Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro smykem řízený nakládač

Příslušenství pro smykem řízené nakládače

Jen to nejlepší je dost dobré pro Váš stroj Volvo

Dbejte na to, aby Váš stroj zůstal celý strojem Volvo

Smykem řízené nakládače Volvo jsou známy na celém světě pro svou vysokou kvalitu. Přesně stejnou vysokou kvalitu má i příslušenství Volvo. Proč byste tedy měli dělat kompromisy? Když dbáte na to, aby Váš smykem řízený nakládač zůstal celý strojem Volvo, zajistíte si klid a vynikající hospodárnost.

Vezměte laskavě na vědomí, že nabídka příslušenství pro modely strojů se může na různých trzích lišit.

Lžíce pro nakládače

Společnost Volvo nabízí širokou nabídku lžic tak, aby byl zajištěn perfektní soulad mezi Vaším strojem a Vaším pracovištěm.

Přehled příslušenství

Drapákové lžíce

Ve svém portfoliu příslušenství pro smykem řízené nakládače společnost Volvo nabízí drapáky na odpad, na křoviny a na chlévskou mrvu, čímž zajišťuje maximální všestrannost pro nabírání materiálu ve Vašich aplikacích.

Přehled příslušenství

Vidlice

Paletové vidlice jsou ideální pro manipulaci s paletami a materiálem. Robustní konstrukce umožňuje pevným vidlicím manipulovat se skutečně různorodým nákladem. Snadná a rychlá výměna zubů přispívá k vyšší flexibilitě.

Přehled příslušenství

Hydraulické rozrušovače

Hydraulické kladivo Volvo kombinuje vynikající provozní výkon s nízkými hladinami hluku a vibrací. Je spolehlivé a jeho údržba je jednoduchá. Hydraulická kladiva jsou dodávána vybavena jedním špičákem a hydraulickými hadicemi.

Přehled příslušenství

Radlice

Vhodné k přemísťování zeminy a planýrování terénu. Radlice se naklání a naklápí hydraulicky. Natáčí se o 30° doprava nebo doleva od středu a sklápí se v obou směrech o 10° od horizontály.

Přehled příslušenství

Zametače

Díky svým velkým kartáčovým sekcím, které umožňují zametení na jeden průjezd, je zametač s natáčením ideální pro úklid staveniště a pro úklid ve veřejných službách. Sběrací zametače jsou vhodné pro lehké i těžké úklidové práce ve všech aplikacích, kde nečistoty musejí být sbírány, například na pracovištích pro manipulaci s odpadem

Přehled příslušenství

Sněhové frézy

Hydraulicky natáčená radlice na sníh k efektivnímu odstraňování sněhu z parkovišť, příjezdových cest, chodníků atd. Optimální výkon je zajištěn nastavitelnými kluznými patkami, zakřivením radlice a vypínací funkcí pro minimalizaci poškození při nárazu na překážku.

Přehled příslušenství

Frézy na siláž

Fréza na siláž slouží k frézování slehlé siláže. Má nastavitelná vodítka pro seřízení hloubky řezu. Řezací zařízení je vyrobeno z vysokokopevnostního materiálu, který odolává abrazi a je zárukou dlouhé životnosti. Díky své konstrukci může tato fréza pracovat v blízkosti stěn a přímo skrz, až k zadní části silážní jámy.

Přehled příslušenství

Příslušenství pro vyrývání stromů s kořenovým balem

Toto zařízení se používá k přesazování a přesunování celých stromů s kořeny. Vyznačuje se krátkou, úzkou věžovitou kompaktní konstrukcí se širokým bránovým otvorem pro snadné obejmutí stromu.

Přehled příslušenství

Frézy na pařezy

Zařízení na odstraňování pařezů představuje ideální řešení k drcení a odstraňování pařezů. Je vybaveno frézovacími zuby pro těžký provoz a díky 60stupňovému rozsahu pohybu zajišťuje vysokou produktivitu.

Přehled příslušenství

Pily na pevné horniny

Pila na pevné horniny slouží k řezání velmi tvrdých materiálů, například při údržbě silnic nebo k vyřezávání rýh v betonu.

Přehled příslušenství

Frézy na kryt vozovky

Fréza na kryt vozovky je ideální k údržbě komunikací a k přípravě staveniště. Odstraní mrazem vzduté nerovnosti, vyhne se vyústěním šachet ve vozovce a zvládne řezy pro síťové rozvody v plné hloubce. Je rovněž vhodná pro zdrsňování krytu vozovky pro zvýšení odolnosti proti smyku.

Přehled příslušenství

Shrabovače

Robustní planýrovací hřeblo je určeno k zarovnávání terénu, mělnění zeminy, odstraňování zbytků, rozprostírání zeminy a rozrývání trávníků. Obousměrný buben zeminu zpracovává směrem vpřed i vzad a lze jej naklánět v úhlu 20 stupňů doleva i doprava.

Přehled příslušenství

Preparátory

Preparátor zvyšuje efektivitu čištění, odstraňování kamení a přípravy terénu. Sbírá kameny o průměru 1 až 20 palců (25-500 mm) a umožňuje, aby písek/zemina a malé nečistoty propadly děrovaným košem ven.

Přehled příslušenství

Kultivátory

Kultivátory představují ideální řešení ke kypření záhonů, míchání kompostu a přípravě terénu. Obousměrný chod umožňuje podřezávání i řez při povrchu směrem vpřed i vzad.

Přehled příslušenství

Frézy na křoviny

Fréza na křoviny je ideální pro odstraňování podrostu, vysoké trávy a malých stromků. Používá se v mnoha různých oblastech, od velkých ploch, veřejných parků až po okraje komunikací. Na pohybující se břit operátora a ostatní osoby upozorňuje indikátor břitu.

Přehled příslušenství

Vibrační válce

Vibrační válce dokážou efektivně zhutňovat různé druhy zeminy, a to včetně štěrku, písku, hlušiny a asfaltu. Jsou ideální pro vozovky, chodníky, cyklostezky, golfová hřiště, mosty, parkoviště a jiné podobné povrchy. K dispozici jsou běhouny ježkové i hladké.

Přehled příslušenství

Rýhovače

Rýhovač slouží k rychlému, přesnému hloubení rýh pro kabely a pro menší aplikace pokládky potrubí. Má dvoupolohový boční posun pro hloubení rýh v blízkosti stěn, hydromotor s vysokým momentem a redukční systém pohonu řetězu pro těžký provoz.

Přehled příslušenství

Zemní vrtáky

Zemní vrtáky slouží k vrtání do země. K dispozici jsou standardní vrtací korunky, korunky pro vrtání v náročných podmínkách a korunky pro sázení stromů a keřů. Tato jednotka je chráněna před poškozením hydraulickým přepouštěcím ventilem pro případ, že ostří zemního vrtáku narazí na velký nepohyblivý předmět.

Přehled příslušenství
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás