Construction Equipment Česká republika
Volvo Services Foundation Services

Zahrnuto již od počátku

Nová definice úspěchu

Zahrnuto již od počátku

Každý stroj Volvo je dodáván s pověstnou zákaznickou podporou Volvo, která sama o sobě představuje průmyslový standard už od roku 1832. Bez ohledu na to, zda kupujete stroj nový nebo použitý, naše globální síť dodavatelů a techniků vám nabízí non-stop podporu včetně monitorování stroje a dostupnosti špičkových součástek. Jedná se o základ veškerých nabízených služeb Volvo, takže si můžete být jisti, že jste od začátku kryti naší péčí.

Globální síť prodejců

Volvo má k dispozici všestrannou síť, která zajistí splnění všech vašich potřeb s využitím lokálních znalostí a globálních zkušeností. Naše rozsáhlá infrastruktura dodavatelů, dílen a zapálených pracovníků po celém světě staví na sdílené odbornosti celé organizace Volvo.

Servisní technici Volvo

Školení technici dodavatelů Volva znají váš stroj Volvo od A do Z a vědí lépe než kdokoli jiný, jak z technologie dostat maximum. Z našeho pohledu jsou znalosti a expertní přístup nedílnou součástí naší nabídky. Proto dbáme na to, aby naši pracovníci procházeli průběžným školením a měli neustále přístup k nejaktuálnějším standardům a nástrojům dodávaným společností Volvo.

Dostupnost dílů po celém světě

Žádný individuální dodavatel součástek se nemůže měřit se společností Volvo jako poskytovatelem kompletních řešení. Ať už potřebujete jakýkoli díl, dokážeme ho dodat a vyměnit rychle a bezpečně, a to i u strojů Volvo zakoupených před deseti lety. Naše rozsáhlá logistická síť vám zprostředkuje přístup ke statisícům součástí dostupných u jediného zdroje – vašeho dodavatele společnosti Volvo.

Komplexní záruky

Kvalita je synonymem značky Volvo a nejdůležitější vlastností produktů, které konstruujeme a vyrábíme už víc než 185 let. Svou víru v kvalitu našich produktů vám předáváme formou naší komplexní nabídky, která spojuje standardní záruku s flexibilním programem rozšířeného krytí. Těšit se můžete i na bezproblémové používání, které vám zaručí srozumitelná komplexní záruka vztahující se na všechny zakoupené originální náhradní díly Volvo.

Úvodní školení

Rozhýbejte svůj stroj i obchody s pomocí našich profesionálů nabízejících úvodní pokyny pro práci se strojem a školení obsluhy na pracovišti při dodání vašeho Volva.

CareTrack

CareTrack, jeden z mnoha informačních systémů monitorování stroje, vám ušetří čas i peníze. Tento systém, který je u našich větších strojů standardem, vám poskytne volný přístup k datům stroje, například k provozním hodinám a poloze, a díky upozorněním vám pomůže s efektivnějším plánováním servisu. Nad rámec základní úrovně pak můžete odkrýt nekonečné množství možností zlepšování práce obsluhy, zvyšování produktivity a omezování nákladů na palivo.

Proaktivní monitorování

S aktivním monitorováním své stroje udržíte v pohybu. Společnost Volvo monitoruje provozní data strojů na dálku z vlastního centra provozuschopnosti, což jí pomáhá předvídat potenciální závady dříve, než k nim dojde. Vám tak zůstává více času na vlastní práci s menším množstvím neplánovaných odstávek a minimálními náklady na opravy.

Nepřetržitá podpora

Náš cíl je jasný: Udělat všechno pro to, abychom zajistili bezproblémový provoz a postarali se, aby váš stroj byl tak produktivní a ziskový, jak jen může být. Nabídka nepřetržité podpory znamená, že tu pro vás budeme vždy a všude, když naši pomoc budete potřebovat nejvíc.

Propagační zboží Volvo

Naše stroje jsou zkonstruovány, vyráběny a podporovány jedinečnými metodami. Hrdé majitele a uživatele produktů značky Volvo najdete po celém světě. Vyberte si z široké nabídky oficiálních propagačních produktů značky Volvo – oblečení, hraček, sběratelských předmětů a dalších výrobků, v nichž se odráží image naší značky a hodnoty, v které věříme.