Swecon Volvo Construction Equipment Eesti
volvo ideesõidukid innovatsioon

Õige idee

Volvo CE ideesõidukid

Volvo Construction Equipmentis oleme pühendunud õige ideemasina loomisele.

Helgem tulevik

Volvo CE-s arutame tänaseid raskusi, et mõista, mida me peame tegema homsete klientide jaoks, ja üldse ühiskonna jaoks.

Plaan

Selles filmis esitab Volvo Construction Equipment oma vaated omanikuksolemise ja nende tulevikutoodete toimimise kohta: CO2-neutraalsed, autonoomsed seadmestikud, looduna energiatõhusatena ja turvalistena, alati kõigepealt Volvo jaoks. Film räägib tulevikust ja mõned nimetaksid seda visiooniks. Meie kutsume seda "Plaaniks".

Liigendkallur

Ideemasin Centaur

Kaheosaline konstruktsioon, hübriid-jõuülekanne ja palju elektroonilisi funktsioone. Centaur kirjutab liigendkallurite reeglid ümber.

Uurige veel Centauri kohta

Asfaldilaotur/teerull

Ideemasin Fenix

See asfaldilaoturi ja teerulli kombinatsioon põhineb geniaalsel kapselsüsteemil ning see sillutab teed tuleviku teetöödele.

Uurige veel Fenixi kohta

Laadur

Gryphini kontseptsioon

Peaaegu puuduvad heitgaasid, müra ja vibratsioon. Ja kõigele on lisandunud uuenduslik vedrustussüsteem. Gryphin on meie nägemus tuleviku laadurist.

Uurige veel Gryphini kohta

Ekskavaator

Ideemasin SfinX

Kerge, aga võimas. Ekskavaator SfinX kasutab energiaks vesinikkütuseelemente, seda juhitakse elektriga ja sellel on radikaalne kujundus.

Uurige veel SfinX-i kohta

Miniekskavaator

Ideemasin GaiaX

Saastevaba ja tõeliselt kasutajakeskse kujundusega. Seda saab isegi kaugelt tahvelarvutiga juhtida. GaiaX on ainulaadne miniekskavaator. 

Uurige veel GaiaX-i kohta

Volvo Gaiax'i kontseptsioon – uus edasimineku tee

Elektriline väikeekskavaator Gaiax toodi avalikkuse ette ConExpol 2014.a märtsis. Videos näidatakse, kuidas uus tehnoloogia teeb ekskavaatori kiiremaks, ohutumaks ja keskkonnasõbralikumaks.