Swecon Eestis

Swecon Eestis

meist
Üldine päring

Swecon AS

Meie müügispetsialistid ja hooldemehaanikud on saanud põhiväljaõppe Volvo Koolituskeskustes ja täiendavad end pidevalt Volvo poolt korraldatavatel kursustel ja tootjatehastes. Tänu sellele suudame täna Teile väljapakkuda just selle Volvo masina, mis on Teie vajadustest lähtuvalt kõige optimaalsem ja ökonoomsem ning pakkuda sellele masinale täielikku müügijärgsete teenuste kompleksi. Selle tõenduseks on Volvo poolt väljastatud sertifikaat.

Me pakume üleeestilist varuosade ja hoolduse tuge Volvo Construction Equipmenti masinate kogu ekspluatatsiooniajaks. Meie pühendunud inimesed kindlustavad Teile ennetava hoolduse ning toodete ja teenuste kõrge kättesaadavuse. See kindlustab Teie masina kõrge tootlikkuse.

Koolitatud hooldustehnikud 

Volvo ülemaailmne tehnilise koolituse organisatsioon tagab kõrgekvaliteedilise koolituse toodete ja protsesside alal. Kõik meie hooldustehnikud on läbinud vajaliku tasemega koolituse. Sellega on tagatud, et nad teevad hooldust õigesti, õigete tööriistade ja Volvo originaalvaruosadega. Hooldustehnikutel on olemas kompetents ja pühendumus, mis on vajalikud Teile turvatunde ja tootlikkuse andmiseks töö juures.

Kiire kohalik tugi.

Meil on täna 5 hoolduspunkti 18 koolitatud hooldustehnikuga, kes on valmis remontima Teie Volvo masinaid. Järelikult suudame me pakkuda kiiret hooldust ja remonti üle Eesti, kus Te iganes asute. Meil on Teie jaoks olemas vajalike teadmiste ja oskustega spetsialistid, et pakkuda Teile meelerahu ja suurt tootmiskulude kokkuhoidu. Kui vähegi võimalik, teostame vajalikud tööd Teie masina asukohas, kui see ei ole võimalik teostame tööd meie remondikeskustes Tallinnas, Haapsalus või Rakveres.

Swecon AS

Ehitajate tee 2, Uuemõisa alevik
Haapsalu linn
Lääne maakond 90401

Telefon: +372 537 79907 

Swecon teenindus: 13031

Email: swecon@swecon.ee

 

 

Volvo esinduseotsija avaleht
Tahate rohkem teada saada?

Saatke meile sõnum ja aitame teid rõõmuga.

Võtke meiega ühendust