Construction Equipment Česká republika
Volvo Co-pilot operator training

Školení obsluhy systému Volvo Co-Pilot

Poznejte své asistenční aplikace

Školení obsluhy systému Volvo Co-Pilot

Školení obsluhy systému Volvo Co-Pilot je koncipováno tak, aby pomohlo operátorům využívat systém Volvo Co-Pilot a jeho pokročilé asistenční aplikace tím nejefektivnějším způsobem. Na konci tohoto procesu stojí sebevědomý operátor a produktivnější a efektivnější pracovní směny.

Co získáte

Maximalizace produktivity

Systém Volvo Co-Pilot byl vyvinut tak, aby posílil ziskovost vašich operací. Související školení pomáhá operátorům k maximální produktivitě při práci se systémem Volvo Co-Pilot a jeho pokročilými asistenčními aplikacemi.

Větší efektivita

Díky plnému pochopení všech funkcí asistenční aplikace i cenných údajů, které poskytuje, dokážou operátoři vykonávat svou práci efektivněji.

Nižší náklady

Optimální využití strojů s pomocí systému Volvo Co-Pilot nejen šetří palivo a optimalizuje provoz, ale také omezuje zbytečné stání na volnoběh a opotřebení strojů.

Objevte celý potenciál svých strojů

Operátoři, kteří rozumí všem inteligentním funkcím asistenčních aplikací a vědí, jak s nimi zacházet, dokážou naplno využít celý potenciál svých strojů.

Vyšší míra spokojenosti operátorů

Školení prokazatelně zvyšuje spokojenost v práci – a spokojenější operátor je také produktivnější operátor. Důraz na osobní rozvoj zaměstnanců také přitahuje nadané pracovníky.

Produktová řada Volvo Co-Pilot

Optimalizujte svou práci díky systému Volvo Co-Pilot, vašemu nejbližšímu spolupracovníkovi v kabině. 10" dotykový displej s vysokým rozlišením poskytuje přístup k řadě asistenčních aplikací vyvinutých pro posílení produktivity, přesnosti i efektivity.

Dig. asistent

Pracujte s rýpadlem rychleji a přesněji.

Asistent zatížení

Nakládejte optimální množství materiálu a optimalizujte nákladové cykly.

Asistent přepravy

Monitorujte provoz a optimalizujte přepravní cykly.

Compact Assist

Vysoce kvalitní zhutňování včetně dokumentace.

Asistent asfaltování

Urovnejte si cestu k prvotřídním výsledkům pokládky

Jak to funguje

Na konci kurzu budete schopni využívat systém Volvo Co-Pilot – včetně veškerých funkcí konkrétní asistenční aplikace – jako skutečný odborník.

Od teorie…

Školení začíná ve třídě, kde se účastníci seznamují s látkou prostřednictvím simulátorů systému Volvo Co-Pilot, společných diskusí, cvičení a prezentací našich odborných školitelů:

 • Úvod do systému Volvo Co-Pilot
 • Úvod do asistenčních aplikací
 • Možnosti a funkce
 • Postupy obsluhy
  • Nastavení a kalibrace
  • Asistenční funkce
  • Lepší efektivita
  • Tipy a triky
… k praxi

Na výuku ve třídě navazuje praktická část, kde účastníci uplatní nabyté znalosti přímo v systému Volvo Co-Pilot. Nejprve absolvují obhlídku a seznámení se všemi součástmi systému Volvo Co-Pilot a potom se začnou propracovávat obsáhlým seznamem funkcí a úkolů.

Po celou dobu praktických cvičení monitoruje výkony účastníků náš odborný školitel a poskytuje jim zpětnou vazbu a náměty k zlepšování.

Praktická fáze může probíhat formou předem připravených cvičení nebo pod vedením instruktora přímo v terénu při každodenní práci operátora.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Vylepšete své podnikání

Prodiskutujme, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás