AS Swecon Eesti

Uue põlvkonna EW60E on veelgi mitmekülgsem

Volvo Construction Equipmenti uuendatud ratasekskavaatoril EW60E on täiustatud hüdrosüsteem juhitavuse ja tööülesannete paindllikkuse parandamiseks – kõik see mitmekülgses ja kütusesäästlikus paketis.

Volvo Compact Excavator EW60E

Volvo Construction Equipmenti äsja uuendatud ratasekskavaator EW60E on nüüd veelgi mitmekülgsem ja võimsam kui kunagi varem. Nüüd veelgi kütusesäästlikum ja täiustatud hüdrosüsteemiga EW60E muudab ekskavaatori väga erinevad tööülesanded kergeks.

Uute funktsioonide hulgas on hüdrosüsteemi peajuhtklapp, mis pakub lisafunktsioone. Kui mõneks liigutuseks on vaja hüdraulilist voolu suurendada, saab peajuhtklapp masina töö optimeerimiseks mitme pumba voolud ühendada. Eriti tasandamise puhul on oluline, et saab voolu ühendada varre silindrisse, kiirendades sellega varre liikumist. EW60E on nüüd mitte ainult mitmekülgsem, vaid ka efektiivsem. See tuleneb mootori uuest juhtimisfunktsioonist – ECO-režiimist. Standardvarustusse kuuluv ECO-režiim aeglustab mootori pöörete arvu – mõjutamata jõudlust ning vähendades sellega kütusekulu.

Vooluga kaasa

Kõrgetasemelise juhitavuse, tootlikkuse ja mugava kasutamiskogemusega EW60E on varustatud hästi reageerivate juhtseadistega, mis tagavad sujuva liikumise ning reguleeritava hüdraulilise voolu. Nelikvedu ja maksimaalne kiirus 30 km/h tagavad suurepärase liikuvuse nii maastikul kui ka teedel. Heas tasakaalus veoülekanne ja töötamise ajal lukustuv esisild optimaalseks stabiilsuseks. Valikuline fikseeritud nool ja väljapööratav nool võimaldavad mitmekülgset jõudlust erinevatel töödel alates vähese ruumiga tööobjektidest kuni suurte ehitusaladeni.

Volvo väikeekskavaator EW60E

Uus Volvo mootor vastab peagi kehtestatavatele V astme nõuetele. Valikulise mootori automaatse seiskamise funktsiooniga – mis on Volvol ainulaadne pakkumine – seiskub mootor pärast eelnevalt valitud aja möödumist automaatselt, vähendades kütusekulu ja müra. Mootori väljalülitamine võimaldab vähendada hoolduskulusid ja tõsta masina edasimüügiväärtust.

EW60E on varustatud mitmesuguste funktsioonidega, mis kokkuvõttes suurendavad masinal kasulikku tööaega ja vähendavad tööseisakuid. Ligipääs hoolduseks maapinna tasandilt ja mugavad määrimispunktid vähendavad hooldusele kuluvat aega ja hoolduskulusid. Hooldusvälpu on lihtne jälgida kabiini ekraanilt, mis kuvab hooldusvajaduste korral meeldetuletused.

Volvo väikeekskavaator EW60E

See ekskavaator on varustatud Volvo tarkvaraga MATRIS, mis analüüsib juhi käitumist efektiivsuse suurendamiseks, tootlikkuse tõstmiseks ning kütuse- ja hoolduskulude vähendamiseks. Volvo pakub ka diagnostikasüsteemi VCADS Pro, mis hõlbustab masina kontrollimist.

Tähtsamad tehnilised andmed:

Mootor

Volvo D2.6H

Stage V / Tier 4 lõplik

Max Võimsus 40 p/s (2400 p/min)
...Bruto (ISO 14396) 47,3 kW
...Neto (ISO 9249, DIN 6271) 45,2 kW
Läbistusjõud (ISO 6015) 43,3 kN 9 730 naeljalga
Max kaevamisulatus 6024 mm 19' 9" jalga tolli
Max kaevamissügavus 3292 mm 10' 10" jalga tolli
Töökaal* 5920 kg 13 050 naela

* Masin 2,9 m noole, 1,6 m varre, 0,142 m3 kopa, standardse vastukaalu ja esiteraga