Suurenenud töövõimeaeg tänu teenusele Volvo ACTIVE CARE

Volvo ACTIVE CARE on Volvo CE veel üks ainulaadne valdkonna number üks teenus. See võtab masinatelemaatikast välja matemaatilised arvutused – tänu masinapargi jälgimise ja toimivate masinaaruannete kombinatsioonile.

Pardatelemaatika ja kaugühenduvuse esilekerkimisega on seadmepargi halduritel lihtne mattuda tänapäevaste ehitusmasinate suure andmehulga alla. Ettevõtte Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ainulaadne teenus Volvo ACTIVE CARE, mida pakutakse nüüd ülemaailmselt, võtab enda kanda masinate seisundi jälgimise ja teavitamise koorma ja klientidel jääb rohkem aega keskenduda oma töödele. Volvo ACTIVE CARE on intelligentne telemaatikateenus, mis koondab masina seisundi jälgimise ja iganädalaste aruannete esitamise, mis koos aitavad vähendada tööseisakuid. 
Kauganalüüs pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas probleemide kõrvaldamine enne, kui neist rikked saavad ja hoolduse sujuv ajastus. Probleemi teades saavad edasimüüja tehnikud teha vähem sõite klientide juurde ja kohale tulla õigete tööriistade ja seadmetega ning pädevusega, mis suurendab remontimise võimalust esimese külastuse ajal. Selle tulemuseks on pikem tööaeg ja väiksemad kulud kliendile.

 

KUIDAS SEE TOIMIB

Protsess on lihtne: masina andmepunktid jäädvustatakse Volvo telemaatikasüsteemi CareTrack kaudu ja Volvo Uptime'i keskused kogu maailmas kaugjälgivad neid masinalt-masinale ühenduvuse kaudu. Siin kasutavad Volvo erieksperdid, kes tunnevad masinaid väga hästi, tänapäevast diagnostikatarkvara kõigi andmete töötlemiseks. Kui masinas tuvastatakse kriitiline häire või rike, teavitatakse sellest edasimüüjat koos rikke diagnostika andmetega. Edasimüüja teavitab seejärel klienti probleemist ja määrab hooldusaja. 


Õnneks on kriitilised probleemid väga harvad, kuid kliente teavitatakse regulaarselt sellest, et nende masinaid jälgitakse pidevalt iganädalaste Uptime'i aruannete kaudu. Need aruanded toovad esile võimaluse suurendada üksiku masina või terve masinapargi saadavust.

Iganädalane ülevaade, pikaaegne mõju

Teenuse Volvo ACTIVE CARE ja eriotstarbeliste Uptime'i keskuste suurimaks eeliseks on see, et klient ei pea enam aega veetma info otsimisele tohutu suure andmemahu seast – seda teeb nüüd nende eest Volvo ja nende Volvo edasimüüja.
Selline regulaarsem suhtlus aitab Volvol, edasimüüjal ja klientidel koos töötada, et tuvastada toimingud, mis suuresti mõjutavad kasumlikkuse kasvu – tööaega.

“Volvo ACTIVE CARE aitab meil pidevalt töövõimeaega suurendada," ütleb Volvo CE kliendilahenduste asepresident Koen Sips.

Pilt 1: Volvo ACTIVE CARE võtab masinatelemaatikast matemaatilised arvutused.
Pilt 2: ülevaatlikud iganädalased aruanded.