AS Swecon Eesti

Volvo 'ehitab homset' messil Intermat Paris 2018

Teema 'Building Tomorrow' (Ehitades homset) all tutvustab Volvo Construction Equipment oma väljaarendatavat lähenemisviisi klientide edukuse saavutamisele, keskendudes teenustele, müügiesinduste võimekustele ja uutele tehnoloogiatele.

Selliste megaprojektide nõuete tõttu, nagu 'Grand Paris', ei soovi kliendid praegusel ajal osta mitte ainult masinaid, vaid terveid lahendusi, mis võivad neil aidata tõsta oma tegevuse efektiivsust ja kasumlikkust, vähendades samal ajal heitmeid. Messil Intermat Paris 2018 soovib Volvo Construction Equipment (Volvo CE) tutvustada just selliseid lahendusi, rõhutades oma tugevust nii tootja kui ka teenusepakkujana.

Ettevõtte kokku 4.800 m2 suurusel ühisel näitusepinnal sõsarettevõtetega Volvo Trucks, Volvo Penta ja Volvo Financial Services tutvustatakse suures valikus kõrge tootlikkusega ja mitmekülgseid masinaid – millest paljud on efektiivse kütusekasutuse poolest oma tegevusalal juhtivad.

Need on muu hulgas lühikese pöörderaadiusega ratasekskavaator EWR170E, ratasekskavaator EW220E, lühikese pöörderaadiusega roomikekskavaator ECR355E, pinnaserull SD160B ja asfaldilaoturid P6820D ja P7820D ABG, mis on varustatud uue keskse juhtsüsteemiga EPM3.

Väliala ja siseruumide külastajad saavad teada, kuidas neid masinaid veelgi paremini kasutada, kasutades Volvo Co-Pilotit ja Volvo Assisti funktsioonide täielikku valikut – Load Assist, Compact Assist, Dig Assist ja Haul Assist. Suure eraldusvõimega pardaekraan kuvab masinajuhtidele reaalajas kõiki vajalikke andmeid, et teha töid võimalikult täpselt ja efektiivselt. Välialal näevad külastajad spetsiaalsel lammutusplatsil ka Volvo uut materjalilaadurit EW240E. 

Volvo väliala messil Intermat Paris 2018

Väljapaistev kliendi- ja edasimüüjatugi.

Peale selle on külastajatel võimalus tutvuda Volvo teenuste uue kontseptsiooniga. Volvo teenustest saavad kliendid menüü kaudu valida kütusekasutuse efektiivsuse, tootlikkuse, ohutuse, finantseerimise ja kindlustuse ja rentimisega seotud teenuseid ning New Life ja tööaja kasutamise teenuseid koos Volvo tööseadmetega ja Volvo originaalvaruosadega, et koostada oma vajaduste toetamiseks õige pakett.

Finantseerimis- ja kindlustusteenuseid pakub Volvo Financial Services ekspertide meeskond, kelle eesmärk on aidata klientidel leida kohandatud lahendusi, mis toetavad nende kasvu ja kaitsevad nende majandustegevust.

Kõikide nende teenuste osutamiseks on vajalik väga pädevate müügiesinduste võrk, mistõttu Volvo CE rõhutab ka oma volitatud müügiesinduste võimekust ja eriteadmisi. Volvo müügiesinduste eesmärk on olla oma klientidele tõeliseks äripartneriks, aidates neil saavutada oma ärilisi eesmärke, mis need ka ei oleks.  

Volvo CE tulevik

Edaspidi tutvustab Volvo CE oma täielikult elektrilise väikeekskavaatori prototüüpi EX2 ja teisi teadusprojekte, mis on seotud elektrisõidukite, ühenduvuse ja objekti täislahendustega. Volvo CE uus president Melker Jernberg teeb oma esimese suurema avaliku esinemise pärast oma ametikohale asumist 1. jaanuaril.

Volvo CE üldine eesmärk messil Intermat Paris 2018 on esineda turul tugeva sõnumiga – nimelt, et ta arendab end täislahenduste pakkujana masinate, teenuste ja müügiesindustega, mis näitavad oma tegevusalal uut taset, ning jätkab sama ka eelolevatel aastatel.

Samas Volvo Penta tutvustab Intermatil oma ELi V astme lahenduste täielikku valikut, sealhulgas D5, D8, D11, D13 ja D16. Ettevõtte V astme lahendus on optimeeritud homseks ja on eelkõige suunatud tööaja kasutamise ja kütusekasutuse efektiivsuse maksimaalsele optimeerimisele koos paigaldamise, kasutamise ja hoolduse lihtsusega.