Construction Equipment Česká republika
příslušenství volvo, pro rýpadlo, hydra

Hydraulická rozrušovací zařízení

Překonáváme meze

Stálý výkon, životnost a rozrušovací síla

Hydraulická kladiva Volvo jsou navržena tak, aby dosahovala působivých výsledků bez ohledu na náročnost úkolu. Díky vynikající energii nárazu, dvěma rychlostem a širokému spektru dostupných pracovních nástrojů umožňují kladiva Volvo značnou flexibilitu a řešení šité na míru pro každou aplikaci. Každý detail kladiva Volvo byl navržen tak, aby fungoval v dokonalém souladu s vaším strojem Volvo, přičemž naše kladiva jsou dodávána jako balíček typu vše v jednom, a to včetně vašeho výběru hadic, držáků a nástrojů. Můžete ho tak rovnou odvézt do práce.

Hydraulická kladiva Volvo těží ze spolehlivosti a podpory značky Volvo a ze sítě jejích obchodních zástupců. Hydraulická kladiva a nosiče jsou prodávány a servis pro ně je zajištěn prostřednictvím Vašeho místního obchodního zástupce společnosti Volvo a je na ně poskytována solidní záruka výrobce. Pocit podpory je pro Vás důležitý, proto využijte naší rozsáhlé sítě techniků, součástí, pracovních nástrojů, dílen a obchodních zástupců Volvo.

Hydraulické sbíječky Volvo - klíčové vlastnosti produktu

Film představující řadu hydraulických sbíječek pro rypadla od společnosti Volvo Construction Equipment. Tato odolná přídavná zařízení jsou vyprojektována tak, aby fungovala v dokonalé součinnosti s rypadly Volvo - v konkrétním prostředí a při konkrétních úkolech.

Minibagr

Od návrhu komponent až po dokonalou rovnováhu mezi hmotností a výkonem byl každý detail kladiva Volvo navržen tak, aby hladce spolupracoval s vaším kompaktním rýpadlem Volvo.

Přehled hydraulických kladiv
Pásové rýpadlo

Výkon, funkčnost a flexibilita. Hydraulická kladiva Volvo jsou navržena tak, aby dosahovala vynikajících výsledků bez ohledu na náročnost úkolu.

Přehled hydraulických kladiv
Kolový bagr

S hydraulickým kladivem Volvo, které si hravě poradí i s tou nejtvrdší prací, dosáhnete velmi vysoké produktivity, navíc po delší dobu.

Přehled hydraulických kladiv
Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, příslušenství
Obraťte se na nás

Chcete objednat nebo dozvědět se víc? Zašlete nám zprávu.

Obraťte se na nás