Construction Equipment Česká republika
Volvo Services Volvo certified rebuild

Volvo Certified Rebuild

Proč kupovat nový vůz, když si můžete svůj stávající vůz nechat omladit?

Volvo Certified Rebuild

Poskytněte svým těžce pracujícím strojům péči, kterou si zaslouží, a současně chraňte své finance a životní prostředí. Omlazením vozů v rámci programu Volvo Certified Rebuild optimalizujete svůj rozpočet a přispějete ke dlouhodobému zhodnocení svých investic. Vychutnejte si znovu sílu, odolnost a výkon, jimiž disponují vaše vozy značky Volvo.

Zlomek nákladů na pořízení nového vozu

Dostaňte znovu ze svých vozů značky Volvo to nejlepší, a to navíc bez jakýchkoli kompromisů v oblasti rozpočtu a celkových nákladů. Bez ohledu na velikost najdeme rezervy ve výkonu vašeho vozu za zlomek ceny nového modelu. Užívejte si znovu kvality vestavěné výbavy vozů Volvo díky programu Volvo Certified Rebuild. Vsaďte na prvotřídní provozuschopnost vašeho vozu a úspěšně se postavte zubu času.

Nižší náklady

Vaše celkové hodinové náklady se mohou snížit o 8 %, takže svá stávající aktiva využijete na maximum, maximalizujete své hotovostní toky a navýšíte rozpočet.

Certifikovaná kvalita

Pusťte se znovu do ještě efektivnější práce s nově renovovaným strojem, který vám včas dodá certifikovaný dodavatel produktů Volvo, když s vámi předtím projde každý krok plánované obnovy stroje podle vašeho vlastního rozvrhu. Získejte kvalitu a jistotu certifikované nabídky s plnou zárukou značky Volvo a mějte pod kontrolou dobu odstávky vašeho stroje vyrobeného a renovovaného společností Volvo.

Přizpůsobeno na míru vašim potřebám

Vyberte si z řady flexibilních balíčků Volvo Certified Rebuild, aby váš stroj pracoval stále jako nový. Vezmeme v úvahu vše – od vašeho rozpočtu a stavu stroje až po vaše podnikatelské cíle a oblasti nasazení – a připravíme pro vás nabídku optimalizující hodnotu vašich investic.

S výjimečnou výkonností

Obnovte plnou výkonnost svého stroje s programem Volvo Certified Rebuild, připraveným tak, aby vám pomohl maximalizovat produktivitu. Vaše repasované vybavení bude pracovat téměř tak, jako kdyby právě sjelo z výrobní linky.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Vylepšete své podnikání

Prodiskutujme, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás