarpidele. Nähtavust parandavad veelgi klaaspinnad platvormi mõlemal küljel, pikendatav iste ja lähiala peeglid külgvaateks. Kuus standardset töötuld ja lisavarustusse kuuluvad valgustuskomplektid aitavad suurendada ohutust ja jõudlust pimedal ajal töötamisel ning põlema jäävate tulede funktsioon valgustab platvormi kolm minutit pärast pealüliti sisselülitamist või süüte väljalülitamist. Pärast töövahetuse lõppu võivad masinajuhid jätta asfaldilaotamise paneeli, tasanduslaua konsooli ja tööriistakasti masinasse ning lahkuda tühjade kätega tänu uutele panipaikadele – mugavust lisab veelgi võimalus neid kõiki süütevõtmega lukustada.

Pole üllatav, kui varasemast suurem ja parem P8820D ABG on masinajuhtide poolt eelistatum asfaldilaotur.

 

 

 

 

P8820D ABG tähtsamad tehnilised andmed:

Mootori heitmed Tier 3 Euro V
Mootori tüüp Volvo D7E Volvo D8J
Mootori võimsus kW 182 200
  hj (tollimõõdustik) 244 268
Mootori pöörete arvuga p/min 2000
Põhilaius m 2,5
  ft/in 8'2"
Maksimaalne töölaius m 13
  ft/in 42'8”
Laotusmaht t/h 1100
  lüh t/h 1212,5
Kihi maksimaalne paksus mm 300 
  tolli 11,8
Kolu maht t 14,7
  lühikest tonni 16,204
Traktori mass kg 17 060 17 350
  naela 37611 38250
Pildi allalaadimine
Suure eraldusvõimega pildid