Construction Equipment Česká republika

Palivová zpráva

Efektivní využití paliva na dosah ruky

Palivová zpráva

Palivová zpráva, sestavená s cílem snížit vaše provozní náklady a maximalizovat zisk, vám poskytne cenné údaje o spotřebě stroje. S informacemi z palivové zprávy dosáhnete maximální provozní kapacity a získáte jistotu, že vaše stroje pracují efektivně.

Vezměte věci do svých rukou

S palivovými zprávami, sestavenými tak, aby vám pomohly redukovat nejdůležitější složku provozních nákladů v odvětví, snadno odhalíte každou neefektivitu. Podrobné údaje o stroji z palivové zprávy představují neocenitelnou podporu při odstraňování problémů se strojem a zefektivňování využití paliva.

Snadno čitelné

Ušetřete čas a peníze s předdefinovanými sestavami zobrazovanými v jednoduchém, uživatelsky vstřícném formátu bez nutnosti probírat se nepřehlednými hromadami dat. Udržujte si průběžný přehled o spotřebě stroje, procentu využití a době nečinnosti, který vám pomůže dosáhnout nižší provozní spotřeby paliva.

Ušito na míru

Palivová zpráva je připravena na míru struktuře vaší společnosti. Přesto ji můžete dále přizpůsobit tím, že do ní zahrnete konkrétní cíle, a podrobně sledovat pokroky a dosažené výsledky. Vyberte si palivovou zprávu, která bude nejlépe odpovídat potřebám vašeho podniku, a maximalizujte efektivní využívání paliva na základě celé sady sestav.

Dlouhodobé výsledky

Snadné monitorování stavu spotřeby vašeho stroje v týdenních nebo měsíčních cyklech je cestou ke zlepšením, která obstojí ve zkoušce časem. Jako další nástroj můžete následně využít zprávu o spotřebě, z níž vyčtete výsledky přijatých nápravných opatření, takže nízkou spotřebu paliva udržíte dlouhodobě.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Vylepšete své podnikání

Prodiskutujme, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás