AS Swecon Eesti

Uus rakendus toob kallurid kaardile

Volvo Co-Piloti liidesele pakutavate rakenduste komplektis viimati uuendatud Haul Assistil on nüüd reaalajas jälgimise kaart, mis võimaldab parandada kalluripargi liiklusvoogu tööobjektil, koos efektiivsust suurendava pardakaalufunktsiooniga.

Volvo Haul Assist Map

Kaartidest on palju rohkem kasu kui vaid abi sihtkohta jõudmisel. Volvo uuendatud rakenduse Haul Assist uus kaardifunktsioon võimaldab nüüd masinajuhtidel jälgida kalluri liiklust tööobjektil ja kohandada ennetavalt nende sõitu olenevalt liiklustingimustest, eelkõige peale- ja mahalaadimisalade ümbruses.

Näha nurga taha

10-tollise suure resolutsiooniga puuteekraaniga auhinnatud kabiiniliidese Volvo Co-Piloti kaudu juhitav Haul Assisti kaardifunktsioon võimaldab masinajuhtidel määrata kindlaks enda, aga ka teiste selle tehnoloogiaga varustatud kallurite asukohad. See teadmine on vajalik piiratud nähtavusega tööobjektidel ja võimaldab masinajuhtidel näha teiste kallurite asukohti, et vähendada potentsiaalselt ohtlikke olukordi. Võimalus järgida kõigis olukordades liiklusvoogu aitab masinajuhtidel ette näha optimaalset saabumisaega peale- või mahalaadimisaladele, vältides sellega ummikuid ja ooteaegu ja parandades sellega üldist efektiivsust tööobjektil.

Volvo Haul Assist Map

Ühenduses püsimine

See rakendus kasutab tööks kalluri sisseehitatud GPS-funktsiooni positsioneerimise eesmärgil ja ühendab selle Volvo Co-Piloti kaudu digitaalse ühendusega teabevahetuseks teiste masinatega. See süsteem võib registreerida ka kalluri sõidukiiruse ja anda hoiatuse, et tuletada masinajuhtidele meelde säilitada ohutu sõidukiirus.

Kaardifunktsioon võib esitada kalluri sõiduteed ja eelistatavad marsruudid, et aidata masinajuhtidel tööobjektil paremini teed leida. See võib juhtida tähelepanu, kui kallur läheneb eelnevalt määratletud kitsale või ühesuunalisele teele, ning isegi näidata visuaalselt kohtumis-/möödumisalasid. Kaart võib tuua esile ka tööobjektil olevad viitepunktid või tähtsad alad.

Pardakaal

Peale- ja mahalaadimisalasid saab mitte ainult kaardil visuaalselt kujutada, vaid need võivad vallandada ka teatavaid alamfunktsioone, näiteks aktiveerida pardakaaluandmed. Pardakaal aitab optimeerida kalluri töötsükleid, tagades kalluri igale sõidule õige kasuliku koormuse teisaldamise. See väga täpne süsteem hoiab ära alalaadimised hea tootlikkuse saavutamiseks ja ülelaadimised, mis suurendavad masina kulumist ja kütusekulu.

Volvo Haul Assist Map

Süsteem jälgib teisaldatava materjali kogust, pakkudes kasulikke andmeid ja reaalajas vaate iga kalluri tootlikkusest. See võib aidata jälgida iga projekti tootmise eesmärkide saavutamist. Kaardi lisamine täiustab pardakaalu veelgi, võimaldades lisada selle aruannetesse GPS-i koordinaatide andmeid, et mõõta materjalide teisaldamist ühtedelt koordinaatidelt teistele.

Andmetest saab teave

Haul Assisti võime hankida ja säilitada üksikasjalikke tootmisandmeid Volvo Co-Pilotis tõstab reaalselt tegevuse efektiivsust. Andmeid saab eksportida õhu kaudu pilveportaali või USB salvestusseadme kaudu ja kasutada neid aruande koostamiseks käsitsi või automaatselt – iga päev või kord nädalas.

Volvo Haul Assist Map

Volvo Co-Pilot – rakenduse liidesVolvo Haul Assist Map

Android-operatsioonisüsteemil põhinev Volvo Co-Pilot on projekteeritud selliselt, et sellele saab lisada tulevasi tarkvaravärskendusi, lisafunktsioone ja uusi rakendusi. Süsteem ühildub 3G-võrguga, kui see varustada SIM-kaardiga, et süsteem saaks automaatselt ja juhtmevabalt tarkvaravärskendusi vastu võtta, ilma et omanik või masinajuht peaks selleks midagi tegema.

Lisaks Haul Assistile on Volvo Co-Pilot liideseks ka mitmele teisele rakendusele, sealhulgas Load Assistile, mis on terviklik koormakaalumise haldussüsteem Volvo rataslaaduritele, samuti Volvo nutikale teerullisüsteemile Compact Assist with Density Direct™, mis on oma tegevusalal esimene ja ainus reaalajas töötav pinnaserullimise kaardistamisvahend ja saadaval ainult Volvo asfaldirullidele.