Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro rýpadlo, hydra

Hydraulická rozrušovací zařízení

Překonáváme meze

Stálý výkon, životnost a rozrušovací síla

Hydraulická kladiva Volvo mají stálý výkon, životnost a rozrušovací sílu potřebnou k proniknutí řadou náročných materiálů. Každý úder je proveden se stejnou optimální silou jako úder předchozí. Díky sortimentu hydraulických kladiv pro všechny příslušné výrobky Volvo a dokonce díky kompatibilitě s konkurenčními stroji jsou hydraulická kladiva Volvo první volbou pro vybavení Vašeho vlastněného nebo pronajatého strojového parku.

Hydraulická kladiva Volvo těží ze spolehlivosti a podpory značky Volvo a ze sítě jejích obchodních zástupců. Hydraulická kladiva a nosiče jsou prodávány a servis pro ně je zajištěn prostřednictvím Vašeho místního obchodního zástupce společnosti Volvo a je na ně poskytována solidní záruka výrobce. Pocit podpory je pro Vás důležitý, proto využijte naší rozsáhlé sítě techniků, součástí, pracovních nástrojů, dílen a obchodních zástupců Volvo.

Hydraulické sbíječky Volvo - klíčové vlastnosti produktu

Film představující řadu hydraulických sbíječek pro rypadla od společnosti Volvo Construction Equipment. Tato odolná přídavná zařízení jsou vyprojektována tak, aby fungovala v dokonalé součinnosti s rypadly Volvo - v konkrétním prostředí a při konkrétních úkolech.

Minibagr

Snadnější výměna příslušenství pro úkol s více aplikacemi! Každé kladivo Volvo je vyráběno s výběrem držáků tak, aby vyhovovalo kterémukoliv systému rychlospojek nabízenému společností Volvo.

Přehled hydraulických kladiv
Pásové rýpadlo

Stálá frekvence a energie úderů zajišťuje produktivitu na jakémkoliv pracovišti. Slaďte své Volvo se svým Volvem!

Přehled hydraulických kladiv
Kolový bagr

Stálá frekvence a energie úderů zajišťuje produktivitu na jakémkoliv pracovišti. Slaďte své Volvo se svým Volvem!

Přehled hydraulických kladiv
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás