Construction Equipment Česká republika

Opotřebení podléhající originální součásti Volvo

Společnost Volvo nabízí úplný sortiment opotřebení podléhajících originálních součástí, jež byly vyvinuty a otestovány tak, aby naplnily Vaše nejvyšší očekávání pro všechny aplikace.Abyste svůj stroj uchovali v prvotřídním stavu, společnost Volvo nabízí součásti, které umožní jeho hladké provozování co nejdéle.

Vyberte si z opotřebení podléhajících součástí, jako jsou díly podvozku, hadice Volvo nebo systém zubů Volvo, aby Váš stroj běžel jako nový. Tyto součásti byly podrobeny nejtvrdším testům, aby vydržely extrémní namáhání. Naše konstrukce a výběr materiálu jsou zárukou vynikající funkce.

Řešení pro zákazníky

Přehled produktů a služeb nabízených k podpoře vašeho podnikání během celé doby vlastnictvím stroje - pomáháme vám zachovat ziskovost rok za rokem.

Systém zubů Volvo

Zařiďte to tak, aby vydržel

Systém zubů Volvo zaručuje optimálně dlouhé intervaly výměny, vysokou produktivitu a vysoké zisky.

Společnost Volvo nabízí specializované patentované zuby a adaptéry pro všechny typy aplikací. Vysoce kvalitní součásti Vám sníží celkové náklady na vlastnictví a maximalizují výkonnost Vašeho stroje.

Snadné upevnění
Svislé zajišťovací zařízení umožňuje rychlé, snadné upevnění a odmontování. Systém je zcela začleněn do tělesa adaptéru. Tím se zajistí jeho ochrana a prodlouží životnost.

Zuby Volvo vydrží vysoké úrovně namáhání
Díky perfektnímu spasování mezi zubem a adaptérem a díky velkým stabilizačním plochám vzniká velmi silná jednotka, která vydrží vysoké úrovně sil a namáhání.

Samoostření
Konstrukce umožňující samoostření a strategicky umístěný materiál podléhající opotřebení zajišťují maximální životnost do opotřebení, za zachování výkonnosti.

Odolnost proti silám
Hrana adaptérů a zubů má ostrý úhel, čímž je dána perfektní odolnost vůči čelním silám a je sníženo nebezpečí, že se rozevře "pouzdro zubu".

Originální součásti Volvo pro podvozek

Naplnění Vašich nejvyšších očekávání

Úplný sortiment součástí podvozku společnosti Volvo byl vyvinut a otestován tak, aby zajistil nejvyšší standard kvality a funkce.

Až na mez odolnosti
Součásti podvozku jsou podrobeny rozsáhlému testování, aby vydržely extrémní, stálé namáhání.

Navrženo specificky pro společnost Volvo Construction Equipment
Podvozkové součásti Volvo umožňují bezpečný, efektivní provoz, dlouhou, produktivní životnost a nízké provozní náklady.

Pryžové housenkové pásy Volvo

  • Vyvinuty spolu se stavebními stroji Volvo
  • Vyhovují nejvyšším standardům bezpečnosti a kvality

Díly podvozku Volvo

Podívejte se na výsledky extrémního testování článkových pásů a spodních kladek podvozku Volvo! Díly podvozku Volvo nabízejí kvalitu a trvanlivost, na kterou se můžete spolehnout.

Šroubovací silentblok Volvo

Zvyšte svou profesionalitu

Systém šroubovacích silentbloků Volvo pro pásová rýpadla je perfektním řešením pro zvýšení všestrannosti stroje. Hospodárná konstrukce Vám umožní snadno přecházet mezi lokalitami "na silnici" a v terénu, aniž byste poškodili povrch vozovky.

Všestrannost
Střídáním prací na silnici a v terénu máte zajištěn přínos ze dvou strojů ve stroji jednom. Gumové desky dokonale chrání povrch země. Pokud potřebujete plnou trakci, můžete desky snadno demontovat.

Vysoká životnost
Tyto silentbloky, jež jsou pro snížení opotřebení vyrobeny z robustní pryžové směsi, jsou tvořeny ocelovou deskou s odolnou pryžovou vnější částí a s pryžovou výplní, která napomáhá snížení vibrací a hluku.

Dostupnost
Systém pryžových silentbloků je k dispozici jako továrně dodávaná volitelná výbava nebo prostřednictvím sítě obchodních zástupců společnosti Volvo. V rámci sady aftermarket je k dispozici deska i patka pásu.

Hospodárnost
Výměna jednotlivých pryžových silentbloků tak, jak je to třeba a když je to třeba, je hospodárný, snadný způsob k uchování systému housenkových pásů rýpadla.

Rozpínací šrouby Volvo

Řešení pro opotřebené součásti

Perfektní řešení, když opotřebením u Vašeho stavebního stroje vznikne vůle v upevňovacích bodech a otvory jsou opotřebeny.

Stálé řešení pro dlouhou, hospodárnou životnost
Jakmile na Vašem stroji začnou být patrné známky opotřebení, perfektním řešením jsou rozpínací šrouby Volvo.

Rychlé, snadné namontování (často na staveništi)
Rozpínací šrouby Volvo mají dvě rozpínací pouzdra, která vyplní vůli a spojí příslušná upevňovací oka.

Při použití rozpínacích šroubů Volvo není potřebná žádná oprava nebo úprava stroje.

K dispozici pro širokou řadu výrobků.

Každá součást je důležitá!

Čím vyšší je kvalita komponentů, tím více vám toho vaše Volvo nabídne. Každý díl je z hlediska dostupnosti a funkčnosti klíčový. Proč tedy riskovat?

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Víte, co potřebujete?

Chcete objednat součásti? Rádi Vám pomůžeme.

Obraťte se na nás s požadavkem