AS Swecon Eesti

Meie loome tööstusharu uued standardid

Me teeme seda nii

Leiame üles parima tehnoloogilistest arengutest, et luua kõrgtehnoloogilisi osi ja masinaid.

MEIE SUHTUMINE INNOVATSIOONI

Innovatsioon on Volvo CE südames. See on meie ettevõtte mõtte- ja tööviis. Enam kui 180-aastase ehitus- ja innovatsioonikogemusega Volvo CE on tehnoloogilise arenduse esirinnas. Meie jaoks pole uusim tehnoloogia miski, mida on tore omada, meie jaoks on see äärmiselt oluline, et püsida konkurentsivõimelisena ja tagada pikaajaline kasumlik kasv.

Volvo Concept Lab

Volvo Concept Lab on Volvo kontserni ja Volvo tootemargi ühine visioonikas kommunikatsiooniplatvorm. Volvo Concept Labi kaudu tutvustame eesrindlikke ideid ja uuenduslikke kontseptsioone, mis rahuldavad meie klientide tulevasi vajadusi ja kiirendavad üleminekut jätkusuutlikusse tulevikku.

HX1

Autonoomne, akutoitel koormaveok HX1 on esimese põlvkonna prototüüp, mille tõestatud kontseptsiooni põhjal valmistati uuendatud, teise põlvkonna prototüüp HX2.

HX2

Autonoomne, aku-elektritoitega koormaveoki prototüüp HX2 sisaldab Volvo kontsernile ühiseid tehnoloogiad ja komponente. HX2-l on ka täiesti uus veoülekanne ja detektorsüsteem, mis avastab masina läheduses olevaid inimesi või takistusi.

EX2

100% elektrilise kompaktse ekskavaatori prototüübil EX2 heitmeid ei teki. 10 korda suurem efektiivsus, 10 korda väiksem müratase ja väiksemad üldised omamiskulud võrreldes samasuguste traditsiooniliste masinatega.

LX1

Elektriline hübriid-rataslaadur LX1 võib parandada kütusesäästlikkust kuni 50%. Võrreldes samasuguste traditsiooniliste masinatega, võimaldab see masin vähendada ka oluliselt heitmeid ja mürasaastet.

EX1

EX1 on 70-tonnine kahe toiteallikaga, kaabliühendusega ekskavaatori prototüüp. 
Kuigi seda kasutatakse täpselt samuti kui tavapärast Volvo ekskavaatorit, on see tunduvalt keskkonnasõbralikum – elektrivõrku ühendamisel ei teki sellel tegelikult üldse süsinikuheitmeid.

volvo-group-innovation-summit-01-2324x1200
Innovatsiooniüritused

Huvitatud meie innovatsiooniüritustega tutvumisest? Vaadake meie ülemaailmset veebilehte.

Mine sinna
Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust