5 põhjust, miks Volvo Active Care tellimine on teie masinale parim otsus

Kui tööobjektidel on vaja säilitada kõrget jõudluse taset, on võtmeks Volvo ACTIVE CARE. Siin uurime eeliseid, mida pakub Volvo uusima ennetava jälgimise teenuse paigaldamine teie masinapargile.

Volvo ACTIVE CARE – masinate jälgimise teenus partnerluses Volvo ainulaadse telemaatikasüsteemiga CareTrack – vabastab masinapargi haldamise tülikatest töödest. Volvo Uptime Centeri personal filtreerib, sorteerib ja prioritiseerib masina alarmikoode, et kõrvaldada andmemüra ja teatada müügiesindustele ennetavate meetmete vajadusest. Lisaks masina rikete ennetamisele on sellel Volvo uuenduslikul teenusel kliendile ka mitmesuguseid muid eeliseid.

1. Ennetate ootamatuid tööseisakuid

Ootamatute tööseisakute ajal ettevõtte töö seiskub, mis tekitab asjatuid kulutusi ja takistab tööde tõhusat lõpuleviimist. Volvo ACTIVE CARE on nagu täiendav silmapaar kohapeal ning saadab masina andmed Volvo masinaspetsialistidele Volvo Uptime Centeris, et rikete vältimiseks vigu varakult avastada. 

2. Säästate raha kuludelt

Ootamatud tööseisakud tähendavad kulukaid remonte ja tegevuskulusid. Volvo ACTIVE CARE annab nõu vähemtähtsate rikkekoodide korral ettenähtud ennetava hoolduse parandamiseks, et kliendil ei tekiks ootamatuid tööseisakuid.

3. Suurendate tootlikkust

Tänu Volvo ACTIVE CARE integreeritud telemaatikasüsteemile saavad Volvo eksperdid paremini aru masina funktsioonidest, nagu kütusekulu, tühikäik, tõrgete sagedus ja masinajuhi käitumine. Jälgides neid funktsioone ja nende toimimist, saavad masinajuhid teha muudatusi, et kasutada paremini tööaega, mis omakorda parandab tootlikkust ja kasumlikkust.

4. Saate märgata suundumusi

Volvo eksperdid kasutavad diagnostikatarkvara tuhandete koos mõjuvate andmepunktidega, et saada aru masina veakoodidest ja alarmidest. Seejärel koostavad andmespetsialistid 3–4 nädala jooksul nende andmete põhjal müügiesindustele põhjalikud masinaaruanded klientidele edastamiseks. Masina suundumuste jälgimine võimaldab klientidel võtta ennetavaid meetmeid oma masinapargi parimas töökorras hoidmiseks.

5. Saate meelerahu

Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna tootetoe spetsialistid saavad kaugjälgimise teel esile tõsta vigu, enne kui need kahjustama hakkavad. Seejärel teatavad nad Volvo müügiesindustele, kes saadavad klientidele väärtuslikku teavet tootlikkuse tõstmiseks. Nendega on ühendatud Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna müügiesindused, et kliendid ise ei peaks arvudega tegelema.