Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro kolové rýpadlo

Příslušenství kolových rýpadel

Ve své vlastní třídě

Otáčejte přídavným zařízením

Široká nabídka snadno přídavných zařízení, která se snadno montují, může ušetřit váš čas a snížit náklady. Výsledkem je multifunkční stroj. S tiltrotátorem Steelwrist®, s lehkými rychlospojkami, s odolnými lžícemi a s hydraulickým kladivem mohou kolová rýpadla Volvo hloubit, nakládat a přemísťovat materiál nejefektivnějším a nejproduktivnějším způsobem.

Vezměte laskavě na vědomí, že nabídka příslušenství pro modely strojů se může na různých trzích lišit.

Rychlospojky

Sortiment rychlospojek, které operátoru umožňují rychle a snadno připojit příslušenství Volvo.

Přehled příslušenství

Lžíce

Vyberte si z široké nabídky originálních lžic Volvo, které jsou vyrobeny tak, aby pracovaly v souladu s bagrem Volvo. Lžíce jsou k dispozici jako verze pro přímé upevnění nebo jako verze s rozhraním - rychlospojkou Volvo. Lžíce GPX, TGX a CAX jsou speciálně navrženy tak, aby pracovaly s tiltrotátorem.

Přehled příslušenství

Hydraulická rozrušovací zařízení

Hydraulické kladivo Volvo má stálý výkon, životnost a rozrušovací sílu potřebnou k proniknutí řadou náročných materiálů. Pro stroje s hmotností deset tun a nižší jsou naše kladiva Volvo perfektně kompatibilní pro Váš minibagr, rýpadlo-nakládač a smykem řízený nakládač.

Přehled příslušenství

Tiltrotators

Rýpadlo Volvo a lžíce spolu s továrně namontovanou rychlospojkou a tiltrotátorem Steelwrist® jsou dokonalou kombinací vysoké produktivity, bezpečnosti, přesného ovládání a snížené spotřeby paliva. Poznejte nový způsob práce a úkol splňte se strojem Volvo

Přehled příslušenství
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás