Construction Equipment Česká republika
volvo, součásti pro opravy

Originální součásti Volvo pro opravy

Vraťte se k práci

Součásti Volvo pro opravy jsou hospodárným řešením, protože těžce pracujícímu stroji umožní chytnout druhý dech.

Originální součásti Volvo pro opravy

Součásti Volvo pro opravy jsou hospodárným řešením. Těžce pracujícímu stroji umožní chytnout druhý dech. Společnost Volvo nabízí služby Volvo Reman, tj. renovované součásti a služby výměny, které jsou v dokonalém souladu s Vaším strojem a zvyšují dobu provozuschopnosti a produktivitu, aniž byste museli kupovat nový stroj.

Společnost Volvo má ty správné součásti a řešení pro opravy pro Váš stroj. Naše globální síť obchodních zástupců zajišťuje, aby originální součásti Volvo byly k dispozici kdykoliv a kdekoliv, čímž jsou minimalizovány prostoje a Váš stroj tak je připraven pracovat tehdy, když to nejvíce potřebujete.

Každá součást je důležitá!

Čím vyšší je kvalita komponentů, tím více vám toho vaše Volvo nabídne. Každý díl je z hlediska dostupnosti a funkčnosti klíčový. Proč tedy riskovat?

Služby Volvo Reman

Renovační služby

Služby Volvo Reman je řada renovačních služeb, které nabízejí stejnou vysokou kvalitu a dlouhou životnost jako nové součásti Volvo, avšak za nižší cenu.

Služby Volvo Reman zahrnují:

Součásti repasované v závodě
To zahrnuje motory, turbodmychadla, rozvodovky, chladiče a hydraulická čerpadla. Vaše stará součást je odeslána do našich renovačních závodů, kde jí je dán nový život.

Součásti pro klasické stroje
Pro stroje se stářím deset let nebo starší společnost Volvo CE nabízí rozsáhle renovované součásti, které byly pečlivě očištěny a otestovány ohledně kvality a spolehlivosti.

Služby výměny
Prvními součástmi, které byly zahrnuty do našeho programu služeb výměny, byly filtry pevných částic vznětových motorů (DPF). Zanesený filtr lze vyměnit za filtr Volvo Reman, který byl přísně otestován, aby bylo zajištěno, že má alespoň 95% kapacitu filtru nového, avšak za zlomek nákladů. Dbejte na to, aby Váš stroj byl i nadále strojem Volvo a chraňte životní prostředí tím, že dáte nový život starým součástem. 

Služby Volvo Reman

Dejte svému stroji druhý život! Objevte výhody služeb generálních oprav Volvo Reman.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Víte, co potřebujete?

Chcete objednat součásti? Rádi Vám pomůžeme.

Obraťte se na nás s požadavkem