AS Swecon Eesti

Uuel Volvo EC60E-l on kompaktses paketis suur masinajõudlus

Volvo Construction Equipmenti võimsam ja tootlikum roomikekskavaator EC60E, mis asendab EC55C, mille tootmine lõpetatakse, on valmistatud mugavaks, efektiivseks tööks mitmesugustel kasutusaladel.

Volvo Compact Excavator EC60E

Volvo Construction Equipmenti (Volvo CE) uus roomikekskavaator EC60E on valmistatud sobima igale tööobjektile – alates vähese ruumiga tööobjektidest kuni suurte ehitusaladeni. See masin pakub täiustatud veojõudu, suurepärast pööramisjõudu ja suurt tõstevõimet silmapaistvate tulemuste saavutamiseks ja kiiresti. Kompaktse konstruktsiooni, pika varre ja valikulise fikseeritud noole ja väljapööratava noolega mitmekülgne ja võimas EC60E sobib mitmesugustele kasutusaladele.

Võimsus + juhitavus = lihtsam, kiirem töö

Optimaalse jõudluse tagamiseks igas vahetuses on see masin varustatud Volvo Stage V / Tier 4 lõpliku nõuetele vastava mootoriga ja reguleeritava hüdraulilise vooluga. Efektiivse jahutussüsteemi võimsus on 44,3 kW, et vältida ülekuumenemist.

EC60E hästi reageerivad juhtseadmed tagavad, et masin teeb täpselt seda, mida masinajuht soovib, et liikumine oleks kogu töö jooksul sujuv. Masinajuht saab kohandada masinat enda ja tööülesande järgi, et see oleks lihtsamini juhitav ja suurema jõudlusega. Masinajuht saab hüdraulilisi lisavoole, elektriajamiga buldooseritera ja noole väljapöörde kiirust reguleerida ja kohandada kolme reageerimisrežiimi järgi – Aktiivne, Normaalne või Soft (Pehme).

EC60E-le on paigaldatud uuendatud hüdrosüsteem, millel on uue konstruktsiooniga peajuhtklapp. Kui mõneks liikumiseks on masinajuhil täiendava funktsioonina vaja hüdraulilist voolu suurendada, saab peajuhtklapp masina töö optimeerimiseks mitme pumba voolud ühendada. Eriti tasandamisel saab voolu ühendada varre silindrisse, et varre liikumist kiirendada.

Volvo väikeekskavaator EC60E

Multifunktsionaalne tööseadmete kandur

Silmapaistvaks mitmekülgsuseks võib EC60E varustada mitmesuguste vastupidavate tööseadmetega, mis sobivad mitmesugustele kasutusaladele, kaasa arvatud tehnovõrgud, hooned, põllumajandus, haljastus ja metsandus. Neid tööseadmeid saab lihtsalt vahetada, et aega ja kulusid säästa, ning masina konstruktsioon, hüdrosüsteem, torustik ja kabiinis asuvad lülitid koos Volvo tööseadmete valikuga võimaldavad EC60E-ga hõlpsasti mitmesuguseid töid ette võtta.

Mehaanilise või hüdraulilise kiirliitmiku lisamine võimaldab tööseadmeid kiiresti ja efektiivselt vahetada. Saadaval on koppade täielik valik alates üldotstarbelistest tugevdatud koppadest kuni kraavikaevamiskoppadeni, mis võimaldavad masinal töötada mitmesugustel kasutusaladel. Volvo vastupidavad hüdraulilised purustid ühilduvad täielikult EC60E-ga. Eri materjalide purustamiseks on välja töötatud lai valik purustustööriistu (või otsikuid), mis ühendavad endas suurepärase jõudluse ning vähese müra ja vibratsiooni. Masina võib varustada ka Volvo painutajaga, mis on ette nähtud töötamiseks nii Volvo vahetult paigaldatavate koppadega kui ka kiirliitmikuga, et võimaldada paljusid töid, sealhulgas kuhjamist, paigutamist, laadimist, tõstmist ja kandmist.

Volvo väikeekskavaator EC60E

Volvo väikeekskavaator EC60EVähem kulusid, parem tööaja kasutamine

Volvo mootor ja täiustatud hüdrosüsteem suurendavad koos töötades kütusekasutuse efektiivsust. Valikulise mootori automaatse seiskamise funktsiooniga – seda funktsiooni pakub ainult Volvo – seiskub mootor pärast eelnevalt valitud aja möödumist automaatselt, vähendades kütusekulu ja müra. Kütusearveid aitab veelgi vähendada standardvarustusse kuuluv ECO-režiim. Aktiveerimisel vähendab see funktsioon veidi mootori pöörete arvu – kuid mitte jõudlust, seega väheneb kütusekulu. Samal ajal jääb seisma ka töötundide loendur, vähendades nii hoolduskulusid ja suurendades masina müügiväärtust.

Volvo väikeekskavaator EC60EEC60E on varustatud mitmesuguste funktsioonidega, mis kokkuvõttes suurendavad masinal kasulikku tööaega ja vähendavad tööseisakuid. Ligipääs hoolduseks maapinna tasandilt ja mugavad määrimispunktid vähendavad hooldusele kuluvat aega ja hoolduskulusid. Hooldusvälpu on lihtne jälgida kabiini ekraanilt, mis kuvab hooldusvajaduste korral meeldetuletused.

See ekskavaator on varustatud Volvo tarkvaraga MATRIS, mis analüüsib juhi käitumist efektiivsuse suurendamiseks, tootlikkuse tõstmiseks ning kütuse- ja hoolduskulude vähendamiseks. Volvo pakub ka diagnostikasüsteemi VCADS Pro, mis hõlbustab masina kontrollimist.

Volvo väikeekskavaator EC60E

Tähtsamad tehnilised andmed:

Mootor

Volvo D2.6H

Stage V / Tier 4 lõplik
...Nimivõimsus pöörete arvuga 36,7 p/s (2200 p/min)
...SAE J1995 bruto 44,3 kW (60 hj)
Kogulaius 1920 mm
Max ulatus, standardne/pikk kopavars 6,105 / 6,395 m
Kaadamiskõrgus, standardne/pikk kopavars 4,150 / 4,340 m
Kaevamissügavus, standardne/pikk kopavars 3,695 / 3,995 m
Lahtitõmbejõud (ISO 6015) 28,8 kN
Läbistusjõud (ISO 6015) 43,3 kN
Töökaal 5 730