Load Assist nüüd Euroopas Volvo rataslaadurite standardvarustuses

Volvo rataslaadurite kliendid Euroopas saavad nüüd kasutada tootlikkuse tõstmiseks standardvarustusse kuuluvat masina juhtimissüsteemi Load Assist (Laadimise abisüsteem).

Volvo Services Load Assist

Alates 2020. aasta jaanuarist saavad kõik uute Volvo rataslaadurite mudelite L120H kuni L260H kliendid standardvarustuses Volvo Co-Piloti riistvara koos valitud Load Assisti rakendustega. L110H-l jääb see süsteem lisavarustusse.

Volvo Services Load AssistVolvo Co-Pilot esitab kabiini ekraanil reaalajas masina andmed, aidates masinajuhtidel suurendada oma tootlikkust, efektiivsust ja ohutust. Volvo Co-Pilot saadab andmeid ka pilve kaugjuurdepääsuks masina andmetele. Seetõttu on see väärtuslik tööriist ka masinapargi haldajatele.

Load Assist on üldnimetus rakenduste seeriale, mis on ette nähtud konkreetselt Volvo rataslaaduritele ning kõiki neid rakendusi kasutatakse Co-Pilot ekraani kaudu. Kliendid saavad kasutada standardvarustuses kolme neist rakendustest – tööriistakasti rakendust, millesse kuuluvad märkmik, kalkulaator koos ühikute konverteriga ja ilmateated; tahavaatekaamera pilt (et kabiinis ei peaks olema kaks eraldi ekraani); ja masinajuhi juhendamine.

Operator Coaching (Masinajuhi juhendamine) aitab masinajuhtidel oma Volvo rataslaaduri võimalusi täielikult ära kasutada, pakkudes reaalajas juhiseid näiteks seoses tühikäigu, pidurdamise, drosselklapi ja käigukasti lukustuse rakendamise kohta. Masinajuhi juhendamise kasutamisega saavad juhid aru, kuidas nende tegevus mõjutab tootlikkust ja efektiivsust ning see juhib tähelepanu nende sõiduvõtete täiustamist või muutmist vajavatele aspektidele.

Masina tulevikukindlaks muutmine


Kliendid saavad standardvarustuses kasutada ka pardakaalu rakenduseks vajalikku riistvara – kuid mitte tarkvara. Tarkvara võib osta lisaks, kui klient peab seda vajalikuks.

Pardakaalu rakendus teatab masinajuhile reaalajas ±1% täpsusega kopa kaalu. See kuvab ka sellist teavet, nagu veetud koormate kogukaal ja tsüklite arv ning kui see on ühendatud Volvo telemaatikasüsteemiga CareTrack, siis ka veetud koormate kaalu kütuseliitri kohta. Selle teabega saavad masinajuhid ja masinapargi haldajad paremini tootlikkust juhtida ning ülekoormust vältida, millega omakorda vähendatakse masina kulumist, rehvide kahjustamist ja liigset kütusekulu.

Pardakaalu riistvara paigaldatakse standardvarustusena seepärast, et selle kaabliköidist ja rõhuandureid ei saa enam hiljem paigaldada. Need tuleb paigaldada tehases, sest süsteemi täpsus sõltub nende täpsest asendist.

Lisades kogu vajaliku tehnoloogia, mida kliendid võivad vajada, võimaldame neil hiljem ümber mõelda ja oma masinad tulevikukindlaks muuta. Volvo CE-l on kavas tuua edaspidi turule veel Load Assist rakendusi, mida võib samuti selle riistvara kaudu kasutada.

„Load Assisti standardvarustuses rohkematele klientidele kättesaadavaks tegemine ja uue masinajuhi juhendamise rakenduse lisamine näitab selgelt meie soovi arendada edasi Volvo Co-Pilot võimekust ja pakkuda meie klientidele veelgi rohkem väärtust. Aitame ka klientidel nende masinaid tulevikuks ette valmistada,“ ütleb Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika klienditeenuste ja -lahenduste tootespetsialist Jens Frid.

LISATEAVE

Anne Bast

Asepresident ettevõtte kommunikatsiooni alal
Volvo Construction Equipment
EMEA (Euroopa – Lähis-Ida – Aafrika) müügipiirkond
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com