Construction Equipment Česká republika
Kvalitní součásti

Originální díly Volvo jsou pro váš stroj Volvo zárukou nejvyšší kvality a funkčnosti. Každý díl je z hlediska dostupnosti a funkčnosti klíčový. Používejte pouze díly a výrobky, které byly speciálně vyvinuty, testovány a schváleny tak, aby fungovaly optimálně, což je nezbytné pro snížení provozních nákladů a nákladů na vlastnictví. Nabídka kvalitních součástí společnosti Volvo zahrnuje široký rozsah součástí a možností služeb pro dlouhodobou funkci a cyklickou životnost.

Každá součást je důležitá!

Čím vyšší je kvalita komponentů, tím více vám toho vaše Volvo nabídne. Každý díl je z hlediska dostupnosti a funkčnosti klíčový. Proč tedy riskovat?

Řešení pro zákazníky

Přehled produktů a služeb nabízených k podpoře vašeho podnikání během celé doby vlastnictvím stroje - pomáháme vám zachovat ziskovost rok za rokem.

Zprávy, příběhy

Nejnovější zprávy o součástech Volvo

Díky zubovému systému Volvo nové generace se vaše lopaty zakousnou, kam bude třeba

Nová generace zubových systémů Volvo, určená pro větší rýpadla a kolové nakladače, poskytuje vyšší míru průniku do materiálu, delší životnost a snadnější, „bezkladivový“ uzamykací systém.

Intermat 2018 představuje řadu Volvo Assist pro evropský trh

Volvo Construction Equipment představuje kompletní řadu systémů Volvo Assist fungujících na bázi špičkového kabinového monitoru Volvo Co-Pilot.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Víte, co potřebujete?

Chcete objednat součásti? Rádi Vám pomůžeme.

Obraťte se na nás s požadavkem